Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 4 urami, IZTOK pravi:

Imam enake izkusnje z njimi. Nekoristni inkasanti. Pri nas je bil pred leti problem, so zaceli kamionarji parkirat v ulici, kjer je izklljucno stanovanjska cetrt. Sleperje Romuni parkirali na plocnik in cesto, tako da je oboje oviral. Klicali policijo in nic. Po posredovanju obcine prisli enkrat. Ko sem enkrat klical in pizdil mi je policaj rekel, da nimajo dovolj parkirisc na AC in je bolje da se tako spocije sofer kot pa da vozi utrujen. Meni pa pred hiso na plocniku brni hladilni agregat na Romunskem sleperju. Ko sem zagrozil z klicom na PU so prisli in mu dali opozorilo in ga napotili stran. Meni bi dal ziher kazen za oviranje prometa. Skrivanje v grmove pa jim kar gre od rok. To so moje izkusnje, neucinkoviti do amena. Zato imam o njih slabo mnenje. 

Jaz imam pa takšno mnenje o idiotih na cesti. In, kaj sedaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Jaz imam pa takšno mnenje o idiotih na cesti. In, kaj sedaj? 

nč, :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, isarajli1 pravi:

Karkoli jemlješ, mora bit res močno.

Sem pa že ob pisanju vedel, da ne boš razumel. Ne vem, morda imaš tako ozek pogled zaradi čelade. Nekatere imajo večji vidni kot, če ti kupimo takšno, boš mogoče spregledal ?!

Če glede na lastne izkušnje sklepaš, da nekdo nekaj močnega konzumira, pač to natipkaš. Izvoli. 

Me pa sploh ne poznaš in ne veš, kakšno številko imam. Če boš razumel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Borutt said:

Jaz imam pa takšno mnenje o idiotih na cesti. In, kaj sedaj? 

Imamo pač opravka z dvema idiotoma. Prvi je tisti ki krši pravila  ter drugi je tisti ki ne naredi nič in samo misli da bo prvi sam prišel k pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, isarajli1 pravi:

Pri nam smo lani začeli izvajat bankine-mulde vse asvaltirane.

Asfaltirane tudi niso švoh .. ampak to ni navaden beton... kot da bi odrezal mal večjo betonsko cev in jo napol prerezal ... vsi odtoki so betonirani in res .. sčasoma se res okruši in razpoka, vendar se asfalt tudi .. pač je treba vsake 2-3 leta mal pobetonirat ... pa ni treba da je marka betona 300 ... lahko je tudi manj

vse betonske brežine iz katerih odteka voda, so betonske ... prav tako stebri na mostovih, pa je treba malo vzdrževati ...

kaj pa rata od asfalta, se pa vidi kako razpoka in se drobi, ter nastanejo luknje...

kakorkoli .. stroka naj pove... je pa vse bolje kot nasuto s peskom

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Jaz imam pa takšno mnenje o idiotih na cesti. In, kaj sedaj? 

kaj ste pa nardil, da se čolni vozjo po avtocestah ... popolnoma nič :mad: 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/iz-prikolice-avtomobila-padel-coln-nanj-so-naletela-tri-vozila.html

 

zgrožen sem nad vašim delom :P 

pa nad DARS-om tudi, ker na čolnu ni meu vinjete, pa vozu se je :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, isarajli1 said:

Žalostno. Imel je dve hčerkici. Iskrene sožalje bližnjim.

per dobro uro sem šel skoz merče. Ja, je tragedija. in o mrtvih vse dobro....ampak....sm upal res sm upal de to ni škarba prav sred vasi. pa je. Pač tip je bil v nizkem preletu. ni druge. Kruta kazn. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, ftp pravi:

Imamo pač opravka z dvema idiotoma. Prvi je tisti ki krši pravila  ter drugi je tisti ki ne naredi nič in samo misli da bo prvi sam prišel k pameti.

