Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred eno uro, DAMI34 pravi:

...in še vprašanje:

ali si mene na jadranki videl, da sem oviral kak avto ali mu celo vozil v škarje? Pa je bila cela cesta moja :P

to se je najbrž mene spraševalo?

odgovoril bi bil, da se več ne spominjam in da vsega nisem videl :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

to se je najbrž mene spraševalo?

odgovoril bi bil, da se več ne spominjam in da vsega nisem videl :) 

 

tebe ja, na podlagi hudega dujaka oziroma slike @Dr_Jakoba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

tebe ja, na podlagi hudega dujaka oziroma slike @Dr_Jakoba

sem malo obudil spomin po fotkah iz jadranke, tisto je bilo za kader kamere

akano1.thumb.jpg.5be47cd91341ece4ba243465e5826fcb.jpg

 

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snecer pravi:

sem malo obudil spomin po fotkah iz jadranke, tisto je bilo za kader kamere

akano1.thumb.jpg.5be47cd91341ece4ba243465e5826fcb.jpg

 

no vidiš Tip na Z900 vozi zelo lepo in vzorno. :D (saj ni potrebe da povem, da imam v lasti Z900?)

Aja tip s kamero, nekdo bi napisal da ogroža, visi kot opica..bla bla bla...sam jebemu mast jest ne vidim nič nasproti. :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, DAMI34 pravi:

a veš kok se sekiram, prav nič. Dokler nekoga ne oviraš-torej da ne rabi zavirati, nisi niti izsiljeval, nisi ogrožal. 

Vidim, da je pa veliko ljubosumnežev tule na MS, ki bi radi sebe povzdignili na način, da druge črnijo, bodisi z imeni visi kot opica, ali visi na drugi pas. 

Vsi ostali, ki jih to sekira se še vedno lahko vozijo kot račke v togi in skrčeni drži, po popolni aritmetični sredini voznega pasu, upoštevajoč vsako najmanjšo omejitev, znak, pihanje vetra in ptiča v preletu.

ps. vožnja v formaciji, ko sta dva ali več "pacientov" na motorju, tudi pomeni, da bo en bližje črti, drugi pa bankini

 

Zato je pa vsak “enduraš” veliko hitrejši in varnejši na svojem pasu od visečih opic na kontra pasu. 

In, če še ne veš; pravico in dolžnost imaš uporabljati samo svoje smerno vozišče. Nasprotno samo pri prehitevanju in vožnji mimo. 

Kdor ne zmore voziti po svoji strani, naj ostane doma. Grdo ali pa ne grdo, tako je. Ker tudi na dirkališču vsi vozijo samo po svojem smernem vozišču. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

no vidiš Tip na Z900 vozi zelo lepo in vzorno. :D (saj ni potrebe da povem, da imam v lasti Z900?)

Aja tip s kamero, nekdo bi napisal da ogroža, visi kot opica..bla bla bla...sam jebemu mast jest ne vidim nič nasproti. :P

 

lih v tem ovinku je model z nogo zahaklal :) 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

sem malo obudil spomin po fotkah iz jadranke, tisto je bilo za kader kamere

akano1.thumb.jpg.5be47cd91341ece4ba243465e5826fcb.jpg

 

Inglišmen?

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

no vidiš Tip na Z900 vozi zelo lepo in vzorno. :D (saj ni potrebe da povem, da imam v lasti Z900?)

Aja tip s kamero, nekdo bi napisal da ogroža, visi kot opica..bla bla bla...sam jebemu mast jest ne vidim nič nasproti. :P

 

Lahko napišem, da je možakar nesposoben voziti po svoji strani. Zakaj je nesposoben, je pa že druga stvar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

 

...sam jebemu mast jest ne vidim nič nasproti. :P

 

sej če pa od uzat kej prleti je pa itak bolš, da s kle     :P

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kawalir pravi:

Kaj pa si konkretno naredil v tem primeru? Predvideval si, da bo speljal, in res je to naredil. Torej predvideval si pravilno, ampak, kako si se ognil nesreči?

Spustiš gas, prste na sklopko, rahlo zaviranje če oceniš da bo potrebno, pripravi se pravočasno ustavit. In če je treba se ustaviš in prepustiš prenost. Boljš to kot nenačetovan polet kamorkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Zato je pa vsak “enduraš” veliko hitrejši in varnejši na svojem pasu od visečih opic na kontra pasu. 

