Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 minutami, Snecer pravi:

V drugem prispevku piše, da miličniki kaznujejo samo najbolj objestne :)  @pik1

 

kaznujejo kot se jim dvigne, saj vidiš da forumski palicaj noče napisat kake so kolone pred mejo...za njih so...ja so...pa seveda so...kakršne hočejo :P

ps. @pik1je res mal podiujan :D , sploh če ni mene zravn da bi ga mal zadrževal.

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Neumen si lahko samo ti s temi tvojimi neumnimi trditvami. In se ti sploh ne da dopovedati, da obstajata voznja mimo in prehitevanje. 

. Se ti res ne da dopovedati, da obstajata voznja mimo in prehitevanje? 

Tebi marsikaj ni jasno. Sedaj sta na vrsti voznja mimo in prehitevanje. 

No to jz n isem uspel dopovedat ne policistu....sodnik je potrdil policistu,kljub moji pritožbi in takrat hospitalizaciji tako,da me osebno tam ni bilo!

Veselo pa so se mi vsedli na bančni račun...kot reče g.Dami34...inkasanstvo!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 2 urami, solorider pravi:

čisto resno, da bom vedel, ko pridem do te situacije, da delam po zakonu in kdaj ne.

Prehitevaj pocasnejse in vozi mimo stojecih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

kaznujejo kot se jim dvigne, saj vidiš da forumski palicaj noče napisat kake so kolone pred mejo...za njih so...ja so...pa seveda so...kakršne hočejo :P

ps. @pik1je res mal podiujan :D , sploh če ni mene zravn da bi ga mal zadrževal.

 

 

Ti se vedno ni jasno, kaj je voznja mimo in, kaj je prehitevanje? 

Ocitno vozis, kot se ti dvigne, ce ne poznas nekaj enostavnega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 2 urami, Snecer pravi:

Prehitevaš, ko se "nekaj" premika in si hitrejši.

Mimo pa voziš, ko se "nekaj" ne premika in stoji.

Problem nastane, ko imaš vmesno situacijo, ko zadeva stoji in se tu pa tam premakne :) 

Prehitevaš po levi, mimo se pelješ po desni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Ti se vedno ni jasno, kaj je voznja mimo in, kaj je prehitevanje? 

Ocitno vozis, kot se ti dvigne, ce ne poznas nekaj enostavnega. 

sem ti že 100x pojasnil, kaj je vožnja mimo, očitno tvojemu kolegu, ki ga tako zavzeto braniš ni.

sicer pa razen običajnega napihovanja nisi podal še niti ene uporabne informacije, kaj in kako naj počne motorist na meji, kaj pa misliš da je @pik1počel...točno to kar si ti napisal, citiram:

"Prehitevaj pocasnejse in vozi mimo stojecih. " konec citata.

In če sem že pikolovski, on ni prehiteval, tudi ti si uporabil napačen izraz, ampak je vozil mimo.

ps. sem se spustil na tvoj nivo, da ti bo bolj jasno. :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Borutt said:

Ti se vedno ni jasno, kaj je voznja mimo in, kaj je prehitevanje? 

Ocitno vozis, kot se ti dvigne, ce ne poznas nekaj enostavnega. 

Daj, a lahko prosim še enkrat napišeš kaj je vožnja mimo in kaj je prehitevanje. Bo precej pripomoglo h koncu nepotrebnega prepucavanja v tejle temi. Hvala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

Daj, a lahko prosim še enkrat napišeš kaj je vožnja mimo in kaj je prehitevanje. Bo precej pripomoglo h koncu nepotrebnega prepucavanja v tejle temi. Hvala.

saj je vse napisano v členu 53 (3.in 4. odstavek) problem se pojavi ko te kaznujejo po 52 členu (Borutt ne brat)ko trdijo da si prehiteval premikajočo kolono.

pa miljon linkov sem že dal tudi na neke "uradne" objave okrog te zadeve. Zanimivo je, ko se lahko po svoje interpretira. 

