Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred eno uro, Snecer pravi:

in orožne listine :) 

Jap, samo tega nisem hotel napisat, da se me ne boste bali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

boj se nevpisanih kosov :)

Tisti z nevpisanimi se lahko bojijo. Najprej sankcij, pa potem se tega, da mu ga oseba, kateri grozi z njim vzame in v ta zadnjo zarine. Orozje je treba znati uporabljati. Tisti, ki ga skriva nekje zakopanega glih ni vesc ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

za une, ki so vzorni in jih nimajo, točno vedo kok jih imajo in kdaj so in kdaj bodo potekle :huh: 

lahko da jih dobim pa še ne vem da jih bom.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
1 hour ago, Snecer said:

Fotografija osebe PGD Idrija.

@Borutt pa lahko risanje razloži

 

 

Tak vtr je lani tle okrog vozila zenska. Ce ni zaletena v ograjo, kupim. Vtr, ne zensko. 

 

Drgac pa, sem se s Cola se spustil na Kalce, in ko sm zavil prot Planini, me je presinlo, danes ne bo slo brez karambolov. Upal sem, da me ne bo kdo snel, in da bi vsi prezveli. To kar sm gledal na relaciji Kalce-ride-Postojna, in pol se mal u postojni na terasci, je credni nagon v vsem svojem sijaju. Dejansko, sm presenecen de ni veckat poclo. U 15km 200xvec norosti, kot vceraj cel dan. De je situacija se mal zacinjena, sm na fb prebral, de “uradni fotograf” apelira k poziranju, za tiskan koledar. Bojim se, da dec ne ve, kam lahko tak poziv prpelje. 

Zakljucek. Cez ride cim mankat. Ce ze pot vodi tam mimo,, v izogib nastopajocim, “ki zgresijo tocko zaviranja” grem po enosmerni. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Kugelschreiber said:

 

 

Tak vtr je lani tle okrog vozila zenska. Ce ni zaletena v ograjo, kupim. Vtr, ne zensko. 

 

Drgac pa, sem se s Cola se spustil na Kalce, in ko sm zavil prot Planini, me je presinlo, danes ne bo slo brez karambolov. Upal sem, da me ne bo kdo snel, in da bi vsi prezveli. To kar sm gledal na relaciji Kalce-ride-Postojna, in pol se mal u postojni na terasci, je credni nagon v vsem svojem sijaju. Dejansko, sm presenecen de ni veckat poclo. U 15km 200xvec norosti, kot vceraj cel dan. De je situacija se mal zacinjena, sm na fb prebral, de “uradni fotograf” apelira k poziranju, za tiskan koledar. Bojim se, da dec ne ve, kam lahko tak poziv prpelje. 

Zakljucek. Cez ride cim mankat. Ce ze pot vodi tam mimo,, v izogib nastopajocim, “ki zgresijo tocko zaviranja” grem po enosmerni. 

 

Tam je ze skos tko.. sam zdj je se “dokumentirano”

Men pase, it na gor pa na dol se ustavt.. da me kdo ne sname cez tisto polno crto.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz gre pa rad na ride in tisti ovinki so nek magnet, da tam tudi peljem hitreje kot vozim običajno, na polno pa ne upam, ker bi rad cel in s celim motorjem prišel domov. Za koledar nisem vedel, me ne zanima, niti nimam facebooka, v vsakem primeru pa ne bi bil dovolj zanimiv za koledar tudi, če bi peljal na svojih 100 %.

Nazaj grede se običajno tam ustavim in potem opazujem spretnejše in pogumnejše. So kritične situacije, tudi kakšno nesrečo sem že videl, v splošnem pa mi je fajn in jih rad gledam. Najraje bi si zraven prinesel še sendvič, da bi lahko še jedel zraven, ampak že tako se noben noče z mano pogovarjati, s sendvičem bi pa bil totalen čeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

 

Tak vtr je lani tle okrog vozila zenska. Ce ni zaletena v ograjo, kupim. Vtr, ne zensko. 

 

Drgac pa, sem se s Cola se spustil na Kalce, in ko sm zavil prot Planini, me je presinlo, danes ne bo slo brez karambolov. Upal sem, da me ne bo kdo snel, in da bi vsi prezveli. To kar sm gledal na relaciji Kalce-ride-Postojna, in pol se mal u postojni na terasci, je credni nagon v vsem svojem sijaju. Dejansko, sm presenecen de ni veckat poclo. U 15km 200xvec norosti, kot vceraj cel dan. De je situacija se mal zacinjena, sm na fb prebral, de “uradni fotograf” apelira k poziranju, za tiskan koledar. Bojim se, da dec ne ve, kam lahko tak poziv prpelje. 

