Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Just now, krucymucy said:

Pocasi pojdi.

sej on pa drgač ne zna....

On ni divjak, on samo občasno pokaže kaj delajo drugi narobe....:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, krucymucy pravi:

Pocasi pojdi.

On nevaren,ker celno prehiteva in pred ovinki "obstoji"

pred 8 minutami, C eagle pravi:

sej on pa drgač ne zna....

On ni divjak

Nikakor,nas Sneci pa ne...

No jz se zdaj nekje tuk hitro vozim ko sneci,saj fajn...mopi pije 3litre...edino kar se ne vem kako mu ispeva tako mocno sidro vrst pred ovinki,da ne znuca bremz,niti ne polozi gume...to mi bo v njegovi voznji zaenkrat se skrivnost...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, jskrablin pravi:

Takoj podpišem. Ko lahko lastno hosto ogradim in ven zgonim vse Vezjake in njim podobne kretene, ki ne premorejo niti h od hoste, si pa z veseljem lastijo komplet hoste vseh ostalih.

Na spodnjem seznamu je cel kup mutibaričev, ki se zelo radi vpikujejo v vse in svašta, sam kaj dosti koristnega niso sposobni naumit. Javnosektoraške profesorske nadloge z veliko vrednimi doktorati slovenskega fakultetnega izvora. Podn.

 

Tako je, ko se v zadeve, ki jih ne poznajo, vtikajo vsevedi. Kot nekateri tukaj (eden že grize tipkovnico). In vtikajo se iz enega samega razloga; ker njih moti. Nič drugega ni narobe, samo njih to moti. O zadevi nič ne vedo, razen, da motor oddaja določen hrup, da je hitrejši od pešca in, da je voznik neprepoznaven. In vse to jih moti, čeprav bodo našteli sto in več drugačnih razlogov, od kateri je najbolj pomembna varnost. Če jih že toliko briga varnost drugih, pa vemo, da jih samo zase briga, naj organizirajo tečaje za varno planinarjenje in pohodništvo, da ne bodo ti okoljevarstveni pešci obnemogli ležali vsepovsod in kričali na pomoč, medtem, ko so smeti zmetali v grmovje. Da ne pišem o uničeni naravi, ker vse tiste steze in poti niso tam od božjega stvarenja, ampak so jih naredili ti kvazi naravovarstveniki. Dajmo primerjati njihove sledi v naravi s sledmi motoristov. Pa naj se zaračuna vsakemu obiskovalcu glede na kilometre teh poti. Samo ne bo nič, ker je motorist sebičnež in ga nič ne briga za ostale, s katerimi bi se lahko povezal in nekaj dosegel. Zato bodo ti mutibariči srali in srali, ker so motoristi brez jajc in se ne postavijo zase oziroma ne dajo kontra predloga. 

Se pa strinjam, da bi lastnik lahko ogradil svoj gozd in v tem prostoru počel karkoli. Pa bo spet vse narobe, ker bo motilo pešce, ker bo motilo mutibariče, ker se bo to izkoriščalo in ne bo več gozda. Zakaj? Zaradi človeškega pohlepa. Lahko se pa neki kos zemlje, kjer ni res ničesar oziroma je tam še hudič obupal, uporabi za moto zabavo. Pa že vidim naravovarstvenike in ostale zelene mutibariče, kako so proti, ker menda živalce bolijo ušesa in, ker tam raste travca za ozdraviti mestno norost ter tam leta metuljček, pomemben za obstoj človeštva. Swašta. 

In poanta? Združujejo se mutibariči in nekaj mutijo, tiste, katerim grenijo in bodo še bolj grenili obisk gozdov pa boli q... Zdaj je čas za nekaj narediti. Predvsem red in ne samo lov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, C eagle pravi:

sej on pa drgač ne zna....

On ni divjak, on samo občasno pokaže kaj delajo drugi narobe....:rolleyes:

točno to, praktično vsak ima kamero, pa je težko zaslediti kakšen objesten posnetek

počasi je pa relativno, za kakšen mig31 je počasi, ja

pred 7 minutami, sesir pravi:

On nevaren,ker celno prehiteva in pred ovinki "obstoji"

Nikakor,nas Sneci pa ne...

No jz se zdaj nekje tuk hitro vozim ko sneci,saj fajn...mopi pije 3litre...edino kar se ne vem kako mu ispeva tako mocno sidro vrst pred ovinki,da ne znuca bremz,niti ne polozi gume...to mi bo v njegovi voznji zaenkrat se skrivnost...

zaviranje z motorjem, če bi kdaj peljal er6/versys bi videl, da ko spustiš gas, se dejansko "ustavi"...

pri avtomatiku kot je tvoj skuter tega ni

pred 21 minutami, krucymucy pravi:

Pocasi pojdi.

to je še bolj nevarno zaradi ritopikov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Snečer pravi:

zaviranje z motorjem, če bi kdaj peljal er6/versys bi videl, da ko spustiš gas, se dejansko "ustavi"...

pri avtomatiku kot je tvoj skuter tega ni

Saj mi je jasno to...ni mi jasno,da se rad vozis...

Zame smisel ovinki in zato tako klejem mitas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Saj mi je jasno to...ni mi jasno,da se rad vozis...