A je bil avto stoječ ko sem šel mimo, al se je en avto v koloni zmaknil...tako se začne, potem se pa še napiše nekomu, da je butl in naj pusti zakone, ker nima pojma, in nato je tu debata :D

To je moj pogled, se bom pa ugasnil, ker "mali modri" ima vedno prav, pa čeprav nima.

 

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če smo realni in pošteni je prehitevanje ali vožnja mimo pred mejnim prehodom oviranje ostalih udeležencev v prometu. Če bi nonstop padali motoristi mimo kolone, se kolona sploh nikamor ne bi premaknila. Vsaj sam imam včasih slab občutek, ko se peljem mimo kolone in si mislim, samo, da ne bo kdo popenil (izgubil živce). Ko je policaj poslal motoriste na mejnem prehodu nazaj, so bili vsi v avtomobilih veseli. Prehitevanje je menda dovoljeno takrat, ko ne oviraš ostalih...ali pa naskrivaj pred "roko pravice". Verjetno se pa kašnemu policaju včasih ne ljubi kaznovat in "zamiži na eno oko"   :hmm:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, DAMI34 pravi:

sem ti že 100x pojasnil, kaj je vožnja mimo, očitno tvojemu kolegu, ki ga tako zavzeto braniš ni.

sicer pa razen običajnega napihovanja nisi podal še niti ene uporabne informacije, kaj in kako naj počne motorist na meji, kaj pa misliš da je @pik1počel...točno to kar si ti napisal, citiram:

"Prehitevaj pocasnejse in vozi mimo stojecih. " konec citata.

In če sem že pikolovski, on ni prehiteval, tudi ti si uporabil napačen izraz, ampak je vozil mimo.

ps. sem se spustil na tvoj nivo, da ti bo bolj jasno. :P

 

 

Bos ze nehal s temi neumnostmi ? Samo sranje delas iz ene enostavne zadeve. 

Krsitelj je prehiteval, saj je sam napisal, da se je kolona premikala. 

In sedaj jaz nekoga branim? Tebi ze 1000-ic dopovedujem eno in isto stvar. Ampak tebi ta logika ne potegne. 

Ne bluzi in ne nabijaj ter  ne zavajaj, kaj sem jaz napisal. Ce ti ni jasno, kaj je voznja mimo in, kaj je prehitevanje, vrni izpit in prodaj vozila. 

Kaj spet pises gluposti, da ni prehiteval. Imas res tako omejen spomin, da si pozabil, kaj je napisal? Pojma nimas, pa nonstop nabijas. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, izibajker pravi:

Daj, a lahko prosim še enkrat napišeš kaj je vožnja mimo in kaj je prehitevanje. Bo precej pripomoglo h koncu nepotrebnega prepucavanja v tejle temi. Hvala.

33.  »prehitevanje« je vožnja mimo drugega udeleženca cestnega prometa, ki se premika v isti smeri po prometnem pasu  delu smernega vozišča, ki je namenjen prometu. Hitrejša vožnja ene kolone vozil od druge na cesti, ki ima najmanj dva prometna pasova za vožnjo v isto smer, ni prehitevanje;

53.  »vožnja mimo« je vožnja mimo drugega udeleženca cestnega prometa, ki se ne premika, objekta ali ovire na vozišču;

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Bos ze nehal s temi neumnostmi ? Samo sranje delas iz ene enostavne zadeve. 

Krsitelj je prehiteval, saj je sam napisal, da se je kolona premikala. 

In sedaj jaz nekoga branim? Tebi ze 1000-ic dopovedujem eno in isto stvar. Ampak tebi ta logika ne potegne. 

Ne bluzi in ne nabijaj ter  ne zavajaj, kaj sem jaz napisal. Ce ti ni jasno, kaj je voznja mimo in, kaj je prehitevanje, vrni izpit in prodaj vozila. 