In, če še ne veš; pravico in dolžnost imaš uporabljati samo svoje smerno vozišče. Nasprotno samo pri prehitevanju in vožnji mimo. 

Kdor ne zmore voziti po svoji strani, naj ostane doma. Grdo ali pa ne grdo, tako je. Ker tudi na dirkališču vsi vozijo samo po svojem smernem vozišču. 

Dragi  moj Borutt. Za tvoje dobro predlagam, da greš čimprej k okulistu. Če policist ne vidi dobro, lahko pride do hudih posledic. V nobenem primeru nisem uporabljal česarkoli drugega, kot samo svoje smerno vozišče- predlagam pregled s stopnjo nujnosti vsaj ZELO HITRO. Pa če si že tam, vzemi s sabo še kolega snecerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

tale kaj dosti ne seka @Borutt bi ga samo opomnil, ker se lepo drži pasu?

Mislim, da zelo dobro veš, na podlagi česa se izreče kazen. In tudi, s čim se ugotavlja določene prekrške. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snecer pravi:

tale kaj dosti ne seka @Borutt bi ga samo opomnil, ker se lepo drži pasu?

men tlele obrati in hitrost neki ne štima :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Dr_Jakob pravi:

Dragi  moj Borutt. Za tvoje dobro predlagam, da greš čimprej k okulistu. Če policist ne vidi dobro, lahko pride do hudih posledic. V nobenem primeru nisem uporabljal česarkoli drugega, kot samo svoje smerno vozišče- predlagam pregled s stopnjo nujnosti vsaj ZELO HITRO. Pa če si že tam, vzemi s sabo še kolega snecerja.

Hvala za lepe želje, katere ti iz srca vračam. 

Če nisi ravno slep, kot krt, boš verjetno hitro ugotovil, da sem citiral Damiju. 

Pravzaprav pa je tvoja vožnja pomilovanja vredna, saj s celim teleščkom visiš na kontra pasu. Na cesti sta samo dva ovinka. In, če si ju še nisi navadil odpeljati, si pač nevaren sebi in ostalim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Borutt pravi:

Hvala za lepe želje, katere ti iz srca vračam. 

Če nisi ravno slep, kot krt, boš verjetno hitro ugotovil, da sem citiral Damiju. 

Pravzaprav pa je tvoja vožnja pomilovanja vredna, saj s celim teleščkom visiš na kontra pasu. Na cesti sta samo dva ovinka. In, če si ju še nisi navadil odpeljati, si pač nevaren sebi in ostalim. 

Resno te vprašam !  Ali resno misliš ,da je (po sliki sodeč) Jakob nevaren voznik , kljub temu ,da ne krši nobenega zakonsko določenega zakona, člena itd  ? Dodajam še ,da je pred njim pregledno  vozišče  in veliko manevrskega prostora in hitrost po omejitvah. 

Poznam ga še,  ko sebe ni poznal in vem kako vozi  ter  za razliko od vas tu gor , ki komentirate kako nevarno vozi , se vozi tudi vso zimo  in to tam , kjer se ne vozijo tudi tisti , ki se pozimi vozijo , zato vem , da ima veliko izkušenj in zna z motorjem . 

Tudi prevozila sva kakšno furico , nikoli ni fasal kakšnega odvzema vozniške itd  soliden motorist ! 

Res me moti  ta tvoj podcenjujoč in celo žaljiv zapis na podlagi videne slike . 100x smo se že zapeli in si izrekali marsikaj ,ampak to samo zaradi tvoje drže in osebnih napadov , ker policijo povezuješ na osebno raven . 

Drugače sem tudi že 100x povedal , da si dec na mestu , kljub  temu da,  sem te na forumu in v mislih že 100x poslal iz tam , kjer si prišel .

Vem ,da vidiš marsikaj po cestah ,saj ti je to služba  toda daj se malo zadrži in komuniciraj normalno , se da prav lepo diskutirat v temah , brez  takih postov . 

