Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Pravkar, Joker pravi:

Leve pa bogato sekajo...

al pa grejo mal po malinah :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot berem, bolj si zelim, da bi tole ena lektorica popravila preden sem stisnil "Submit Reply". Ali pa da me ne bi zena toliko priganjala h kosilu, da bi vsaj se enkrat prebral in odpravil vse slovnicne napake.:doze:

Se opravicujem.

Nauk zgodbe? Ne po zadnjem pred ovinkom. :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Zok pravi:

Pa zena je bila nekaj tecna. To je se najhuje pri vsemu skupaj.:dry:

Konec dober, vse dobro. :OK:

ma vso pravico, pa moja tut kdaj. :P

A Medved Jelka še peče tortice v tistih krajih? 100 let nisem bil tam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, DAMI34 said:

ma vso pravico, pa moja tut kdaj. :P

A Medved Jelka še peče tortice v tistih krajih? 100 let nisem bil tam..

Se nazaj ji ne smem prevec blebetat, ce pogledam njeno statistiko in mojo (1 prometna versus ne-stejem-vec). :D

Baje, da ne pece vec. Sicer je se tam slascicarna, ampak jo ima v najemu nekdo drug. Ne bi pa tocno vedel - v kompletu z zeno sem pred 14 leti dobil tudi tasta, ki je slucajno slascicar (on mi je tudi povedal to informacijo), in od takrat raje ne hodim vec h konkurenci...  :P

Imam pa lepe spomine na njene torte. No, na praznovanja, kjer so njene torte bile obvezno prisotne. No, na mladost. Njene torte so bile pa sinonim za rojstnodnevno zabavo. :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zok, ja, srečo si imel, v levi ovinek so nesreče hujše. Zdaj vidiš, da je res tako, ni samo statistika. :) No, brez heca, dobro, da se je tako izteklo. Motor bi lahko čist sklumpal!

Popravljeno . Popravil Vin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zok dobro da se je tole tako končalo, nekaj sreče je vedno fino met na zalogi za takrat ko sfali talenta. 

Žena itak da bo pizdila. Vem kak je to - prvo bolijo rebra pol pa še ušesa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zok pravi:

Pa zena je bila nekaj tecna. To je se najhuje pri vsemu skupaj.:dry:

Konec dober, vse dobro. :OK:

Zanimivo, da poznaš ta ovinek in se ti kaj tazga zgodi. :ras:  Verjetno si tole prvo pomislil, ko si se pobral, fak žena bo spet pizdila :D  No, samo da si cel, mopi zrihtan, zdaj pa gasa dokler je še lepo vreme :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Zok pravi:

Bolj kot berem, bolj si zelim, da bi tole ena lektorica popravila preden sem stisnil "Submit Reply". Ali pa da me ne bi zena toliko priganjala h kosilu, da bi vsaj se enkrat prebral in odpravil vse slovnicne napake.:doze:

Se opravicujem.

Nauk zgodbe? Ne po zadnjem pred ovinkom. :P

ta cesta, ko si dal link, je za 40-50kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesto poznam, je fajn zjebana, tam so tak skor vse. Žene so tečne tud brez padcev. Če bi mel japonca bi zvozu. Itak pa mislim, da se ti je bankina vdrla.

Glavno da so kosti cele.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Arzen said:

Zanimivo, da poznaš ta ovinek in se ti kaj tazga zgodi. :ras:  Verjetno si tole prvo pomislil, ko si se pobral, fak žena bo spet pizdila :D  No, samo da si cel, mopi zrihtan, zdaj pa gasa dokler je še lepo vreme :ras: 

Cez ta ovinek se vozim ze od majhnega. Pa vsak dan vsaj dvakrat - v sluzbo in nazaj. Ta pot je moja glavna povezava z zunanjim svetom (pot v vecje kraje od nasega - Sentjur, Celje, Dramlje - avtocesta ipd.). Bo ze drzalo, da se vecina nesrec zgodi do 4 km od doma. Vsaj pri meni to drzi kot pribito.

Mopi je pa skoraj zrihtan - montazo ogledal in popravilo levega smernika sem si pustil za jutri. Toliko da me ne bo vleklo na en krog. :) Aja, stekelce smernika sem nasel. Bilo je kar malo pokopano pod listjem in vlaznim humusom. Najhujsa poskodba je bil zvit aluminijast nosilec armature in oklepa (na sliki) - po cca pol ure klepanja spet stoji (in priblizno tudi izgleda) tako kot mora.

Kaksen teden pavze si bom vzel. Mi gre malo na jetra takole, ko ga gledam. :blush:

viber image.jpg

viber image1.jpg

viber image3.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snecer pravi:

ko izveš, je že prepozno

ne razumem besede premočen na motorju .. sj se naum z njim tepu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Zok said:

Mi gre malo na jetra, ko me takole gleda. :blush:

popravek... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 9. 2018 ob 16:21, ftp pravi:

Ti bom malo po otročje, če ti bo lažje.

Ne rabim bit pravnik, da bi vedel da z našim pravosodjem nekaj ni v redu.

Ne rabim bit zdravnik, da bi vedel da z našim zdravstvom nekaj ni v redu

Ne rabim bit vremenar, da bi videl da je sončno vreme.

IN

ne rabim bit policaj, da vidim, da je nekaj narobe, da je vedno več norcev na cesti.

Zanimivo, da veliko veš o delu, katerega ne poznaš. 

Ko že omenjaš norce; kaj se jim plete po glavi, ko ogrožajo sebe in ostale? In verjetno je policija kriva, da en takšen norec vozi kontra ali počne karkoli drugega ogrožajočega. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 9. 2018 ob 16:55, IZTOK pravi:

Nic, o idotih na cesti imam enako mnenje :naughty: poberite jim izpite, kaj cakate ?

Idiotizem ni prekršek, zaradi katerega se vzame izpit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 9. 2018 ob 17:17, DAMI34 pravi:

Omejitev je 60km/h sicer pa to ne rešuje problema, da je kar smotan tisti del. Če je bilo trčenje v okolici cerkve in železniškega podhoda.1553307861_Breznaslova.thumb.jpg.63a9053863850c68ec0ec35ffa2f92fe.jpg

 

Omejitev je 90 km/h, ker ne veš, kje je bilo trčenje ali pa ne poznaš predpisov. Drugič raje vprašaj in ne piši nekaj na pamet. 

 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 9. 2018 ob 21:21, maus pravi:

valda :P

p.s.

a kj več lahko poveš o nesreči na planisnkem polju .. to menda še spada pod vaše okrožje... seveda če lahko, vem pa, da presikava še poteka ... ne ne pa v četiri oka :P

 

V četiri oka ali bova mižala na enega? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Andro Asgaard pravi:

:O

00CB5DA0-2032-4D99-8DBF-14FB8549074C.png

Pupika, počivaj in čuvaj nas :blush:

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 9. 2018 ob 21:32, Kugelschreiber pravi:

Svece so v lepem levem v klanec, smer sezana divaca. Desni mim bivse gostilne, levo gor...svec ful. Ce mal po snecerjevo napisem, tam se je pri normalni voznji nemogoce razbit, kaj sele ubit. Omejitev je 50, si sred vasi, in ovink je tako lep, de bi ga izven naselja komot vozil  150 

Ma kaj si ti pomešal? 

Levi ovinek je in nikjer naselja. Omejitev 90. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!