Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 50 minutami, maxxa pravi:

...v koloni?

k fićo :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Tudi ročico za plin so ji vrteli. Nisi prebral? Polno črto so pa kar pred njo narisali, da je morala zaj... in jo prevoziti. Res so packi. 

Trajku so napisali kazen? So pa res čudni. Pa je plačal? Ali mu je voznik posodil? 

Menda bodo vse preglasne kontrolirali v naselju. Med tednom bodo nekje v Ajdovščini in to samo v nočnem času, da ne bo ljudi na cesti. Saj veš, da jih ne bo motilo. 

Če nisi s čelom udaril ob beton, ne velja. 

sem vedel, da boš mal pojokcal, ampak če je to kakor je zapisano maximalni izplen divjakov na soški, še 1x moj poklon in iskrene čestitke, ko so ulovili eno divjo gospo z gorenjske, pa enga slovaka. Res zmaga. :P

 

pred 11 urami, Snečer pravi:

plinov pa ne merijo? pa snop žarometov? 

dajo pa pihat in korekten pristop, pa tut hitrost merijo, kar je lepo in prav. So me kotrolirali od Kozine proti kalu, možak je bil vljuden, pogledal je celo motor, sva napihala 0,00 in srečno vožnjo. Zraven ni bilo SENPa...da bi mokrofon pristavil pa dramo delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snečer pravi:

. "Zavedli so me, ker ne maram avtomobilov, ki mi sledijo, zato sem pospešila," je komentirala svojo vožnjo, tudi skozi naselja, kjer hitrosti ni prilagodila omejitvam. Policisti pa so za njo zapeljali, ker je tik pred njimi prehitevala čez polno črto.

 

em...

izsiljevanje prekrška je to, guzenje v rit. V torek prejšnji teden sta dva "z lučkami" v prtljažniku naguzila šleper pri Materiji, najbrž šleper ni hotel pospešiti :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Tedybear pravi:

Toooo..koncno...to, kar se dogaja po Trenti, presega vse meje. Taka kontrola bi morala biti vsak dan.

Zakaj podpiram take akcije....?  Veliko sem ob Soči....namesto miru, normalnega prometa....imam vcash obcutek, da sem tik ob dirkališču...

se pravi guspa z gorenjske, pa trajk sta problem dirkanja v soški dolini? :P

S kontrolo ni noben problem, so redno tam, ampak to je bila kontrola v sklopu akcije AVP za varnost motoristov. 

Vsaj jaz bi pričakoval naslednje:

toliko in toliko smo dobili dirkačev, ki letijo oalalala preko omejitve

toliko in toliko smo dobili pijanih

toliko in toliko preglasnih čoperjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Borutt pravi:

To pa novinarje vprašaj :lol1:

Dragi borut....ne da se mi iskat tvojega posta!!!!!!

Mi prosim oz nam in vsem zdravnikom v Sloveniji....

In sicer...

Kdaj in v katerem primeru ne rabijo obvestiti policije ko morajo v bolnisnici nuditi pomoc ponesrecencu v prometni nesreci??????????????????????????????????????????????????????????

V tistem postu si omenil nezgodo 1.kategorije...

Ker ti gre copy-paste zakononskih clenov bos vseeno tezko najdel taksen clen v katerem pise,da v primeru poskodb  dobljenih med voznjo v avtu ni potrebno obvestiti policije...al se motim???

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

se pravi guspa z gorenjske, pa trajk sta problem dirkanja v soški dolini? :P

S kontrolo ni noben problem, so redno tam, ampak to je bila kontrola v sklopu akcije AVP za varnost motoristov. 

