Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred eno uro, twom pravi:

Prosim NEHAJ NAKLADAT! Pokaži kje je napisano da je do križišča peljal 150 kmh, pokaži kje piše s kolikšno hitrostjo sta priletela v vozilo. Pokaži kje je dejansko zapisana rekonstrukcija nesreče. ..

Ljudje delamo napake, tudi kot šoferji, in kot motorist moraš to sprejet in upoštevat, ali pa sprejet posledice. 

Povsod zabeleženo,da se prebliževal s takšno hitrostjo,da bil za voznika rešilca neviden! Omenja se 150kmh...Zato obtožnica zoper voznikav ešilca umaknjena...

In ker ljudje delamo napake se moramo zavedati in zanje odgovarjati...

V tem primeru pa se mi zdi norčevanje iz motoristov!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Twom njemu gre nepravicna in kvazi pavsalna ocena resevanja celotnega primera in opisujes njegovo pisanje na ravni 24 kur mislim ,da ni tako 24 kur na zaalost gleda dosti prevec ljudi in upliva na njih ter z tako pavsalno oceno uspodbudi revolt in zgrozanje nad motorist v katero skupino spadas tudi ti, ce tudi vozis po predpisih in si vzoren voznik se ti bo zaradi takih predstav zgodil nepravica na cesti. 

Z eno besedo povedano na kriziscu te bo lahko budala isilila pa ceprav vozis po predpisih z besedami " koga jebe itak je motorist divjak" 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da  sliko o motoristih sami delamo ampak ,da pa se ocenjuje pavšalno in trobenta senzacionalistično kot kure tudi ni prav. In o tem trobi in nadleguje Sesir.

Definitivno je zdaj še nekaj dodatnega za kasiranje in kriminaliziranje nas motoristov ob izsiljevanju ; nisem ga videl ker je šel prehitro in opa kivica 100% na strani motorista fak off jasno!

In kje je ta meja ko te noben ne opazi ali opazi 150? 100? 90? 50? 30? 10? ja no 0 verjetno bo ta številka najbolj ustrezala vsem!

Ko imam namesto žarnice oziroma sveče v žarometu svetilko ki sveti bolje od sveče pa ne zaradi šminkanja ampak da me drugi udeleženci vidijo in da jaz kaj vidim ponoči me iza grma zaustavi pufi in mi nafuka globo ker žarnica ni homologirana čeprav se prodaja v naših trgovina v prosti prodaji.

Ma fak off še tukaj .

Ja in dam prav sesirju da te utruja in da ti je nadležen če ti ni kaj prav odjebi iz te teme milo rečeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, exclan pravi:

Res je da  sliko o motoristih sami delamo ampak ,da pa se ocenjuje pavšalno in trobenta senzacionalistično kot kure tudi ni prav. In o tem trobi in nadleguje Sesir.

Se bom ugasnu a dejstvo ostaja..

Danes omaknjena ovadba nepoznanu,ker ubil meni nepoznanega motorista,jutri oproščen nekdo,ki bo ubil znanca....

V jugoslaviji smo vozili z ugasnjenimi lučmi pa smo bili vidni,danes pa nekdo spregleda motorista z lučmi in kot vzrok za umik ovadbe se navede debilno visoka hitrost,ki je pač cbr ne zmore saj ni kawasaki H2r... Plus že vsaki laik,ki vidu več moto razbitin ali nesreč vidi,da ni bilo visoke hitrosti.. 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se boš ugasnu zaradi enega moralizatorja in vseznalca od twoma ali ostali pametnajkovičev tema je za nabijanje in nabijaj !!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, exclan pravi:

Res je da  sliko o motoristih sami delamo ampak ,da pa se ocenjuje pavšalno in trobenta senzacionalistično kot kure tudi ni prav. In o tem trobi in nadleguje Sesir.

Definitivno je zdaj še nekaj dodatnega za kasiranje in kriminaliziranje nas motoristov ob izsiljevanju ; nisem ga videl ker je šel prehitro in opa kivica 100% na strani motorista fak off jasno!