Sej vem ,da spet nič ne razumem in nimam nič med ušesi , kar ti ,dam včasih celo za prav ,ampak samo včasih :cool:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Resno te vprašam !  Ali resno misliš ,da je (po sliki sodeč) Jakob nevaren voznik , kljub temu ,da ne krši nobenega zakonsko določenega zakona, člena itd  ? Dodajam še ,da je pred njim pregledno  vozišče  in veliko manevrskega prostora in hitrost po omejitvah. 

Poznam ga še,  ko sebe ni poznal in vem kako vozi  ter  za razliko od vas tu gor , ki komentirate kako nevarno vozi , se vozi tudi vso zimo  in to tam , kjer se ne vozijo tudi tisti , ki se pozimi vozijo , zato vem , da ima veliko izkušenj in zna z motorjem . 

Tudi prevozila sva kakšno furico , nikoli ni fasal kakšnega odvzema vozniške itd  soliden motorist ! 

Res me moti  ta tvoj podcenjujoč in celo žaljiv zapis na podlagi videne slike . 100x smo se že zapeli in si izrekali marsikaj ,ampak to samo zaradi tvoje drže in osebnih napadov , ker policijo povezuješ na osebno raven . 

Drugače sem tudi že 100x povedal , da si dec na mestu , kljub  temu da,  sem te na forumu in v mislih že 100x poslal iz tam , kjer si prišel .

Vem ,da vidiš marsikaj po cestah ,saj ti je to služba  toda daj se malo zadrži in komuniciraj normalno , se da prav lepo diskutirat v temah , brez  takih postov . 

Sej vem ,da spet nič ne razumem in nimam nič med ušesi , kar ti ,dam včasih celo za prav ,ampak samo včasih :cool:

 

Visenje na kontra pas je neumnost, odraz neznanja ali pa drkanja in zelo nevarno. 

In to napišem vsakemu, ne glede na prevožene kilometre, kateri so lahko samo kvantiteta, ime, status ali število brazgotin. 

Nočem biti žaljiv, ampak takšne voznike s sekirami bi najraje ... Ker se pripeljejo nasproti. In potem moram reševati situacijo. Še dobro, da imam Mitas. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Borutt pravi:

Visenje na kontra pas je neumnost, odraz neznanja ali pa drkanja in zelo nevarno. 

In to napišem vsakemu, ne glede na prevožene kilometre, kateri so lahko samo kvantiteta, ime, status ali število brazgotin. 

Nočem biti žaljiv, ampak takšne voznike s sekirami bi najraje ... Ker se pripeljejo nasproti. In potem moram reševati situacijo. Še dobro, da imam Mitas. 

Se strinjam , ne tudi z visenjem oz. presedanjem  ,z vsem ostalim pa . Toda pogovarjamo se točno o določeni situaciji  oz. fotografiji , se ti res zdi nevarno ........a lahko z DA ali NE , prosim . Hvala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Zato je pa vsak “enduraš” veliko hitrejši in varnejši na svojem pasu od visečih opic na kontra pasu. 

In, če še ne veš; pravico in dolžnost imaš uporabljati samo svoje smerno vozišče. Nasprotno samo pri prehitevanju in vožnji mimo. 

Kdor ne zmore voziti po svoji strani, naj ostane doma. Grdo ali pa ne grdo, tako je. Ker tudi na dirkališču vsi vozijo samo po svojem smernem vozišču. 

kar sem pisal sem pisal. Kdor me zmore prehitet, naj me :P

baje je tudi na AC levi pas samo za prehitevanje :D

 

pred eno uro, Snecer pravi:

lih v tem ovinku je model z nogo zahaklal :) 

 

ja, in enduraš ga je po levi skoraj prehitel :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Hvala za lepe želje, katere ti iz srca vračam. 

Če nisi ravno slep, kot krt, boš verjetno hitro ugotovil, da sem citiral Damiju. 