Vsaj jaz bi pričakoval naslednje:

toliko in toliko smo dobili dirkačev, ki letijo oalalala preko omejitve

toliko in toliko smo dobili pijanih

toliko in toliko preglasnih čoperjev

Se strinjam. Dodajam....podpiram akcije za umirjanje prometa po Soški dolini (tudi hrup), ampak ob takem izplenu se mi zdi, da ni bilo  dobro premisljeno kdaj in kje izvajati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Tedybear pravi:

Se strinjam. Dodajam....podpiram akcije za umirjanje prometa po Soški dolini (tudi hrup), ampak ob takem izplenu se mi zdi, da ni bilo  dobro premisljeno kdaj in kje izvajati.

točno to je poanta mojaga zapisa, od tega, da je slabo zapisan članek, do končnega rezultata. Sicer pa se kar veliko tam zapeljem, in je po mojem bolj problem hude gostote tujcev in turistov, kar avtomatsko daje vtis "norenja" po soški, ter tudi nepoznavanja ceste. (vsaj smrtne žrtve to pričajo)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 7. 2019 ob 10:33, Snečer pravi:

Dok ne bo model pojasnil, bo zadeva delno v megli.

Ti pa ne mešaj d... spet

Ce prav razumem je sel drugi dan v bolnisnico in od tam niso obvestili policije? Se pravi so v kuhno vmesali se zdravnika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

sem vedel, da boš mal pojokcal, ampak če je to kakor je zapisano maximalni izplen divjakov na soški, še 1x moj poklon in iskrene čestitke, ko so ulovili eno divjo gospo z gorenjske, pa enga slovaka. Res zmaga. :P

 

dajo pa pihat in korekten pristop, pa tut hitrost merijo, kar je lepo in prav. So me kotrolirali od Kozine proti kalu, možak je bil vljuden, pogledal je celo motor, sva napihala 0,00 in srečno vožnjo. Zraven ni bilo SENPa...da bi mokrofon pristavil pa dramo delal.

Jokcal si ti prvi s komentarjem članka. Ker nimaš pojma, da si je sama kriva za prekrške, da ji ni nihče vrtel ročice za plin, da en decibel pomeni veliko hrupa več, da so opravljali svoje delo. In, ker nimaš najmanjšega pojma, da se ne gre za nikakršen izplen, ampak se samo ustavi kršitelja, boš še naprej jokcal in jokcal. Si pač nerazgledan, nepoučen in jokajoči. Po tej strani ti ni pomoči. Si pa lahko na prejšnji strani prebereš zapis, ki podpira takšne akcije. Če boš razumel napisano, seveda. 

Dramo delaš ti s svojo nerazgledanostjo, nepoučenostjo in bluzenjem. 

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

izsiljevanje prekrška je to, guzenje v rit. V torek prejšnji teden sta dva "z lučkami" v prtljažniku naguzila šleper pri Materiji, najbrž šleper ni hotel pospešiti :D

 

Izsiljevanje prekrška? Daj mir s temi neumnostmi, ker se ti že vrabci režijo. Ima števec pred seboj in v rokah ter nogah komande za upravljanje vozila. Samo glava je ... Potem pa goni in so drugi krivi za to gonjenje. 

Tisto ni nobena provida, da bi, po tvoje, izsiljevala prekršek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

se pravi guspa z gorenjske, pa trajk sta problem dirkanja v soški dolini? :P

S kontrolo ni noben problem, so redno tam, ampak to je bila kontrola v sklopu akcije AVP za varnost motoristov. 

Vsaj jaz bi pričakoval naslednje:

toliko in toliko smo dobili dirkačev, ki letijo oalalala preko omejitve

toliko in toliko smo dobili pijanih

toliko in toliko preglasnih čoperjev

Ugotavlja se kršitve. Ker je pa tebi to nerazumljivo oziroma ne zmoreš dojeti tega, boš pač še naprej jokcal in bluzil. Kar pač znaš in obvladaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Jokcal si ti prvi s komentarjem članka. Ker nimaš pojma, da si je sama kriva za prekrške, da ji ni nihče vrtel ročice za plin, da en decibel pomeni veliko hrupa več, da so opravljali svoje delo. In, ker nimaš najmanjšega pojma, da se ne gre za nikakršen izplen, ampak se samo ustavi kršitelja, boš še naprej jokcal in jokcal. Si pač nerazgledan, nepoučen in jokajoči. Po tej strani ti ni pomoči. Si pa lahko na prejšnji strani prebereš zapis, ki podpira takšne akcije. Če boš razumel napisano, seveda. 