In kje je ta meja ko te noben ne opazi ali opazi 150? 100? 90? 50? 30? 10? ja no 0 verjetno bo ta številka najbolj ustrezala vsem!

Ko imam namesto žarnice oziroma sveče v žarometu svetilko ki sveti bolje od sveče pa ne zaradi šminkanja ampak da me drugi udeleženci vidijo in da jaz kaj vidim ponoči me iza grma zaustavi pufi in mi nafuka globo ker žarnica ni homologirana čeprav se prodaja v naših trgovina v prosti prodaji.

Ma fak off še tukaj .

Ja in dam prav sesirju da te utruja in da ti je nadležen če ti ni kaj prav odjebi iz te teme milo rečeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sesir ne razume odločitve tožilstva. Če bi videl njihovo obrazložitev, bi mogoče razumel. Mogoče. 

Se spomniš dva primera z obale, ko sta dva izstrelka povzročila smrt? Ker sta bila za krmilom dva neuravnovešena bedaka. V enem primeru je tudi sopotnica odšla v večna lovišča. Koga so ti ljudje pustili za seboj? In takšnih neuravnovešencev je veliko preveč za krmilom. Ker ne vedo, da se skozi prostor premikajo s toliko in toliko metri v sekundi. 

Meja je v glavi. Vendar neuravnovešenci tega ne zmorejo razumeti. Zato pa potem tožilstvo obrazloži na veliko straneh, zakaj se je tako odločilo. In, ker nekdo nima pospravljenega podstrešja, je toliko in toliko dela ter stroškov zaradi tega. Ampak to je itak zastonj oziroma mora to nekdo opraviti. 

Da te drugi udeleženci bolje vidijo, ti vstaviš neko modro ali kakšno drugačno žarnico? Te bučke prodajaj otrokom. Ker iz trgovine pridejo motorji, katerih luči vsi vidijo in opazijo.

Kdaj si dobil kazen za drugačno žarnico? Napiši. Imaš pa res neumen primer, da ti lahko uporabiš karkoli na vozilu, ker se le-to prodaja v trgovini. Potem pa kupi mišji strup in ga uporabi namesto vegete. Saj se prodaja, kajne. 

pred 5 urami, sesir pravi:

Povsod zabeleženo,da se prebliževal s takšno hitrostjo,da bil za voznika rešilca neviden! Omenja se 150kmh...Zato obtožnica zoper voznikav ešilca umaknjena...

In ker ljudje delamo napake se moramo zavedati in zanje odgovarjati...

V tem primeru pa se mi zdi norčevanje iz motoristov!

Mogoče se ti bo moralo nekaj takšnega zgoditi, da boš razumel. 

pred 2 urami, sesir pravi:

Se bom ugasnu a dejstvo ostaja..

Danes omaknjena ovadba nepoznanu,ker ubil meni nepoznanega motorista,jutri oproščen nekdo,ki bo ubil znanca....

V jugoslaviji smo vozili z ugasnjenimi lučmi pa smo bili vidni,danes pa nekdo spregleda motorista z lučmi in kot vzrok za umik ovadbe se navede debilno visoka hitrost,ki je pač cbr ne zmore saj ni kawasaki H2r... Plus že vsaki laik,ki vidu več moto razbitin ali nesreč vidi,da ni bilo visoke hitrosti.. 

Res bluziš. In to na kvadrat. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Sesir ne razume odločitve tožilstva. Če bi videl njihovo obrazložitev, bi mogoče razumel. Mogoče. 

Se spomniš dva primera z obale, ko sta dva izstrelka povzročila smrt?

Mogoče se ti bo moralo nekaj takšnega zgoditi, da boš razumel. 

Res bluziš. In to na kvadrat. 

Obrazložitev,če bi jo prebral nekak dvomim saj poškodbe na motorju in rešilcu povedo svoje...nebuloze,da predtem vozil po zadnjem pa le potrjujejo moje domneve,da je bila hitrost okoli 90kmh.. 

Jz se teh dveh izstrelkov ne spomnim...kaka slika,da primerjamo poškodbe na motorjih?

