Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

...ker smo že malo zašli v zdravo življenje, koliko spletnih objav dnevno se že šteje za odvisnost  od interneta?B)

Zadnjic ko bil banan...sicer itak sam odlocil,da vsaj en teden dost!...banan bil do ponedeljka,odlocil do srede...prva objava v torek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga posluso in se prav nasmeju iz/vpostli...bi dal v temo smesni video pa mislim,da je ni...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

pa jetra?

...ker smo že malo zašli v zdravo življenje, koliko spletnih objav dnevno se že šteje za odvisnost  od interneta?B)

...... za jetra je pa pegasti badelj..... pa je stvar resena ..... :jezik:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Borutt pravi:

Če si ga poslušal, si lahko ugotovil, da je izgubljen v prostoru in verjetno tudi v času. In za oboje je strokovnjak. 

volan ma na napačni strani :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Snecer said:

volan ma na napačni strani :)

Saj vozi tudi na napacno strani :)

 

:P

 

Pa da se vsebino pokomentiram: jaz grem na AC zato, da se spocijem, ne zato, da bom kam hitro prisel. Hitro se ze dolgo ne da nikamor priti, pac je potrebno startati prej. Res se da tu in tam malo pohoditi cez omejitev, tudi do 140, 150, 180 ali pa cez 260 (prisezem da ne vem kak je to :P), ampak tudi cijazenje v koloni pri 120 km/h je precej blizu omejitve, in se vedno hitreje kot tekoca voznja po regionalki s 70 km/h, da o povprecju ne govorim.  Ce so kje dela na cesti in zastoji, se pac izognem - ali pa pocakam. Me pa prav zanima ce bi tale model v vsej svoji samozavesti upal tole v fris povedati kaksnem DARSovem predstavniku, takoj za tem pa sel se na policijo in se prijavil za uporabljanje telefona med voznjo ter javno blatenje imena/sovrazni govor ipd. Mislim, da ne. :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, na posnetku se zelo dobro opazi brain freeze zaradi telefona oz. slabe vecopravilnosti - zadeva, ki smo jo omenjali malo nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

smo že povedali. Sicer pa pijan zadet v zid ni vandalizem ampak zgrešena ruta :P

 

Točno tako. Revež je v bolnici, ker ga je Garmin zajebal, vi pa se norca brijete iz njega :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, DAMI34 pravi:

Jp, Martinovo je pred vrati...

Danes ponoči okrog 2 ure me zbudi Policija. Fak, kaj se je zgodilo, ko se oglasim, pa takoj pomislim, mularija?? Da ni kaj hudega. Preden odprem, pogledam še k sinu v spalnico in on doma. Žena doma, pes pa tut doma. Čudno. :blush:

Odprem vrata, pa pravijo fantje, da morajo opraviti ogled. Kakšen ogled vprašam?

A niste nič videli, slišali, pravi policaj. Nope..spali ko ubiti. Nakar mi pojasni da je kolesar ponoči treščil v moj parkiran avto pred hišo in so ga že odpeljali v bolnišnico. Pa kako za vraga, lahko prileti človek v osvetljen avto (ulična lampa je 3m stran) in to z boka, sem se vprašal....jp, Martinovo se bliža. Zdej pa izterjaj denar od budale za razbit avto.

ps. krvi pa po avtu in okrog, kot bi prasca klali :P

 

Ne verjamem, zih si ga zbil pa se ne spomniš :ras:

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, DAMI34 pravi:

pes pa tut doma. Čudno. :blush:

tvoj pes najbolj trdno spi , ko ste vsi doma..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎1‎.‎10‎.‎2018 ob 21:05, motolover pravi:

Dokler vidim profesionalne voznike avtobusov, ki se pogovarjajo po telefonu, nimam upanja, da se bo kaj spremenilo.

Tole je pa obup. Tko na oko, bi lahko reku, da 70% (pomoje sem premalo rekel) poklicnih voznikov kamionov, tovornjakov med vožnjo tipka , prebira telefon. V avtu ne opaziš, ko sem pa v kombiju in sedim višje...

Včeraj sem Srečal tukaj na območju Šk. Loke naštel 7 od 9  voznikov, ki so tipkali, prebirali... Najbolj žalostno, da so med njimi mladi , ki niso niti dobro začeli voziti.

Se ne čudim, zakaj je cesta polna sledi extremnega zaviranja.

Na tem področju je pa policija, al pa vodstvo, al pa ne vem kdo... čist zatajila. Jest ne, ker nimam pristojnosti, pa nimam pojma, pa mi ne bo šlo.  En je že. Telefon med vožnjo je postala epidemija.

