Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 46 minutami, motolover pravi:

Če sem prav razumel je Italijan zavil, ko ga je motorist prehiteval. Prehitevanje tam, kjer je možnost zaviti ven ali, da kdo zavije na glavno cesto je no-no. Prej ali slej zmanjka sreče.

 

Italijani znajo zaviti tudi tam kjer ni možnosti zaviti. :P

Spomni se samo kako je bil izsiljen Whiski, pa avtomobilist niti ni bil Italijan, se pa strinjam, če obstaja možnost za zavijanje, potem tudi obstaja možnost, da bo prehitevani zavil.

pred 20 minutami, Cartman pravi:

če levo esno ni izvozov/cest, in avti niso tako skupaj, da bi lahko avto skočil prehitevat, se mi zdi cepanje enega po enega dokaj varno? 

zaplete se, ko ne vidiš, oziroma ne veš, kam bi avto pred tabo lahko zavil, in to stori brez žmigavcev pogleda v ogledala ipd...pol je jeba. 

promet pred sabo je potrebno brati, pa še počnejo nemogoče. Se pa vsekakor strinjam, avto po avto, nikoli po 3 hkrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pelje avto 60+ bo verjetno težko zavil na stransko cesto, vseeno katere kategorije.

Če pelje počasi, lahko zavije, tudi iznenada, zato padanje na polno mimo počasnih se meni ne zdi dobra ideja. Jaz tudi traktorje prehitevam tako, da se mu počasi približam, in potem mimo njega potegnem. Verjetno zato ker se mi na motorju ne mudi, če nebi imel časa, se na motor sploh nebi usedel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Promet pred seboj je potrebno brati. 

Ga kar vidim, bralca, kako pri 200+, pri prehitevanju v škarje in v ovinek, pri sekanju preglednih in nepreglednih ovinkih, ..., bere promet pred seboj. Kar on vidi, je že zdavnaj zgodovina. Samo to nekaterim dopovedati je misija nemogoče. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Promet pred seboj je potrebno brati. 

Ga kar vidim, bralca, kako pri 200+, pri prehitevanju v škarje in v ovinek, pri sekanju preglednih in nepreglednih ovinkih, ..., bere promet pred seboj. Kar on vidi, je že zdavnaj zgodovina. Samo to nekaterim dopovedati je misija nemogoče. 

no prou, se bom popravil, promet pred sabo je potrebno predvidevati.

lp

Borut

jaz ne vem zakaj te vsaka moja objava tako zmoti, ampak dej pomisli malo preden začneš s peršingi ki gredo 200km/h in prehitevajo v škarje. Moj nasvet ali iskušnja velja za normalne voznike v normalnih okoliščinah. Zaenkrat še nisem nikogar zadel in me še niso izsilili ven s ceste, kajti do sedaj sem pravočasno ustavil. Če se pa že sklicuješ na moj post da folk počne vsemogoče na cesti pa ne vem, očitno smo po tvojem samo motoristi čudni in vsi ostali vozijo lepo normalno po pravilih, malomorgen sine, malomorgen.

pred eno uro, builder pravi:

problemi nastanejo takrat, ko si prehiter za promet, ko več nisi opažen:smoke:

verjem da za kake strice s klobuki in tete z očali si tudi pri 50km/h prehitr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Tebi se vedno dogajajo izsiljevanja. Zakaj bi bilo potem samo z drugimi karkoli narobe, kot nam želiš prikazati? 

dej kontroliraj malo svoje umotvore, pa pomisli preden pišeš in piši v kontekstu kot smo ga pisali mi. Ne da se mi s tabo nabijat, si preveč tečen.

 

Današnja pisanja so pisana pod vtisi, kar je bilo na Hrvaškem, ena smrtna Slovenec izsiljen, policija je povzročitelja že ovadila in druga poškodovan Slovak, prav tako izsiljen. Tule je potekala debata, kaj , kako , zakaj. Nakar se ti pametno spomniš nabijat...

o peršingih ki brezglavo prehitevajo skozi ovinke 200km/h....se ti ne zdi da si malo zašel???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

dej kontroliraj malo svoje umotvore, pa pomisli preden pišeš in piši v kontekstu kot smo ga pisali mi. Ne da se mi s tabo nabijat, si preveč tečen.

 

Današnja pisanja so pisana pod vtisi, kar je bilo na Hrvaškem, ena smrtna Slovenec izsiljen, policija je povzročitelja že ovadila in druga poškodovan Slovak, prav tako izsiljen. Tule je potekala debata, kaj , kako , zakaj. Nakar se ti pametno spomniš nabijat...

o peršingih ki brezglavo prehitevajo skozi ovinke 200km/h....se ti ne zdi da si malo zašel???

Ti ves čas jokcaš, da te izsiljujejo. Si že pozabil, mister užaljenosti? 

Če pa se nisi sposoben prilagoditi prometu in predvideti njegov potek, nisi za na cesto. Kruta, ampak najbolj varna realnost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snecer pravi:

ni peršing jahta pa tank iz ww2? :) 

 

peršing je bla balistična raketa srednjega dosega, sposobna nosit jedrsko konico. leta 1991 so jih upokojili-uničli. 

 

in ker je raketa, je skor tako hitra ko motosvetovci. 

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Ti ves čas jokcaš, da te izsiljujejo. Si že pozabil, mister užaljenosti? 

Če pa se nisi sposoben prilagoditi prometu in predvideti njegov potek, nisi za na cesto. Kruta, ampak najbolj varna realnost. 

mah..ne da se mi no..če ne znaš brati, pač ne znaš in bi rad z mano spet neki obračunaval, ampak se mi ne da :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Cartman said:

...peršing je bla balistična raketa srednjega dosega, sposobna nosit jedrsko konico. leta 1991 so jih upokojili-uničli. 

Zato je pri nekaterih motorjih še vedno oznaka V2... :) zanimivo

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

mah..ne da se mi no..če ne znaš brati, pač ne znaš in bi rad z mano spet neki obračunaval, ampak se mi ne da :ras:

Mislim, da si ti tisti, ki ne zna brati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, ukica pravi:

 

To nisem jaz. 

.

... hmmmm ... tole je pa kralj ravnin .... :eek:

... sicer pa ... če je tu bil namen posnetka izsiljevanje ostalih udeležencev ... bi se dalo mal debatirat okrog "primernosti" vožnje tega "kralja" ... :dry:

 

 

ps.

... in ne vem zakaj mi ob ogledu tegale posnetka ves čas hodi na misel tista nesreča z R1 na Zaloški cesti ... :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Andrejcer pravi:

Ta tip naj kar vrne izpit, preden se ali koga ubije.

.

... ali pa pridobi orožni list za uporabo mopeda ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Je to sigurno Yamaha? Nekam oranžna se mi zdi :lol1:

a se je kdaj užgal safe mode? torej? farbnblint si. 

 

 

tole je res zmontirano, da se točno vidi, kako se ne sme vozit. Po moje je sam "uredil2 samo dve situaciji, prvo in zadnjo, vmes so ble tud debilane drugih, ampak jasno je, de ne smeš ožet, in da morš met vedno zelo zdravo varnostno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ćlouk se je šu sam mal pelat :huh:

morm tut js kamerco namontirat, ker podobne situacije se tud meni pogostoma pogosto dogajajo, čeprav vozim s popolnoma popolnim zakonskim upoštevanjem cestno prometnih predpisov in vseh ostalih predpisov, ki se nanašajo na osnovni zakon. :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vse rešil.... sam peljem morda počasneje, pa se mi podobne situacije dogajajo....:hmm:

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!