Sem že spregledal in že bil spregledan in to ne le enkrat...se zgodi...to je človeško...

Če tako bluzim daj mi foto motorja,ki pri 90+ ostal tako cel... No prosim,dokaži,da bluzim!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Obrazložitev,če bi jo prebral nekak dvomim saj poškodbe na motorju in rešilcu povedo svoje...nebuloze,da predtem vozil po zadnjem pa le potrjujejo moje domneve,da je bila hitrost okoli 90kmh.. 

Jz se teh dveh izstrelkov ne spomnim...kaka slika,da primerjamo poškodbe na motorjih?

Sem že spregledal in že bil spregledan in to ne le enkrat...se zgodi...to je človeško...

Če tako bluzim daj mi foto motorja,ki pri 90+ ostal tako cel... No prosim,dokaži,da bluzim!

Samo dokazuješ, da je najlažje srati iz naslonjača. Prenehaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Obrazložitev,če bi jo prebral nekak dvomim saj poškodbe na motorju in rešilcu povedo svoje...nebuloze,da predtem vozil po zadnjem pa le potrjujejo moje domneve,da je bila hitrost okoli 90kmh.. 

Jz se teh dveh izstrelkov ne spomnim...kaka slika,da primerjamo poškodbe na motorjih?

Sem že spregledal in že bil spregledan in to ne le enkrat...se zgodi...to je človeško...

Če tako bluzim daj mi foto motorja,ki pri 90+ ostal tako cel... No prosim,dokaži,da bluzim!

BOM PO DOMAČE POVEDAL:

če praviš, da je bila hitrost okoli 90km/h (tvoj expertni izračun, z ozirom na slike in iskušnje) je motorist vozil preko dovoljene omejitve (tam je 60 če se ne motim) in ima tožilstvo pravico opustiti pregon, (sploh ker ima za to podlago, izračun zapriseženega strokovnjaka) in deliti krivdo.

Sem že napisal, vsi imamo možnost pritožbe ali civilne tožbe (najameš svojega strokovnjaka in dokažeš drugačno stanje). Moje mnenje je, ampak samo moje, da ga je pred tem nažigal, s tem je avtomatsko znižal možnost, da ga nekdo opazi (računaj še na promet in da se motor lahko skrije za avto), ter s tem "verjetno" pripomogel k nesreči. Seveda, je motorist , ko je opazil kombi, še počil po zavori in legel, ter drsel do kombija, le tega je lahko nabil s samo 50km/h pa je bil mrtev. Verjemi, da obsojam vsakršno izsiljevanje, pa četudi gre nekdo kak km prehitro (kajti še vedno ga v teoriji moraš videti), ampak v tem primeru ima tožilstvo možnost opustiti pregon.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Jz se teh dveh izstrelkov ne spomnim...kaka slika,da primerjamo poškodbe na motorjih?

Če tako bluzim daj mi foto motorja,ki pri 90+ ostal tako cel... No prosim,dokaži,da bluzim!

 

pred eno uro, Borutt pravi:

Samo dokazuješ, da je najlažje srati iz naslonjača. Prenehaj. 

Večkrat kmeta ali koga drugega jebeš naj neki dokaže in da sam nabija...tokrat si naletel na kamen...

No jz ne trdim,da nabijaš ali serješ jz trdim,da mi kao moje nabijanje ne moreš z foto dokazi ovršt oz trditi,da nabijam,serjem...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

:) 

Nevem iz katere smeri je prisel, ampak tudi ce je odvil iz Kajuhove ima do krizisca s Portalom in Produktom dovolj ceste za tak podvig.. iz smeri Most je pa tko in tko vec k dost ravnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt ampak si bluzator mater ej.

Glede lucke nisem dobil kazen ampak opozorilo pufija in to mi gre na kurac.Nemorem ti na zalost dokazat ker nimam slikovnega in pisnega dokazila torej se enkrat bluzim.

Iz trgovine pridejo novi motorji z bolj ucinkovito optiko kot motorji ki so bili izdelani 1999 ne vem kater si letnik ampak starejsi motorji imajo svece namesto luci.