In točno tko kt je reku kugla... če bi vsak drug dan plačal 40 eur... se ga po 1 tednu ne dotakneš več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Arzen pravi:

Ne verjamem, zih si ga zbil pa se ne spomniš :ras:

 

nisem bil prisoten na predMartinovanju :P

 

pred 2 urami, thumper pravi:

tvoj pes najbolj trdno spi , ko ste vsi doma..

nobene koristi od njega :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, sesir pravi:

https://www.zurnal24.si/amp/slovenija/ko-so-policisti-stavkali-je-na-cestah-umrlo-14-oseb-vec-316982

Bomo videli v tem mesecu...

V septembru bilo 21 zalostnih koncev...bomo videli v oktobru...

pa tebi še ni jasno da so taki članki samo eden od načinov prisile, da policisti nehajo stavkat :P

ps. smrtnih žrtev bo manj, zakaj, če bo slabše vreme, dež, hladno itd, bo tudi veliko manj motoristov in kolesarjev, kar pomeni da avtomatsko padejo ven iz statistike.

Če se pa ozreva na motorisite, največ jih "podleže" na začetku in koncu sezone.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, sesir pravi:

https://www.zurnal24.si/amp/slovenija/ko-so-policisti-stavkali-je-na-cestah-umrlo-14-oseb-vec-316982

Bomo videli v tem mesecu...

V septembru bilo 21 zalostnih koncev...bomo videli v oktobru...

Kot da so policisti povzročitelji nesreč. Malo bolj natančno bi morali ti "novinarji" brati črno kroniko. Verjetno ne vedo, kakšna razlika je med neprimerno (neprilagojeno) hitrostjo in preveliko hitrostjo, nenadoma zavil na levo stran ceste in prehitevanje v škarje ali prehitevanje čez polno črto.

Le malo oz. nič nesreč bi preprečili policisti s svojo inkasantsko nalogo.  Saj s preventivo se žal nimajo časa ukvarjati, vsaj tisti, ki so na cesti.

Pisarniški policisti so pa preveč pomembni za take naloge.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukradu @UnionJacku. 

Baje od kar štrajkajo polcaji tudi taki gredo po Ac...sam ne vem kam, najbrž na morje :P

43153045_10215080877868616_412900267298652160_n.jpg.6116b1652db24a8c85e44f405a7070ea.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Ukradu @UnionJacku. 

Baje od kar štrajkajo polcaji tudi taki gredo po Ac...sam ne vem kam, najbrž na morje :P

43153045_10215080877868616_412900267298652160_n.jpg.6116b1652db24a8c85e44f405a7070ea.jpg

Ta bo bolj težko prišel na AC, ker še na HC, katera je poleg, ne more :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Ta bo bolj težko prišel na AC, ker še na HC, katera je poleg, ne more :ras:

maš prav, sam gas pa dolge luči, grem jaz po svoje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

maš prav, sam gas pa dolge luči, grem jaz po svoje :P

 

Nekak tak se tudi vozijo! Nujno iz varnosti nas ostalih udelezencev v prometu bi morali te elektro vozicke prepovedat po cesti izven mesta...ni dolgo tega...moja pelje( pocasi) kr naenkrat me nabije v ovinku in glej tip z vozekom in frajtonarco v roki..ovinek on 40cm od roba plus vozek i on veselo vlece meh...ce bi bil kdo za nama bi se zaletu v naju,da pa moja ne vozi pocasi pa...

P.S

Bil je svetlobno hiter 14 km/h

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 04. september 2018 ob 19:33, Snecer pravi:

Pozdravljeni,  ali  je mogoče že jasno, kdo je bil povzročitelj te nesreče ? 

S policijske uprave so sporočili, da bodo javnosti pojasnili podrobnosti po zaključenih postopkih.

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Billibob pravi:

Pozdravljeni,  ali  je mogoče že jasno, kdo je bil povzročitelj te nesreče ? 

S policijske uprave so sporočili, da bodo javnosti pojasnili podrobnosti po zaključenih postopkih.

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Je jasno. Popolnoma nasprotno od prvih ugotovitev in zapisov v člankih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Borutt pravi:

Je jasno. Popolnoma nasprotno od prvih ugotovitev in zapisov v člankih. 

meni ni, ker so tok mešali, najprej da je zapeljal čez črto, potem, da še ugotavljajo, kaj ga je ženska potem snela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!