Skoči na vsebino

"Nore gobe"


Čamac

Priporočene objave

Ker je smeh pol zdravja in ljudje stremimo k čimveč smejanju, ki blagodejno vpliva na naše zdravje, sem pomislil, da bi bilo dobro včasih dnevno dozo smeha še nekoliko povečati. Upam, da sem se obrnil na pravi del foruma, ki govori o zdravju, naših telesih, presnovi in vsem povezanim. Slišal sem za posušene gobe, ki se jih je baje par let nazaj še dalo dobiti tudi po Avstrijskih coffe-shopih, zdaj se jih baje dobi že nekoliko težko... Dobijo se dve vrsti teh gob, tiste, ki povzročajo halucinacije in si od njih zadet in pa gobe, ki te silijo v smeh. Ker bi rad naredil nekaj za svoje zdravje in se dodatno še nekoliko presmejal, sem si zaželelel tehle smejalnih gobic. Zdaj pa prosim za nasvete, izkušnje, mnenja,... vseh, ki veste o tem kaj več. LP, Čamac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do pred par mesci bi bila amsterdam pravi naslov, zdaj jih legalno ne moreš več kupit.

lahko pa za začetek probaš kombinacijo trave, pira in absinta, če hočeš pa polno dozo dodaj še domač šnops.

če hočeš več smeha pojačaj količino trave v enačbi, za več halucinacij pa absint.

ne se bat glede posledic - karkoli narediš boš predoziral :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do pred par mesci bi bila amsterdam pravi naslov, zdaj jih legalno ne moreš več kupit.

vidim, da si že imel z njimi nekaj opravka... Zdaj pa me zanima če ti je iz amsterdama ostalo doma še kaj zalog teh gobic?

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z banano so smejalne gobice boljše :evilgrin:

Pozor: najbolje rastejo na kravjem/konskem gnoju zato imajo tudi okus zelo podoben

pa veliko smeha z njimi :naughty: in pa ne na motorju ampak doma na kavču :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobice se ziher da tut pri nas dobit. V Mariboru v Canabis shopu in v Lj, ista trgovina. Vsaj par mesecev nazaj so jih meli. Delujejo pa ... smesno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da si že imel z njimi nekaj opravka... Zdaj pa me zanima če ti je iz amsterdama ostalo doma še kaj zalog teh gobic?

tudi če bi mi kaj ostalo potem bi res zaredzale ker bi bila gor že sigurno kaka strupena plesen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tramal pa ''po nesreč'' deci do dva vodke čez.... boš opletal kt kung fu panda :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobice se ziher da tut pri nas dobit. V Mariboru v Canabis shopu in v Lj, ista trgovina. Vsaj par mesecev nazaj so jih meli. Delujejo pa ... smesno :D

deluje al je to bolj larifari :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do pred par mesci bi bila amsterdam pravi naslov, zdaj jih legalno ne moreš več kupit.

lahko pa za začetek probaš kombinacijo trave, pira in absinta, če hočeš pa polno dozo dodaj še domač šnops.

če hočeš več smeha pojačaj količino trave v enačbi, za več halucinacij pa absint.

ne se bat glede posledic - karkoli narediš boš predoziral :evilgrin:

Kolega je gobice videl legalno naprodaj v Amsterdamsterju prejšnji teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je gobice videl legalno naprodaj v Amsterdamsterju prejšnji teden.

ma jebote amsterdam kaj mi tam pomagajo, jaz jih rabim tukaj zdaj :lol1: ...ajde prvemu ki mi zrihta gobice, se lahko zraven poči z nami za đabe- jaz častim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebote amsterdam kaj mi tam pomagajo, jaz jih rabim tukaj zdaj :lol1: ...ajde prvemu ki mi zrihta gobice, se lahko zraven poči z nami za đabe- jaz častim .)

Za take malinavce to ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te gobice so super-od nepravilno vzgojenih gob kar hitro v nebesih skupi z Bogom poješ hipurske pesmice. Da ne govorim o tem da ima preveliko uživanje halucinogenih drog lahko trajne posledice. Osebno sta mi znana dva primera, ki sta v svoji triparski karjeri pristala v LJ-Polje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nea fukaj res majo v canabisu??? že gremo ju3 glejat, samo dvomim da so no, ker so kao nelegalne, razn pod pultom hehe...aja pa dajte še povedat bilokako mešanico ki poči, razn seveda alkohola, trave, ker to smo že 100-krat sprobali, ja pa trde droge odpadejo ker nismo za te stvari, pač neki domači miks ki res butne povejte kake izkušnje...mi smo enkrat pili rdeče vino noter pa zmešali kreatin monohidrat in zadeva je res butnila, mislo sn da sn hulk hogan, res naspidira te na pune...najjači smo bli v impulzu na tehno partyju :worship: ...vsi na nekih ekstazijih mi pa domača roba hahah

Simpl zadeva je:

tramal pa ''po nesreč'' deci do dva vodke čez.... boš opletal kt kung fu panda :evilgrin:

................

deluje al je to bolj larifari :D

Gobice definitivno delujejo, trust me, i should know :D

drugace pa obstaja se ena zadeva k jo lahko kupis v canabisu in to je SAMANSKO listje :evilgrin: . Torej ena zadeva, ki so jo uporabljali severno ameriski indijanski samani za doseganje cudnih stanj :rolleyes: . Pri nas se ni prepovedana zadeva in dobis pri veliki kolicini :naughty: se popust. Za to kadit pa nucas bong, ker rabi hudo visoke temperature, da zadane. Jst sm ene parkrat kadil in morm rect, da je okus OGABEN, ampak 2x je pa delovalo ko zmaj... zelene vile itd. Ko dvignes piksno pira, se raztegne ko plastelin :alien1: (cas/prostor zmeda :unsure: )... hecno.

