Skoči na vsebino

"Nore gobe"


Čamac

Priporočene objave

Hvala bogu, da ima zdaj že vsak levi mobilni telefon možnost snemanja, da otroci vsaj vedo, kaj se je dogajalo na zabavi.

Ker v možganih so itaq samo luknje. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu, da ima zdaj že vsak levi mobilni telefon možnost snemanja, da otroci vsaj vedo, kaj se je dogajalo na zabavi.

Ker v možganih so itaq samo luknje. :trance_33_sleep:

ma ne ne. gobe so fajn. smeha polna skleda. Če jih poješ tolko da si sit zna bit problem. ampak v zmernih količinah so pa smešne, in ne delajo lukenj v spomin (u nevronske mreže pa najbrž. en malo. :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te gobice so super-od nepravilno vzgojenih gob kar hitro v nebesih skupi z Bogom poješ hipurske pesmice. Da ne govorim o tem da ima preveliko uživanje halucinogenih drog lahko trajne posledice. Osebno sta mi znana dva primera, ki sta v svoji triparski karjeri pristala v LJ-Polje.

ne nažigaj :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Everybodydoesit.com - legalne droge - bančna kartica za spletno nakupovanje in to je to :> pa uživajte v eksperimentih. Pa upoštevajte navodila za uporabo. Če gob ni mate pa druge podobne substance ki ponavadi temelijo na zeliščih. Hells weed je baje herbalna mešanica ki naj bi po fleših spominjala na efekte trave sam da je hells weed legalna droga :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikaj je legalno, pa te lahk ubije/zjebe ...

ol Valda alko je najbol legalna droga ki te najbol zjebe pa ga še vedno vsi pijejo :> k se pa govori o gobah so pa valda super strupene in pusti posledice na mozgu :> dejte no dejte bodte resni. gob ne morš uživat vsak dan, alko pa lahko. Zakaj ih ne morš ? ker gobe 1x robaš pol pa 14 dni ni efekta ker ma telo že zgrajeno obrambo. Tko da zgleda da je strup od gobic manj nevaren kot od alkohola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet moraliziranje in politiziranje in napotki za zdravo zivljenje? Uh, kaj pa ce bi kdo rajs dal spet kak nov recept gor? hehe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet moraliziranje in politiziranje in napotki za zdravo zivljenje? Uh, kaj pa ce bi kdo rajs dal spet kak nov recept gor? hehe

Mislim, da na takem open-space forumu je fajn, če so zraven neumnih napotkov tudi opozorila. Ja, tudi volčje jagode pa muškatni orešček so legalni ... which doesn't mean ... you know the story ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet moraliziranje in politiziranje in napotki za zdravo zivljenje? Uh, kaj pa ce bi kdo rajs dal spet kak nov recept gor? hehe

Jaz imam enega......Vzameš 3 kilski hamer, se zarežeš po kulbi (paziš da ne predoziraš, ker drugače za vedno zaajaš)....Kakorkoli, učinki fascinantni (od lune, žvrgolečih ptičkov, svetlo-temne nijanse), pa v nock-downu si lahko tud kar lep čas, tak da se potem zbudiš sila spočit. In kar ni nepomembno: je legalno in skoraj zastojn :worship: :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena zastonjska: rdeča mušnica