Kaj spet pises gluposti, da ni prehiteval. Imas res tako omejen spomin, da si pozabil, kaj je napisal? Pojma nimas, pa nonstop nabijas. 

na kratko, osveži si vsaj pojem kaj je premikajoča kolona, kajti na meji ni premikajoče kolone, ker gledajo vsakemu posamezniku dokument, torej se pomika posamezen avto kvečjemu, ne pa vsi hkrati. Če je pa sproščen promet skozi mejni prehod, pa tako ali tako nihče ne prehiteva.

Vem kaj je Pik napisal in vem, kaj si ti meni rekel, ko me je policaj na meji obrnil nazaj, ko sem te klical.

 

Sranje delaš ti, ker se tako obnašaš, vrni značko in pojdi kaj drugega počet ( a ti je všeč kar sem ti napisal? )

Zelo enostavno, pa se ti ne da povedat, v kolikor se že pri prvem mojem postu nisi strinjal, bi lahko normalno pojasnil, kaj je nekdo počel, v nasprotju s katerim členom itd, ampak ne, potrebno je nabijat in modrovat drugim. Vidiš to me pizdi, zato ti vračam z enako mero.

in še 1x, kaj svetuješ motoristom pri prehodu meje?

pa nikar jim potem, ko jih organ obrne ne odgovori kot si meni, citiram:

"reci mu naj opravlja svoje delo" namreč, to je tvoja izjava, ko sem bil nezakonito in po samovolji "organa" poslan na rep kolone.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Borutt pravi:

33.  »prehitevanje« je vožnja mimo drugega udeleženca cestnega prometa, ki se premika v isti smeri po prometnem pasu  delu smernega vozišča, ki je namenjen prometu. Hitrejša vožnja ene kolone vozil od druge na cesti, ki ima najmanj dva prometna pasova za vožnjo v isto smer, ni prehitevanje;

53.  »vožnja mimo« je vožnja mimo drugega udeleženca cestnega prometa, ki se ne premika, objekta ali ovire na vozišču;

 

a ni 33 varnostni pas???

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Bravo. Swaka cast. 

a to je vse?

A kaj svetuješ motoristom pri prehodu meje ne boš povedal?

 

sicer pa, greva po vrsti:

kaka kolona je na meji?

Trdim da stoječa v kateri se občasno posamezen avto premakne....

kaj je 33 člen? (si se mogoče zatipkal kot jaz? )

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

na kratko, osveži si vsaj pojem kaj je premikajoča kolona, kajti na meji ni premikajoče kolone, ker gledajo vsakemu posamezniku dokument, torej se pomika posamezen avto kvečjemu, ne pa vsi hkrati. Če je pa sproščen promet skozi mejni prehod, pa tako ali tako nihče ne prehiteva.

Vem kaj je Pik napisal in vem, kaj si ti meni rekel, ko me je policaj na meji obrnil nazaj, ko sem te klical.

 

Sranje delaš ti, ker se tako obnašaš, vrni značko in pojdi kaj drugega počet ( a ti je všeč kar sem ti napisal? )

Zelo enostavno, pa se ti ne da povedat, v kolikor se že pri prvem mojem postu nisi strinjal, bi lahko normalno pojasnil, kaj je nekdo počel, v nasprotju s katerim členom itd, ampak ne, potrebno je nabijat in modrovat drugim. Vidiš to me pizdi, zato ti vračam z enako mero.

in še 1x, kaj svetuješ motoristom pri prehodu meje?

pa nikar jim potem, ko jih organ obrne ne odgovori kot si meni, citiram:

"reci mu naj opravlja svoje delo" namreč, to je tvoja izjava, ko sem bil nezakonito in po samovolji "organa" poslan na rep kolone.

 

 

Ti si zacel s tem sranjem. In s tem svojim pisanjem samo dokazujes svojo sposobnost biti v prometu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Ti si zacel s tem sranjem. In s tem svojim pisanjem samo dokazujes svojo sposobnost biti v prometu. 

dober odgovor

swaka čast :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, DAMI34 pravi:

a ni 33 varnostni pas???

