Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

majo prav. 1x niso v stanju narediti vsega ampak najprej brišejo rit, potem ponovno spustijo vodo, potem spet brišejo rit, nato spustijo vodo in sušijo rit...sori Miška...tak je to, da delate pri meni več vas bi jebo.

Za tisto "avtocesto" se zahvali lokalnim politikom na vašem koncu ... enako bodo lokalni veljaki zjebali tretjo razvojno ... nihče ne posluša stroke, vsi ostali pa vaški posebneži in vseznalci ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Za tisto "avtocesto" se zahvali lokalnim politikom na vašem koncu ... enako bodo lokalni veljaki zjebali tretjo razvojno ... nihče ne posluša stroke, vsi ostali pa vaški posebneži in vseznalci ;) 

No sej ni letelo direktno na Dars, bolj na način kako se pri nas dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

No sej ni letelo direktno na Dars, bolj na način kako se pri nas dela...

saj ti povem ... vse to delajo izvoljeni politiki, predvsem na lokalni ravni ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

saj ti povem ... vse to delajo izvoljeni politiki, predvsem na lokalni ravni ;)

 

Nekaj s samim sistemom očitno ne štima, al pa nismo dovolj zreli za demokracijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Nekaj s samim sistemom očitno ne štima, al pa nismo dovolj zreli za demokracijo

itak da nismo .. sicer spada v politiko ampak.. dokler bo župan vaški mesar, bo tako .. ampak .. to je demokracija ... želeli smo dobili smo ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

itak da nismo .. sicer spada v politiko ampak.. dokler bo župan vaški mesar, bo tako .. ampak .. to je demokracija ... želeli smo dobili smo ;)

 

Mamo pa vsaj vse tiče še žive. Zdej pa že smetim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, maus pravi:

Za tisto "avtocesto" se zahvali lokalnim politikom na vašem koncu ... enako bodo lokalni veljaki zjebali tretjo razvojno ... nihče ne posluša stroke, vsi ostali pa vaški posebneži in vseznalci ;) 

Saj je tako na vseh področjih. A je slučajno na kakem ministrstvu zaposlen kak strokovnjak iz področja ki ga pokrivajo? Zeloo redko, pa še če je ga na hitro posekajo če hoče delat preveč pravilno in strokovno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, KARMEN1 pravi:

Anarhijaaaaaaa :yea2:

predvsem v cestnem prometu .. ko se pravijo organi red delat, je pa mnenje, da je policijska država ... nimamo nobene zdrave mere

 

pred 1 minuto, farang pravi:

Saj je tako na vseh področjih. A je slučajno na kakem ministrstvu zaposlen kak strokovnjak iz področja ki ga pokrivajo? Zeloo redko, pa še če je ga na hitro posekajo če hoče delat preveč pravilno in strokovno.

so zaposleni, ampak zaposleni ne štejejo kaj dosti ker odločajo funkcionarji ... upam, da vsi poznate razliko ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ena cvetka, s "turbo" rondojem.... to bo turbo ja... :lol1:

najboljši stavek: Novo kanalizirano krožišče, ki nastaja na Primskovem pri Kranju, bo povečalo njegovo pretočnost, a le, če bodo vsi vozniki upoštevali pravila.

Nekdo živi v oblakih....

https://www.24ur.com/novice/slovenija/krozisce-v-kranju.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Borutt pravi:

Ali lahko dobiš kazen, če imaš tisto blokado montirano, da te pas ne veže in ni zategnjen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kmet2 pravi:

Ali lahko dobiš kazen, če imaš tisto blokado montirano, da te pas ne veže in ni zategnjen?

pomoje da ne, ker nikjer ne piše, kok mora biti zategnjen ... je pa jeba pri, boženedaj, karambolu,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

pomoje da ne, ker nikjer ne piše, kok mora biti zategnjen ... je pa jeba pri, boženedaj, karambolu,

Ja res je, sam me tisti pas res ubija, prav tako pašček za čelado.

Ker imam malo širši vrat mi tista zaponka direkt drgne po jabučku.

Mam občutek, kot da se bom zadavil.

Tudi ne pripenjam in ko sem imel nesreče z motorji sem imel srečo, čelada vedno ostala na piskru.

Z avtom še nisem imel nesreče omembe vredne.

Upam da tako ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kmet2 pravi:

Ali lahko dobiš kazen, če imaš tisto blokado montirano, da te pas ne veže in ni zategnjen?

Misliš blokado v smislu ohlapnosti varnostnega pasu? Samo potem boš v primeru trka “potoval” do varnostnega pasu, kar pomeni, da varnostni pas ne bo tako učinkovit, kot bi bil v primeru, da je ob telesu. Za to ohlapnost, če si to mislil, ni kazni. Razen, če bo pas visel s tebe in bo očitno, da sploh ne opravlja svoje funkcije. Ker proizvajalec ni predvidel takšne viseče uporabe pasu. Kar se mene tiče, imej se rad in zategni pas. Se boš že navadil, saj si velik. 

(1) Med vožnjo morajo biti osebe v motornem vozilu na vseh sedežih, kjer so vgrajeni varnostni pasovi, pripete na način, ki ga je predvidel proizvajalec vozila glede na konstrukcijo zadrževalnega sistema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Ja res je, sam me tisti pas res ubija, prav tako pašček za čelado.