Drugo zarnico kater sem kupil ne sveti modro ampak cisto belo . 5500K in ne 6500K

Bucka Borutt 

Lp

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

BOM PO DOMAČE POVEDAL:

če praviš, da je bila hitrost okoli 90km/h (tvoj expertni izračun, z ozirom na slike in iskušnje) je motorist vozil preko dovoljene omejitve (tam je 60 če se ne motim) in ima tožilstvo pravico opustiti pregon, (sploh ker ima za to podlago, izračun zapriseženega strokovnjaka) in deliti krivdo.

Sem že napisal, vsi imamo možnost pritožbe ali civilne tožbe (najameš svojega strokovnjaka in dokažeš drugačno stanje). Moje mnenje je, ampak samo moje, da ga je pred tem nažigal, s tem je avtomatsko znižal možnost, da ga nekdo opazi (računaj še na promet in da se motor lahko skrije za avto), ter s tem "verjetno" pripomogel k nesreči. Seveda, je motorist , ko je opazil kombi, še počil po zavori in legel, ter drsel do kombija, le tega je lahko nabil s samo 50km/h pa je bil mrtev. Verjemi, da obsojam vsakršno izsiljevanje, pa četudi gre nekdo kak km prehitro (kajti še vedno ga v teoriji moraš videti), ampak v tem primeru ima tožilstvo možnost opustiti pregon.

 

 

No zdaj imajo po prvem primer se eno orozje do motoristov ne vem kako se temu rece pravno ampak zdaj pri izsiljevanju lahko vsakemu nabijejo da je vozil prehitro in je kriv ker ga ni izsiljevalec ni videl seveda to se bo uporabilo najverjetno vsakic ko ti zapre cesto kaka vip oseba kak voznik resilca ce bo na drugi strani kak brezveznik ali prekskar potem imas sanso da te ne obtozijo.

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2014 je bilo 18.251 prometnih nesreč, to je točno 50 na dan. Vsaj toliko šoferjev, 50, je vsak dan naredilo neumnost, ki jo ostali udeleženci niso mogli preprečiti.

Če voziš prehitro, vseeno ali avto ali motor, je verjetnost da boš preprečil nesrečo zaradi neumnosti nekoga drugega manjša, prav tako so posledice nesreče večje. 

Kot motorist pa imaš večjo možnost da te spregledajo, pri zelo velikih hitrostih tudi ker je težko ocenit hitrost in razdaljo, obenem pa imaš ob tem manjšo možnost reagirat.

DA MALO KARIKIRAM, sedaj je dilemma ali naj najprej pogledam levo ali desno, ker če bom najprej pogledal levo, in potem desno, ter speljal ker ni bilo nobenega, bi moral biti kriv ker sem spregledal projektil ki bo v času mojega pogleda v desno priletel z leve. Seveda je lahko zrcalno enako če najprej pogledam desno...

Naši možgani so narejeni da pravilno ocenjujejo našo potovalno hitrist pešačenja in malo čez. 150 kmh zlahka napačno oceniš.

Sicer pa, kako gre že tist morbiden vic, na nagrobniku mu piše da je imel prednost (pri 150 kmh)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, sesir pravi:

 

Večkrat kmeta ali koga drugega jebeš naj neki dokaže in da sam nabija...tokrat si naletel na kamen...

No jz ne trdim,da nabijaš ali serješ jz trdim,da mi kao moje nabijanje ne moreš z foto dokazi ovršt oz trditi,da nabijam,serjem...

Sedaj si napisal, kar vsi vemo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, exclan pravi:

No zdaj imajo po prvem primer se eno orozje do motoristov ne vem kako se temu rece pravno ampak zdaj pri izsiljevanju lahko vsakemu nabijejo da je vozil prehitro in je kriv ker ga ni izsiljevalec ni videl seveda to se bo uporabilo najverjetno vsakic ko ti zapre cesto kaka vip oseba kak voznik resilca ce bo na drugi strani kak brezveznik ali prekskar potem imas sanso da te ne obtozijo.