Aja, ce pa ces na brzino, si pa kupi prek neta tut legalno une Popperse (sicer pravijo, da jih uporabljajo "topli" pri sexu, ampak normaln folk jih pa uprablja za dodatek k vinu :D :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty: Sladko belo vince + poppers = ujej kok lusno ).

Do zdej sm napisal samo legalne reci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, skor pozabu: obstaja pa ena cist simpl legalna alko zadeva... joj prejoj. Ene pol litra jo je, placas na uc 25€, ampak po 2 kozarcih.... mamma mia. Sej bi povedal, kaksen je obcutek, pa se ne spomnim ravno najboljs :D . Za recept pm. (Da ne bo kakih domacih mojstrov pol mene krivilo :D hehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sladko belo vince + poppers = ujej kok lusno ).

Da ne bo pol kakih obiskov na urgenci: Poppersi se NE zlivajo v vino ampak se vdihavajo! Da ne bo kak pametnjakovic ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, skor pozabu: obstaja pa ena cist simpl legalna alko zadeva... joj prejoj. Ene pol litra jo je, placas na uc 25€, ampak po 2 kozarcih.... mamma mia. Sej bi povedal, kaksen je obcutek, pa se ne spomnim ravno najboljs :D . Za recept pm. (Da ne bo kakih domacih mojstrov pol mene krivilo :D hehe)

sj lohk kr tuki poveš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simpl zadeva je:

................

Gobice definitivno delujejo, trust me, i should know :D

drugace pa obstaja se ena zadeva k jo lahko kupis v canabisu in to je SAMANSKO listje :evilgrin: . Torej ena zadeva, ki so jo uporabljali severno ameriski indijanski samani za doseganje cudnih stanj :rolleyes: . Pri nas se ni prepovedana zadeva in dobis pri veliki kolicini :naughty: se popust. Za to kadit pa nucas bong, ker rabi hudo visoke temperature, da zadane. Jst sm ene parkrat kadil in morm rect, da je okus OGABEN, ampak 2x je pa delovalo ko zmaj... zelene vile itd. Ko dvignes piksno pira, se raztegne ko plastelin :alien1: (cas/prostor zmeda :unsure: )... hecno.

Aja, ce pa ces na brzino, si pa kupi prek neta tut legalno une Popperse (sicer pravijo, da jih uporabljajo "topli" pri sexu, ampak normaln folk jih pa uprablja za dodatek k vinu :D :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty: Sladko belo vince + poppers = ujej kok lusno ).

Do zdej sm napisal samo legalne reci!

waaaa stari svetovno ti si car, dajmo se kaj dobit pa gremo skupaj ven pa se ga počimo ko marije...jaz sem iz maribora, tak da če boš kdaj za akcijo lahko gremo tukaj sup ven pa probamo vse te svinjarije hahaha :OK:

Ej, skor pozabu: obstaja pa ena cist simpl legalna alko zadeva... joj prejoj. Ene pol litra jo je, placas na uc 25€, ampak po 2 kozarcih.... mamma mia. Sej bi povedal, kaksen je obcutek, pa se ne spomnim ravno najboljs :D . Za recept pm. (Da ne bo kakih domacih mojstrov pol mene krivilo :D hehe)

daj daj kar napiši na pm, bomo ju3 že kemiki po poklicu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sej je u bistvu cist simpl coctail: vzames en ornk (pollitrski ali vec) glaz, zlijes not red bull in dodas vsaj 6-10 shotov klasike: vodka tequilla whiskey gin obvezno, ostalo po okusu, kar ostane placa pa prelijes z jagodnim sokom in ce se preseravas se mal jagodnega sirupa, da ljudem ni jasno, da je to sam hudic. 1 slamica in to je to :D

po dveh vam garantiram da vam bo vec ko lusno. za punce da mora bit pijaca mocnejsa, za tipe boljs mal svoh :D

rezultat? sej nocte vedet :S I certanly don't :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, da ne pozabim: ena odpiljena zadevscina, za katero si lastim avtorske pravice:

Skuhas si kak liter kave ekspresso. UJBER mocno! To ekspresso kavo potem ponucas namesto vode v UJBER mocni turski kavi, torej dodas se kake pet kil Barkafeja, na koncu rahlo zalijes se z red bullom in majcken vodke (rahlo in majcken zamenjaj z UJBER za mocnejsi ucinek). stekate kaj to naredi? tramal? kdo za boga milega bi takrat se na tramal mislu :D hehe.

Opasno po zivot za vse, ki imajo pacemaker :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!