 

Ti bom se 1000-ic napisal; nimas pojma o zakonodaji, pa vendar bluzis in nabijas. Ker nimas pojma, ne ves, kaj pomenijo tisti stevilki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

a to je vse?

A kaj svetuješ motoristom pri prehodu meje ne boš povedal?

 

sicer pa, greva po vrsti:

kaka kolona je na meji?

Trdim da stoječa v kateri se občasno posamezen avto premakne....

kaj je 33 člen? (si se mogoče zatipkal kot jaz? )

 

Taksne neumnosti pises, da bom se zacel verjeti, da si izpit kupil nekje na Balkanu. 

Ne bluzi o 33. clenu, ker ga nisem nikjer omenil. S tem omenjanjem clena samo kazes svoje neznanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Taksne neumnosti pises, da bom se zacel verjeti, da si izpit kupil nekje na Balkanu. 

Ne bluzi o 33. clenu, ker ga nisem nikjer omenil. S tem omenjanjem clena samo kazes svoje neznanje. 

http://motosvet.com/tabla/topic/27607-cestno-črno-sivo-nabijanje-in-moraliziranje/?do=findComment&comment=2378209

v bodoče natančno specificiraj, da ne bo moč dvoumno sklepati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, zmeda na kvadrat. Sicer, kako naj pelješ mimo stoječe kolone, ki se tu in tam začne po polžje premikati brez, da bi potem bil v prekršku, ker prehitevaš kolono? A naj potem na silo not lezem in delam še večjo pizdarijo? Sicer pa meni so letos motoristi v modrem pomagali, da sem se peljal po odstavnem mimo, kar je sploh prekršek. Ni vse črno in belo, vsi smo ljudje, na mopedu pa nam je vsem vroče v koloni. Mislim, da z neko zdravo mero vožnje in normalnim odnosom do policaja ne bi smel biti problem, če pa je kljub temu, pa se mi ne zdi pošteno.

Meni so dali v soboto sredi dneva za pihat, bil sem seveda na mopedu. Se mi je zdelo malo čudno, da trati čas na meni, pa mi je pojasnil, da jih kar nekaj dobijo z alkotom na motorju. Sem še ekstra vprašal a misli tiste 25 kmh skuterje, pa je rekel ne, da motoriste. Sto ljudi sto čudi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, IZTOK pravi:

No ja, zmeda na kvadrat. Sicer, kako naj pelješ mimo stoječe kolone, ki se tu in tam začne po polžje premikati brez, da bi potem bil v prekršku, ker prehitevaš kolono? A naj potem na silo not lezem in delam še večjo pizdarijo? Sicer pa meni so letos motoristi v modrem pomagali, da sem se peljal po odstavnem mimo, kar je sploh prekršek. Ni vse črno in belo, vsi smo ljudje, na mopedu pa nam je vsem vroče v koloni. Mislim, da z neko zdravo mero vožnje in normalnim odnosom do policaja ne bi smel biti problem, če pa je kljub temu, pa se mi ne zdi pošteno.

Meni so dali v soboto sredi dneva za pihat, bil sem seveda na mopedu. Se mi je zdelo malo čudno, da trati čas na meni, pa mi je pojasnil, da jih kar nekaj dobijo z alkotom na motorju. Sem še ekstra vprašal a misli tiste 25 kmh skuterje, pa je rekel ne, da motoriste. Sto ljudi sto čudi :hmm:

na motozborih se pije voda, na mizah po lokalih so kavice z vodo itd...

ja, res je to čudno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

na motozborih se pije voda, na mizah po lokalih so kavice z vodo itd...

ja, res je to čudno...

kaj ti naj zdaj dam dva laika!  :lol1:daj en šilček, da se ti ne bo roka tresla  :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!