Dramo delaš ti s svojo nerazgledanostjo, nepoučenostjo in bluzenjem. 

da razgledanost veje iz članka, bravo bravo, pa iz tvojega sestavka, ki ga nisi sposoben napisati (pa ne samo meni) brez žalitve citiranega. Pač je tak tvoj domet, jebiga :P

Zdej pa se spustiva iz tvojega vesolja  na realna tla:

teta z Gorenjske je prehitela civilne modre čez polno črto (wauuu hud prekršek) in namesto, da jo bi ustavili, so še nalašč malo za njo rinili, da so sešteli čimveč kazni.

Torej učinkovitost: za take kot ti in tvoji šefi fantastična, ker se bo veliko kazni nabralo.

Učinkovitost v smislu umirjanja prometa: zakaj je niso takoj ustavili?

 

In da po Borčijevo zaključim:

nerazgledani in umsko zaostali...umirili niso nič, če so za njo vozili skozi par naselij itd itd...pa ti res misliš da sem tak kratke pameti in ti bom vse kar naklobasaš verjel? Ti res verjameš da je svet črnobel in tak kot ti piše v bukvicah?

Itak ne boš razumel, ker si zaostal, pa bluziš in nabijaš.

Evo v tvojem stilu, ti je všeč štručko? :P

pred 6 urami, Borutt pravi:

Ugotavlja se kršitve. Ker je pa tebi to nerazumljivo oziroma ne zmoreš dojeti tega, boš pač še naprej jokcal in bluzil. Kar pač znaš in obvladaš. 

uweeeeeee, nism dovolj pametn, sam Borči je edini, ki pozna cpp in ve kako se vozi, ostali smo samo wosli in moramo ubogati, uweeeeeeee :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

točno to je poanta mojaga zapisa, od tega, da je slabo zapisan članek, do končnega rezultata. 

Vsi bi želeli čim manj kršitev in divjanja, kar se je sedaj pokazalo za slabost, ker je malo kršitev in malo divjanja nikakršen izplen in zato brez učinka. Da bi pa ti vklopil kakšno možgansko celico in ugotovil, da se je zaradi kontrole promet umiril in se je s tem zmanjšalo število kršitev, je pa zate prevelik napor. Poleg tega je kontrola na enem mestu, drugje jo pa pač ni, ker ne more biti. Ampak, da je tebi kaj takšnega razumljivo, je seveda misija nemogoče. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se dostikrat zazene kaksen lokalec v rit, sam mors mal gledat koga prehitis, pa komu "bejzat". :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Vsi bi želeli čim manj kršitev in divjanja, kar se je sedaj pokazalo za slabost, ker je malo kršitev in malo divjanja nikakršen izplen in zato brez učinka. Da bi pa ti vklopil kakšno možgansko celico in ugotovil, da se je zaradi kontrole promet umiril in se je s tem zmanjšalo število kršitev, je pa zate prevelik napor. Poleg tega je kontrola na enem mestu, drugje jo pa pač ni, ker ne more biti. Ampak, da je tebi kaj takšnega razumljivo, je seveda misija nemogoče. 

s kontrolami, pa meritvami ni nič narobe...z izplenom je, al pa člankom, al pa zavajanjem javnosti o divjaštvu, kajti promet ni nič drugačen kot prej, sploh če pogledaš da je 50% tujcev na soški ali pa še več.