Tako delujejo naša sodišča  in naši represivni organi .....mogoče se bo spet našel kakšen cepec in bo pametoval o viru .......je preverljivo !

 

23905721_1980015895349769_2586711190207469611_n.jpg

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, exclan pravi:

Borutt ampak si bluzator mater ej.

Glede lucke nisem dobil kazen ampak opozorilo pufija in to mi gre na kurac.Nemorem ti na zalost dokazat ker nimam slikovnega in pisnega dokazila torej se enkrat bluzim.

Iz trgovine pridejo novi motorji z bolj ucinkovito optiko kot motorji ki so bili izdelani 1999 ne vem kater si letnik ampak starejsi motorji imajo svece namesto luci.

Drugo zarnico kater sem kupil ne sveti modro ampak cisto belo . 5500K in ne 6500K

Bucka Borutt 

Lp

 

 

Samo to si zmogel napisati? 

Tisto opozorilo ni nič. Kot, da se ni zgodilo. 

Sveče so bile sto let nazaj. 

Pojdi spet parkirati v odstavno nišo in zapreti predor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sesir pravi:

 

Večkrat kmeta ali koga drugega jebeš naj neki dokaže in da sam nabija...tokrat si naletel na kamen...

No jz ne trdim,da nabijaš ali serješ jz trdim,da mi kao moje nabijanje ne moreš z foto dokazi ovršt oz trditi,da nabijam,serjem...

Tako je v naši državi in tako deluje naš dežurni....ti moraš dokazati, davčni, policiji, tožilstvu,......če tega ne moreš pač bluziš itd. On se je pač tako odločil in ga ne boš prestavil niti za milimeter. Brez veze.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, exclan pravi:

No zdaj imajo po prvem primer se eno orozje do motoristov ne vem kako se temu rece pravno ampak zdaj pri izsiljevanju lahko vsakemu nabijejo da je vozil prehitro in je kriv ker ga ni izsiljevalec ni videl seveda to se bo uporabilo najverjetno vsakic ko ti zapre cesto kaka vip oseba kak voznik resilca ce bo na drugi strani kak brezveznik ali prekskar potem imas sanso da te ne obtozijo.

Kdo bo nabijal prehitro vožnjo? To si pozabil napisati. 

pred 2 minutami, solorider pravi:

Tako je v naši državi in tako deluje naš dežurni....ti moraš dokazati, davčni, policiji, tožilstvu,......če tega ne moreš pač bluziš itd. On se je pač tako odločil in ga ne boš prestavil niti za milimeter. Brez veze.

S čim pa on dokazuje svoje bluzenje? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Kdo bo nabijal prehitro vožnjo? To si pozabil napisati. 

S čim pa on dokazuje svoje bluzenje? 

še vedno pravim, da zaradi neke napake ni potrebno vzeti dve mladi življenji. Če smo pošteni v tem primeru je bil tudi reševalec kriv. Mrtev se pač ne more zagovarjati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, solorider pravi:

še vedno pravim, da zaradi neke napake ni potrebno vzeti dve mladi življenji. Če smo pošteni v tem primeru je bil tudi reševalec kriv. Mrtev se pač ne more zagovarjati.

Kdo pa pravi, da se je reševalec zagovarjal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Kdo pa pravi, da se je reševalec zagovarjal? 

Kdo pa pravi, da se je mrtvec zagovarjal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Sedaj si napisal, kar vsi vemo. 

Se pravi sam se tudi ,da hecaš druge a sam.še hujši...

Npo kje so slike razbitine motorja pri 90+ in manj poškodovanega...Jih gre videt ali so le v tvoji glavi in v glavi cestnega izvedenca,ki je izračunal hitrost,ki jo je želel..

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Kdo pa pravi, da se je reševalec zagovarjal? 

Pa to težim,da problem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Tako delujejo naša sodišča  in naši represivni organi .....mogoče se bo spet našel kakšen cepec in bo pametoval o viru .......je preverljivo !

 

to je res sramota in ravno zaradi takih stvari, nihče več nikomur ne verjame :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!