To bi držalo, da, po tvoje, drugi idiot ne naredi ničesar oziroma ne izvede nobenega ukrepa. Ker pa vemo, da se vsakodnevno izvede veliko ukrepov, je to tvoje provociranje eno samo nabijanje. Torej ostane samo prvi idiot, ki krši, dokler ni sankcioniran oziroma, dokler miga, ker je idiot. 

pred 23 minutami, maus pravi:

Asfaltirane tudi niso švoh .. ampak to ni navaden beton... kot da bi odrezal mal večjo betonsko cev in jo napol prerezal ... vsi odtoki so betonirani in res .. sčasoma se res okruši in razpoka, vendar se asfalt tudi .. pač je treba vsake 2-3 leta mal pobetonirat ... pa ni treba da je marka betona 300 ... lahko je tudi manj

vse betonske brežine iz katerih odteka voda, so betonske ... prav tako stebri na mostovih, pa je treba malo vzdrževati ...

kaj pa rata od asfalta, se pa vidi kako razpoka in se drobi, ter nastanejo luknje...

kakorkoli .. stroka naj pove... je pa vse bolje kot nasuto s peskom

kaj ste pa nardil, da se čolni vozjo po avtocestah ... popolnoma nič :mad: 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/iz-prikolice-avtomobila-padel-coln-nanj-so-naletela-tri-vozila.html

 

zgrožen sem nad vašim delom :P 

pa nad DARS-om tudi, ker na čolnu ni meu vinjete, pa vozu se je :huh: 

 

Dars je kriv, ker dovoli vožnjo čolnom po avtocesti. Kaj bo naslednje, podmornica? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Borutt said:

To bi držalo, da, po tvoje, drugi idiot ne naredi ničesar oziroma ne izvede nobenega ukrepa. Ker pa vemo, da se vsakodnevno izvede veliko ukrepov, je to tvoje provociranje eno samo nabijanje. Torej ostane samo prvi idiot, ki krši, dokler ni sankcioniran oziroma, dokler miga, ker je idiot. 

Delate napačno, osredotočate se na napačne stvari,...

a ti sploh razumeš kaj pišemo, ali si tapravi poli..., ki zna samo pisat in ne brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kugelschreiber pravi:

per dobro uro sem šel skoz merče. Ja, je tragedija. in o mrtvih vse dobro....ampak....sm upal res sm upal de to ni škarba prav sred vasi. pa je. Pač tip je bil v nizkem preletu. ni druge. Kruta kazn. 

To je bilo na cesti Sežana - Divača, kjer je omejitev 90 km/h. Tam ni nobene vasi, ker je vas desno pod mostom, ampak sta samo cerkev in bivša gostilna na levi strani. Priletel je v skale. 

pred 8 minutami, ftp pravi:

Delate napačno, osredotočate se na napačne stvari,...

a ti sploh razumeš kaj pišemo, ali si tapravi poli..., ki zna samo pisat in ne brat.

Naj še jaz začnem pametovati o tvojem delu? Kaj vse počneš narobe in bi moral drugače? Pač ne pametujem, ker nimam pojma o tvojem delu. 

A ti to sploh razumeš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Borutt said:

To je bilo na cesti Sežana - Divača, kjer je omejitev 90 km/h. Tam ni nobene vasi, ker je vas desno pod mostom, ampak sta samo cerkev in bivša gostilna na levi strani. Priletel je v skale. 

Naj še jaz začnem pametovati o tvojem delu? Kaj vse počneš narobe in bi moral drugače? Pač ne pametujem, ker nimam pojma o tvojem delu. 

A ti to sploh razumeš? 

Ti bom malo po otročje, če ti bo lažje.

Ne rabim bit pravnik, da bi vedel da z našim pravosodjem nekaj ni v redu.

Ne rabim bit zdravnik, da bi vedel da z našim zdravstvom nekaj ni v redu

Ne rabim bit vremenar, da bi videl da je sončno vreme.

IN

ne rabim bit policaj, da vidim, da je nekaj narobe, da je vedno več norcev na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Borutt pravi:

Če glede na lastne izkušnje sklepaš, da nekdo nekaj močnega konzumira, pač to natipkaš. Izvoli. 

Me pa sploh ne poznaš in ne veš, kakšno številko imam. Če boš razumel. 

Pravkar bom konzumiral tole. In vesel sem, da te ne poznam, že zarad tega, ker mam sam eno pleskavico

20180905_162812.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Jaz imam pa takšno mnenje o idiotih na cesti. In, kaj sedaj? 

Nic, o idotih na cesti imam enako mnenje :naughty: poberite jim izpite, kaj cakate ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

3 vozila? Takoj kazen za prekratko varnostno :P, kaj pa ne predvidevajo :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

To je bilo na cesti Sežana - Divača, kjer je omejitev 90 km/h. Tam ni nobene vasi, ker je vas desno pod mostom, ampak sta samo cerkev in bivša gostilna na levi strani. Priletel je v skale. 