Zame smisel ovinki in zato tako klejem mitas...

pol pa ne vem, zakaj imaš trosledno vozilo za ovinke, idi z avtom

rad se peljem tja, kjer je lepo

same vožnje nimam posebej rad, to je civilna cesta, se moraš prilagodit

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snečer pravi:

pol pa ne vem, zakaj imaš trosledno vozilo za ovinke, idi z avtom

rad se peljem tja, kjer je lepo

same vožnje nimam posebej rad, to je civilna cesta, se moraš prilagodit

 

Avto? Hahaha...recmo,da se nisem rodil obseden z mopedi...a ze pri 5 letu ko peljal honda monkey se zaljubil in to neizmerno in za vecno...

Glej jz se vpzim prej pod omejitvami kod nad....ne mecem pa sidra pred ovinki ampak se rad tekoce in lepo peljem...

Nasplosno me tricikl zelo pozitivno presenetu...le prednji gumi morata biti pol bara vec,zadnja 0.2 manj...zaenkrat sem resnicno srecen kot pes in mi niti malo zal za tri leta odrekanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, sesir pravi:

P.s

Tle s foruma vem le za dva,ki peljala po komolcu in se ta tuk nesposobna,da to zmogla le na pisti...

Ceprav predvidev,da na madzarskem uspelo crusti,miha dolgan,david božič se kdu?

Kar precej pogosto se dandanes na pistah amatersko vozi po komolcih, ne sam ta tvoja trojica; ampak mnogim od teh nit na misel ne pride vozit  :quad: po cesti z omejitvami ko za ? ?

Evo, na madžarskem:

ELBOWWZ.jpg.f59d9b462b8d7e9f92571ae12cdeaa08.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vidis invalida se profil bom lohk prodal...pac tekoca voznja..ker kot si ze sam omenu se tudi jaz bojim ritopikecov in ne upam sidre metat kot ti....mas dobrega odkupovalca v profila v igri...

 

20190809_144836.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

Fun fact. 11.7. Okrog 20.00 me je v Senozecah, med vozno 50km/h, tako prehitu arevin avtobus. 

 

Ne vem, a mi vsi stevci narobe delajo....ko v Rakitniku zazlajfam na 50, mi do konc Prestranka zbezijo popolnoma vsi. VSI. Tud belo modro rumeni avti z luckami so se mi “odpelali”.....tovornjaki in busi....vedno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dj mal se peleš pa vidiš da bi vsak policaj dnevno lahko pokasiral 100 jurjev kazni, sam zgleda patruljirat ni tko prijetno kot v senčki sedet pa s tistim laserčkom svetit naokol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

https://siol.net/novice/crna-kronika/sostanj-pri-uporabi-prisilnih-sredstev-poskodovanih-sest-policistov-504486

Možakar poškodoval 6 policistov, kaj so današnji policaji iz cukra? :hmm:

Štos je v temu, da je potrebno uporabiti najmilejša prisilna sredstva in ne pretiravati z uporabo sile. Nasilnežu je pa itak vse dovoljeno. In je rezultat na dlani. Ko se bodo nehali spraševati, zakaj je nasilnež poškodovan oziroma, zakaj nekdo, ki ne upošteva zakonitega ukaza, potrebuje kakšno obvezo, bodo tudi stvari bolj drugačne in ne bo toliko poškodovanih policistov. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem opazil, da nekdo ne ve, da števci lažejo, še posebej pri tistih starih avtih, kot jih uporablja in, da so v novejših bolj točni in, da je tahograf točen. 

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Gobarji so ga vrgli pod cesto. 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snečer pravi:

no evo, samo da je motorist v avtu

 

...si napisu motorist v avtu...alo...kaj zdaj je ze vsak policaj motorist?

https://www.slovenskenovice.si/bralci/clanek/video-posnetek-razkriva-srhljivo-dogajanje-v-mariboru-policija-v-akcijo-215335

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

»Na prehitevalnem pasu je bila gradbeniška lopata in ker je bil na voznem pasu tovornjak, se je nisem mogla izogniti. Povozila sem jo in preluknjala gumo. Srečo sem imela, da je samo guma in nič drugega. Vesela sem, da sem živa. Lahko bi se mi zgodilo še kaj hujšega, mislim, da se vse zgodi z razlogom,« j

divjala in ni mogla videt ovire

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

divjala in ni mogla videt ovire

Ko @maus ni na dopustu...nekdo nadzira kamere...

No dejansko je karkoli na avtocesti bolano in ne sme bit!!!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Ko @maus ni na dopustu...nekdo nadzira kamere...

No dejansko je karkoli na avtocesti bolano in ne sme bit!!!

v bistvu ni bolano, na AC je tisoče vozil, iz vsakega lahko kaj odpade, tudi slabo pritrjen čoln

pravočasno bi se odpravila od doma brez divjanja pa tega ne bi bilo oziroma bi drug objestnež nabasal

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/cehu-na-avtocesti-s-strehe-kombija-padel-coln-vanj-trcil-slovenec.html

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 8. 2019 ob 20:15, Snečer pravi:

oba motorja sta še v popravljivem stanju, ti motorji so res vredni spoštovanja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, ligenjček pravi:

oba motorja sta še v popravljivem stanju, ti motorji so res vredni spoštovanja :worship:

Ko je na hard enduri kaj resno uničenega je voznik dostikrat še v precej slabšem stanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!