Zakljucek. Cez ride cim mankat. Ce ze pot vodi tam mimo,, v izogib nastopajocim, “ki zgresijo tocko zaviranja” grem po enosmerni. 

 

Pol pa naju cudno gledajo k se še ne voziva.... cakva na dovolj toplo vreme in da se poleze tale zacetna evforija.... za Avstrijo je se prehladno k je še marsikje sneg ..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, ukica said:

Tam je ze skos tko.. sam zdj je se “dokumentirano”

Men pase, it na gor pa na dol se ustavt.. da me kdo ne sname cez tisto polno crto.. 

Ma ni blo. Prav huda norost je bla tam okrog 2003-5, pol se je precej skalmiralo, zdej pa gre spet.....u cvet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ma ni blo. Prav huda norost je bla tam okrog 2003-5, pol se je precej skalmiralo, zdej pa gre spet.....u cvet. 

Nov asfalt dela svoje...ter želja po "novi profilni sliki na FB" ?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak naj vozi, kot mu paše :whistle:.

Meni je popolnoma vseeno, kaj drugi motoristi počnejo na cesti. Bolj sem pozorna na stričke s klobuki in kolesarje.

Včeraj sem skoraj mislila, da bom na ridah enega reševala, pa je uspel zvoziti, kljub živalskemu bremzanju direkt v ovinku.

Pa naj še kdo reče, da se v ovinku ne bremza :hmm:. Njemu je uspelo :naughty:

Slike pa neuradni fotograf naredi fantastične. Ta, ki jo imam v profilki, je nastala, ko sem batmana peljala domov, iz trgovine.

Šla sem mimo, on je z nekom klepetal, ko je slišal motor, se je samo obrnil in škljocnil. 

Zvečer sem dobila najino prvo slikco :inlove:

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kugelschreiber pravi:

Take ignorance jez ne razumem. Ce dela neumnosti motorist, mu oprostimo, ker je “naš”, in neumnosti delajo tud drugi? Kaksna je razlika med stricem s klobukom in zagretežem, ki se mim klopc zabremza, in desn ovink podalsa globoko cez crto?  Vcasih tud do roba, al pa v jarek...men se to zdi kriminal. Po toci zvonit bo bezveze. 

 

No nama so po zivljenju stregli ravno vozniki iz nasih vrst. Sicer pa za strica s klobukom veš , da bo slej ko prej naredil neko neumnost. Od kolega iz lastnih vrst pa pricakuješ malo vec soli v glavi. A kot opazam zadnja leta tudi to vec ne drži. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika je v tem, da me noben motorist do sedaj še ni ogrožal, strički s klobuki pa skoraj vsak dan.

Kolesarje pa moram jaz pazit, ker so na cesti, kot čreda ovac.

To je razlika! Sedaj razumeš? Predvsem pa živi in pusti živeti, vtikaj se v svoje stvari in ne v tuje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Ma ni blo. Prav huda norost je bla tam okrog 2003-5, pol se je precej skalmiralo, zdej pa gre spet.....u cvet. 

Doma ustan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa Maus sva na ridah izključno zato, ker sva lepa. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Razlika je v tem, da me noben motorist do sedaj še ni ogrožal, strički s klobuki pa skoraj vsak dan.

Kolesarje pa moram jaz pazit, ker so na cesti, kot čreda ovac.

To je razlika! Sedaj razumeš? Predvsem pa živi in pusti živeti, vtikaj se v svoje stvari in ne v tuje!

Komu je to namenjenu? Meni? Če je meni, ti lahko odgovorim, da me še prekleto briga nekdo, ki mi streže po življenju. Pa je na dveh, treh al pa na stotih kolesih. Je popolnoma vseeno. Debil je debil, ne glede na prevozno sredstvo ali spol. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KARMEN1 pravi:

Doma ostani in zase se brigi. Cesta je hudo nevarna reč :whistle:

Se mi ni treba. Se ti dost zame. Deklica bo treba še malo odrasti ali pa hormone pod kontrolo spravit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa odvoziti več kot 100000 km za svojo balanco. Pri temperaturah od 0, pa do +35. Od 1.januarja, do 31.decembra.  Tudi to precej koristi B).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se motim če mislim da je ta fotografija s ceste Idrija / Godovič, mogoče 1 km pred Godovičem?   :hmm:

55619223_2264431573813012_850446581655142400_n.thumb.jpg.21567050d95a70797822389cea425e2a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!