 

Omejitev je 60km/h sicer pa to ne rešuje problema, da je kar smotan tisti del. Če je bilo trčenje v okolici cerkve in železniškega podhoda.1553307861_Breznaslova.thumb.jpg.63a9053863850c68ec0ec35ffa2f92fe.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od križišla naprej je samo gozd, prvi desni ovinek, potem levi, kjer je na desni ta betonski podhod, na levi pa menda ena hiša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaj pravi, da je priletel v skale. Če gledaš to sliko od @DAMI34, potem je to kakšnih 100 metrov naprej od table za 60. Ne vem, nočem soditi. Vsakemu se lahko pripeti napaka v presoji. Sem se večkrat tam peljal (Kras je moja omiljena motoristična destinacija), pa se mi ovinek nikoli ni zdel tvegan, vsaj pri hitrostih do recimo 110 km/h ne.

Popravljeno . Popravil Vin
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je zapel z nogo ob robnik oziroma cestni kamen, pa baje je rad navijal, pa se s tem hvalil...sem pa napisal baje.

Sicer smeri ne vem, ampak Borut je napisal Sežana-Divača, kar pomeni da je 60 omejitev do križišča (do cerkve in podhoda), če je šel pa kontra, že naprej od podhoda v smeri Sežane je pa od križišča dalje 90 , ampak pri tej brzini ga ni moglo vreči ven. Al je kaj zamutil al pa res nažigal do konca. Uro pred njim sem šel tam mimo in je bilo čisto kul, nedrseče zalivke in nobene mokrote, niti peska.

Vsaj po slikah sodeč, se mi tudi motor ni zdel hudo zbit, je moral voznik zelo nesrečno pasti, ali z glavo kam udariti (zlom tilnika in podobno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, IZTOK pravi:

Nic, o idotih na cesti imam enako mnenje :naughty: poberite jim izpite, kaj cakate ?

ja pa saj veš da jih je premalo pa preobremenjeni so..

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Omejitev je 60km/h sicer pa to ne rešuje problema, da je kar smotan tisti del. Če je bilo trčenje v okolici cerkve in železniškega podhoda.1553307861_Breznaslova.thumb.jpg.63a9053863850c68ec0ec35ffa2f92fe.jpg

 

če tako pišejo zapisnike o prometnih nesrečah kot je naš glavak rekel v katero smer je vozil...ccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Dars je kriv, ker dovoli vožnjo čolnom po avtocesti. Kaj bo naslednje, podmornica? 

valda :P

p.s.

a kj več lahko poveš o nesreči na planisnkem polju .. to menda še spada pod vaše okrožje... seveda če lahko, vem pa, da presikava še poteka ... ne ne pa v četiri oka :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

Baje je zapel z nogo ob robnik oziroma cestni kamen, pa baje je rad navijal, pa se s tem hvalil...sem pa napisal baje.

Sicer smeri ne vem, ampak Borut je napisal Sežana-Divača, kar pomeni da je 60 omejitev do križišča (do cerkve in podhoda), če je šel pa kontra, že naprej od podhoda v smeri Sežane je pa od križišča dalje 90 (kar sem po slikah gledal je bilo Merče-Sežana, par 20-30m naprej od podhoda), ampak pri tej brzini ga ni moglo vreči ven. Al je kaj zamutil al pa res nažigal do konca. Uro pred njim sem šel tam mimo in je bilo čisto kul, nedrseče zalivke in nobene mokrote, niti peska.

Vsaj po slikah sodeč, se mi tudi motor ni zdel hudo zbit, je moral voznik zelo nesrečno pasti, ali z glavo kam udariti (zlom tilnika in podobno)

Svece so v lepem levem v klanec, smer sezana divaca. Desni mim bivse gostilne, levo gor...svec ful. Ce mal po snecerjevo napisem, tam se je pri normalni voznji nemogoce razbit, kaj sele ubit. Omejitev je 50, si sred vasi, in ovink je tako lep, de bi ga izven naselja komot vozil  150 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

202-MERCE-MOTORIST.jpg

google maps

Citiraj

34-letni M. Ž. se je z motorjem suzuki GSR 600 peljal od Sežane proti Divači. V ovinku v bližini vasi Merče, kjer se je že zgodilo več hujših nesreč, je s stopalko najprej zadel v robnik ob cesti, nato pa je trčil v brežino in nazadnje z glavo zadel v skalo ob cesti. Čeprav je imel glavo zavarovano s čelado, je bil, kot kaže, trk tako močan, da je zaradi poškodb umrl na kraju nesreče.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, 3nity pravi:

 

google maps

 

kokr mam v spominu je tukaj omejitev 60 in velja do križišča .. se ga da pa bogato prižvižgat mim ... tko praujo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!