Ker imam malo širši vrat mi tista zaponka direkt drgne po jabučku.

Mam občutek, kot da se bom zadavil.

Tudi ne pripenjam in ko sem imel nesreče z motorji sem imel srečo, čelada vedno ostala na piskru.

Z avtom še nisem imel nesreče omembe vredne.

Upam da tako ostane.

Čakaj, dejansko voziš z odpeto čelado? ?   Pa ni kake varjante da bi se ta pas podaljšal? Se mi vseeno zdi dost nevarno...

 

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

Ja res je, sam me tisti pas res ubija, prav tako pašček za čelado.

Ker imam malo širši vrat mi tista zaponka direkt drgne po jabučku.

Mam občutek, kot da se bom zadavil.

Tudi ne pripenjam in ko sem imel nesreče z motorji sem imel srečo, čelada vedno ostala na piskru.

Z avtom še nisem imel nesreče omembe vredne.

Upam da tako ostane.

sem mislil, da nikjer ne piše, kok mora biti pas zategnjen, ko si pripet ... meni tudi, ker imam zelo nizke sedeže, ravno v vrat reže, pa ne glede, kako nastavim višino na stebričku. Imam trovratno AFLO  (dva plus prtljažnik, da se ne bo kdo vtaknil v izraz :ras: ) in so vrata malo daljša, zato tudi stebriček pride bolj za voznikov sedež ... in ja .. to je problem ;) 

 

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Za to ohlapnost, če si to mislil, ni kazni. Razen, če bo pas visel s tebe in bo očitno, da sploh ne opravlja svoje funkcije.

sj to sem že mislil in napisal ... in kako boš to ugotovil, da nezategnjen pas ne opravlja svoje unkcije .. na uč al se boš ćelno vame :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Ja res je, sam me tisti pas res ubija, prav tako pašček za čelado.

Ker imam malo širši vrat mi tista zaponka direkt drgne po jabučku.

Mam občutek, kot da se bom zadavil.

Tudi ne pripenjam in ko sem imel nesreče z motorji sem imel srečo, čelada vedno ostala na piskru.

Z avtom še nisem imel nesreče omembe vredne.

Upam da tako ostane.

Dokler se nič ne zgodi, je vse ok. Tudi kazen ne boli toliko, kot boli udarec z glavo ob asfalt ali udarec telesa v volan oziroma polet skozi šipo. Imam slike motoristov brez čelad. Ker jim jih je snelo, utrgalo ali kako drugače na silo potegnilo z glave. Poškodbe pa pač usodne. 

Zato, vsaj tisto varnostno zadevo, ki ko imaš in ti je na razpolago, uporabljaj. Ker raje berem sranje, kot gledam kamnoseško mojstrovino. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevarni so airbagi, ko te počijo po nosu, če te pas ne zategne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

nevarni so airbagi, ko te počijo po nosu, če te pas ne zategne.

zato pa je pas zategnjen, da te fiksira, ko te airbeg nokautira .. kaj ti pa zdj ni jasn :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

nevarni so airbagi, ko te počijo po nosu, če te pas ne zategne.

Teta se je ulegla in nas počakala s krvavimi brki. In ni hotela sodelovati. Pa nič. Pas je tudi tiho visel. Avto pa sploh ni bil fajn razbit. Toliko, da so povštri skočili ven. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

zato pa je pas zategnjen, da te fiksira, ko te airbeg nokautira .. kaj ti pa zdj ni jasn :huh: 

vse mi je :P

 

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Teta se je ulegla in nas počakala s krvavimi brki. In ni hotela sodelovati. Pa nič. Pas je tudi tiho visel. Avto pa sploh ni bil fajn razbit. Toliko, da so povštri skočili ven. 

se je krvavo useknila :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Teta se je ulegla in nas počakala s krvavimi brki. In ni hotela sodelovati. Pa nič. Pas je tudi tiho visel. Avto pa sploh ni bil fajn razbit. Toliko, da so povštri skočili ven. 

mogoče jo je mož užgau, ker je diujala .. pa je rekla, da je volan vanjo skoču .. sj verjetn veš, kok žensk pade u kopalnici ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako imam jaz probleme z mojo mamo, ki se nikoli ne privezuje, ker se je pač ona tako odločila. 

Ampak v mojem avtu, ne speljem, dokler se ne priveže. In če se hoče kam z mano peljat, je pač privezana.

@Kmet2 pa je edini človek na svetu, ki mu pašček od čelade drgne po jabolku. Vsi ostali ga imamo zapetega pod brado ?.

Tudi če ni zapet dovolj tesno, ti čelada ob padcu zleti z glave. Tako, če imaš odpetega ali ohlapno zapetega, je vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Kmet2 pravi:

Ja res je, sam me tisti pas res ubija, prav tako pašček za čelado.

Z avtom še nisem imel nesreče omembe vredne.

Upam da tako ostane.

Novejši avtomobili imajo v varnostnem pasu vgrajen naboj, ki v primeru nesreče zategne varnostni pas, da se preprečijo poškodbe zaradi aktivacije varnostnih vreč.  Če je pas ohlapen je pač sunek pri zategnitvi toliko večji. Sploh je pa "pametno" imeti med varnostnim pasom in telesom telefon, denarnico ali kakšen drug predmet.

Notranje poškodbe in lomi reber zagotovljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!