 

in kadar grem na soško, vidim kontrole, torej fantje delajo.

pa na ridah tut skoz kontrolirajo zadnje čase :P

66474711_10217074904962349_5792064591827566592_n.jpg.08fb36845b8989ef32585badb7c7832b.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa so oni vozili skozi naselja?

Ja, tudi mene so sledili od odcepa za Škocjanske jame, do Kozine.

In če bi šibala, bi mi natrosili en kup prekrškov, saj sk šli za mano kar nekaj km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

da razgledanost veje iz članka, bravo bravo, pa iz tvojega sestavka, ki ga nisi sposoben napisati (pa ne samo meni) brez žalitve citiranega. Pač je tak tvoj domet, jebiga :P

Zdej pa se spustiva iz tvojega vesolja  na realna tla:

teta z Gorenjske je prehitela civilne moder čez polno črto (wauuu hud prekršek) in namesto, da jo bi ustavili, so še nalašč malo za njo rinili, da so sešteli čimveč kazni.

Torej učinkovitost: za take kot ti in tvoji šefi fantastična, ker se bo veliko kazni nabralo.

Učinkovitost v smislu umirjanja prometa: zakaj je nis o takoj ustavili?

 

In da po Borčijevo zaključim:

nerazgledani in umsko zaostali...umirili niso nič, če so za njo vozili skozi par naselij itd itd...pa ti res misliš da sem tak kratke pameti in ti bom vse kar naklobasaš verjel? Ti res verjameš da je svet črnobel in tak kot ti piše v bukvicah?

Itak ne boš razumel, ker si zaostal, pa bluziš in nabijaš.

Evo v tvojem stilu, ti je všeč štručko? :P

uweeeeeee, nism dovolj pametn, sam Borči je edini, ki pozna ccp in ve kako se vozi, ostali smo samo wosli in moramo ubogati, uweeeeeeee :D

 

 Nerazgledanost in nepoučenost veje iz tvojih zapisov. Kar se tiče žaljivk, uporabljam tvoje besede. Bo sploh šlo to? Ker vem, da dometa nimaš. 

Vesolje? Tebi je treba pojasniti, kaj in kako se dogaja na cesti. Samo je problem, ker se ti ne da pojasniti. 

Rinili so jo, ja. Res si iz vesolja. Se ji je gas zataknil in zavore odpovedale? Prej pamet, kajne. Pa ne sprašuj, kaj je to. 

Učinkovitost je tvoja nepoučenost in nerazgledanost, ki ju veselo širiš dalje. Toliko zmoreš in tolikšen je tvoj domet. Spet tvoje besede. 

Umsko zaostali sta tvoji besedi. Pa vem, da se tega ne zavedaš. Kakor tudi ne razumeš mojega prejšnjega zapisa, da se je zaradi kontrole promet umiril. Ti je treba narisati to? 

Zaostal si lahko samo ti. Tvoja beseda in jo uporabljam. Bluziš in nabijaš pa vedno ti. Tudi sedaj. Tvoje besede, stručko. Razumel itak ne boš. 

Spet tvoje zavajanje in bluzenje. Res ne zmoreš več? 

 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

 Nerazgledanost in nepoučenost veje iz tvojih zapisov. Kar se tiče žaljivk, uporabljam tvoje besede. Bo sploh šlo to? Ker vem, da dometa nimaš. 

Vesolje? Tebi je treba pojasniti, kaj in kako se dogaja na cesti. Samo je problem, ker se ti ne da pojasniti. 

Rinili so jo, ja. Res si iz vesolja. Se ji je gas zataknil in zavore odpovedale? Prej pamet, kajne. Pa ne sprašuj, kaj je to. 

Učinkovitost je tvoja nepoučenost in nerazgledanost, ki ju veselo širiš dalje. Toliko zmoreš in tolikšen je tvoj domet. Spet tvoje besede. 