Pravzaprav pa je tvoja vožnja pomilovanja vredna, saj s celim teleščkom visiš na kontra pasu. Na cesti sta samo dva ovinka. In, če si ju še nisi navadil odpeljati, si pač nevaren sebi in ostalim. 

ponavljaš se, to si napisal že vsaj 30% motosvetovcem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Se strinjam , ne tudi z visenjem oz. presedanjem  ,z vsem ostalim pa . Toda pogovarjamo se točno o določeni situaciji  oz. fotografiji , se ti res zdi nevarno ........a lahko z DA ali NE , prosim . Hvala. 

valda se mu zdi, a se ne spomniš nekih slik z decemberske jadranke. Enaki komentarji, same opice, sama visenja, samo ogrožanje....pa še enduraši so letel mim :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

kar sem pisal sem pisal. Kdor me zmore prehitet, naj me :P

baje je tudi na AC levi pas samo za prehitevanje :D

 

ja, in enduraš ga je po levi skoraj prehitel :D

 

nisi bil navajen sunka pa te je ven neslo

pred 50 minutami, Kmet2 pravi:

Se strinjam , ne tudi z visenjem oz. presedanjem  ,z vsem ostalim pa . Toda pogovarjamo se točno o določeni situaciji  oz. fotografiji , se ti res zdi nevarno ........a lahko z DA ali NE , prosim . Hvala. 

meni zgleda malo nevarno, stopnja nevarnosti 20% nekje oz potem je odgovor DA, ker ni nenevarno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Resno te vprašam !  Ali resno misliš ,da je (po sliki sodeč) Jakob nevaren voznik , kljub temu ,da ne krši nobenega zakonsko določenega zakona, člena itd  ? Dodajam še ,da je pred njim pregledno  vozišče  in veliko manevrskega prostora in hitrost po omejitvah. 

Poznam ga še,  ko sebe ni poznal in vem kako vozi  ter  za razliko od vas tu gor , ki komentirate kako nevarno vozi , se vozi tudi vso zimo  in to tam , kjer se ne vozijo tudi tisti , ki se pozimi vozijo , zato vem , da ima veliko izkušenj in zna z motorjem . 

Tudi prevozila sva kakšno furico , nikoli ni fasal kakšnega odvzema vozniške itd  soliden motorist ! 

Res me moti  ta tvoj podcenjujoč in celo žaljiv zapis na podlagi videne slike . 100x smo se že zapeli in si izrekali marsikaj ,ampak to samo zaradi tvoje drže in osebnih napadov , ker policijo povezuješ na osebno raven . 

Drugače sem tudi že 100x povedal , da si dec na mestu , kljub  temu da,  sem te na forumu in v mislih že 100x poslal iz tam , kjer si prišel .

Vem ,da vidiš marsikaj po cestah ,saj ti je to služba  toda daj se malo zadrži in komuniciraj normalno , se da prav lepo diskutirat v temah , brez  takih postov . 

Sej vem ,da spet nič ne razumem in nimam nič med ušesi , kar ti ,dam včasih celo za prav ,ampak samo včasih :cool:

 

pa menda se ne bomo zaradi fotke zgrabli :)

saj pa vsi vidimo, za kaj gre, eni bolj, drugi manj

eni so se pa celo vžgali, kar pomeni da se je sezona tudi na forumu začela

pred 2 urami, Dr_Jakob pravi:

Dragi  moj Borutt. Za tvoje dobro predlagam, da greš čimprej k okulistu. Če policist ne vidi dobro, lahko pride do hudih posledic. V nobenem primeru nisem uporabljal česarkoli drugega, kot samo svoje smerno vozišče- predlagam pregled s stopnjo nujnosti vsaj ZELO HITRO. Pa če si že tam, vzemi s sabo še kolega snecerja.

Jaz se ti oproščam, če si narobe razumel moje videnje fotografije, na kateri si domnevno ti :) nisem vedel, da je stvar tako občutljiva in da so takšne razlike v pokrajinah v Slo

pred 2 urami, maus pravi:

men tlele obrati in hitrost neki ne štima :huh: 

milje so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Jaz se ti oproščam, če si narobe razumel moje videnje fotografije, na kateri si domnevno ti :) nisem vedel, da je stvar tako občutljiva in da so takšne razlike v pokrajinah v Slo

Na fotografiji je skorajda definitivno nekdo.

Zadeva ni občutljiva, tudi špehec v plavem ni občutljiv. Je tik pred tem papcal super dobre sveže postrvi v okrepčevalnici v Podbrdu. Poklič, greva kdaj. Pa sliko prines :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami objestneži klele, čist sm zgrožen :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!