Umsko zaostali sta tvoji besedi. Pa vem, da se tega ne zavedaš. Kakor tudi ne razumeš mojega prejšnjega zd

 

na, pa smo že temo obrnili in ne vemo več kaj pišemo, grem raje jokat...

pohvale modrim ki pametno in normalno delajo in graje tistim, ki se gredo birokrate.

Borči jest te mam rt ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

štručko, s kontrolami, pa meritvami ni nič narobe...z izplenom je, al pa člankom.

 

in kadar grem na soško, vidim kontrole, torej fantje delajo.

pa na ridah tut skoz kontrolirajo zadnje čase :P

66474711_10217074904962349_5792064591827566592_n.jpg.08fb36845b8989ef32585badb7c7832b.jpg

 

Kakšen izplen omenjaš? Že iz tega je videti, da ti ne gre nekaj. Kaj nekaj, kar precej stvari ti je tujih. 

pred 9 minutami, KARMEN1 pravi:

Koliko pa so oni vozili skozi naselja?

Ja, tudi mene so sledili od odcepa za Škocjanske jame, do Kozine.

In če bi šibala, bi mi natrosili en kup prekrškov, saj sk šli za mano kar nekaj km.

Ker se vedno kdo najde s tem vprašanjem. 

Omejitve hitrosti določene s prometnimi pravili ter omejitve hitrosti, izražene s postavljenimi prometnimi znaki, ne veljajo za vozila:

1.     policije, opremljena s posebnimi napravami za ugotavljanje hitrosti, kadar policisti z njimi nadzirajo hitrost vozil v cestnem prometu,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Kakšen izplen omenjaš? Že iz tega je videti, da ti ne gre nekaj. Kaj nekaj, kar precej stvari ti je tujih. 

 

pust me per mer, ker jokam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

na, pa smo že temo obrnili in ne vemo več kaj pišemo, grem raje jokat...

pohvale modrim ki pametno in normalno delajo in graje tistim, ki se gredo birokrate.

Borči jest te mam rt ?

Jokaš samo ti. Od prvega zapisa dalje. In potem hočeš to tvoje jokanje nekomu drugemu podtakniti. Takšen način imaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Vsi bi želeli čim manj kršitev in divjanja, kar se je sedaj pokazalo za slabost, ker je malo kršitev in malo divjanja nikakršen izplen in zato brez učinka. Da bi pa ti vklopil kakšno možgansko celico in ugotovil, da se je zaradi kontrole promet umiril in se je s tem zmanjšalo število kršitev, je pa zate prevelik napor. Poleg tega je kontrola na enem mestu, drugje jo pa pač ni, ker ne more biti. Ampak, da je tebi kaj takšnega razumljivo, je seveda misija nemogoče. 

Samo eno vprašanje. Če povečanje kontrol, visoke kazni itd... res umirja promet, zakaj je do sedaj vedno, ko ste policaji "štrajkali" znatno upadlo število prometnih nesreč? Ker, glede na to, da je prva naloga policije (in v bistvu edini razlog, da policija sploh obstaja), da skrbi za varnost ljudi, bi bilo logično, da če statistika pravi, da manj kontrole izboljša stanje na cestah, mogoče bolje, da se fokusira na ljudi, ki dejansko povzročajo prometne nesreče? 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, ligenjček pravi:

Samo eno vprašanje. Če povečanje kontrol, visoke kazni itd... res umirja promet, zakaj je do sedaj vedno, ko ste policaji "štrajkali" znatno upadlo število prometnih nesreč? Ker, glede na to, da je prva naloga policije (in v bistvu edini razlog, da policija sploh obstaja), da skrbi za varnost ljudi, bi bilo logično, da če statistika pravi, da manj kontrole izboljša stanje na cestah, mogoče bolje, da se fokusira na ljudi, ki dejansko povzročajo prometne nesreče? 

Ker so bolj fokusirani na vožnjo in cesto, ko policajev ni. Ko pa so, pa morajo pazit kje kdo stoji pa ritopikov, ki jih prisilijo vozit hitreje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!