Delovanje in aktivne sestavine

Zdi se, da lahko način delovanja mušnice zelo variira od osebe do osebe. Večina jih doživlja močno evforijo, željo za plesom in vizualne halucinacije. V prvih 20 do 40 minutah se pojavljajo omamljenost in krčeviti trzljaji udov. Nato navadno sledi polsen, ki traja približno 2 uri. V tem času lahko ima oseba obarvane vizije, sliši lahko zvoke, ki jih ne more razbrati. Nato se razvije evforija, ki jo spremlja petje, plesanje, skakanje, napadi smeha. Lahko se pojavijo tudi halucinacije, pri čemer predmeti izgledajo mnogo večji kot so v resnici. Po nekaterih opisih lahko žlica vode postane jezero. Po več urah omame oseba pade v globok sen, prebudi pa se z močnim glavobolom. Kot dnevna porcija med sibirskimi šamani se jemlje srednje velik primerek gobe. Verjamejo, da mušnica deluje močneje, če je na rdeči površini klobuka več belih krpic. Opazili so, da mušnica deluje tudi na živali. Jeleni zaspijo, če uživajo to gobo in jih tako tudi lovijo. Meso tako ubite živali, deluje na ljudi podobno kot mušnica. Nekoč se je kot glavna aktivna substanca mušnice omenjal zelo strupeni alkaloid muskarin. Vendar pa je tega v mušnici zelo malo. Psihotropni učinek gobe danes pripisujejo muscimolu in ibotenski kislini, goba pa vsebuje še muskazon, atropin, bufotenin in nekatere druge alkaloide. Menijo, da prisotnost atropina potencira delovanje muscimola in ibotenske kisline, ki je sveža goba vsebuje okrog 0.03 do 0.1%. Ibotenska kislina pri sušenju prehaja v stabilnejši in 5-krat močnejši moscimol. Oralna doza moscimola znaša od 10 do 15 mg. Ibotenska kislina in muscimol se iz organizma izločata manj spremenjena kot katerakoli druga halucinogena sestavina. S tem tudi razlagajo, da se sestavine mušnice lahko prenesejo z urinom. Zanimivo je, da je goba v številnih deželah znana kot smrtni strup za muhe, kar se odraža v imenu te gobe v številnih jezikih. Druga zabloda je, da se mušnica smatra kot smrtno nevarna za človeka. Goba lahko povzroči težje intoksikacije, vendar se te ne končajo s smrtjo, kot je to značilno za nekatere druge vrste iz rodu Amanita (npr. zelena mušnica).

Go for it! :naughty: saj vas ni škoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, da ne pozabim: ena odpiljena zadevscina, za katero si lastim avtorske pravice:

Skuhas si kak liter kave ekspresso. UJBER mocno! To ekspresso kavo potem ponucas namesto vode v UJBER mocni turski kavi, torej dodas se kake pet kil Barkafeja, na koncu rahlo zalijes se z red bullom in majcken vodke (rahlo in majcken zamenjaj z UJBER za mocnejsi ucinek). stekate kaj to naredi? tramal? kdo za boga milega bi takrat se na tramal mislu :D hehe.

Opasno po zivot za vse, ki imajo pacemaker :D :D :D :D

mater stari ti pa vidim da si mojster na tem področju hehe, kar limaj recepte bomo to mi vse probali :OK:

Bistveno več, kot pa če si "trezen"...

tako je haha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena zastonjska: rdeča mušnica

Delovanje in aktivne sestavine

Zdi se, da lahko način delovanja mušnice zelo variira od osebe do osebe. Večina jih doživlja močno evforijo, željo za plesom in vizualne halucinacije. V prvih 20 do 40 minutah se pojavljajo omamljenost in krčeviti trzljaji udov. Nato navadno sledi polsen, ki traja približno 2 uri. V tem času lahko ima oseba obarvane vizije, sliši lahko zvoke, ki jih ne more razbrati. Nato se razvije evforija, ki jo spremlja petje, plesanje, skakanje, napadi smeha. Lahko se pojavijo tudi halucinacije, pri čemer predmeti izgledajo mnogo večji kot so v resnici. Po nekaterih opisih lahko žlica vode postane jezero. Po več urah omame oseba pade v globok sen, prebudi pa se z močnim glavobolom. Kot dnevna porcija med sibirskimi šamani se jemlje srednje velik primerek gobe. Verjamejo, da mušnica deluje močneje, če je na rdeči površini klobuka več belih krpic. Opazili so, da mušnica deluje tudi na živali. Jeleni zaspijo, če uživajo to gobo in jih tako tudi lovijo. Meso tako ubite živali, deluje na ljudi podobno kot mušnica. Nekoč se je kot glavna aktivna substanca mušnice omenjal zelo strupeni alkaloid muskarin. Vendar pa je tega v mušnici zelo malo. Psihotropni učinek gobe danes pripisujejo muscimolu in ibotenski kislini, goba pa vsebuje še muskazon, atropin, bufotenin in nekatere druge alkaloide. Menijo, da prisotnost atropina potencira delovanje muscimola in ibotenske kisline, ki je sveža goba vsebuje okrog 0.03 do 0.1%. Ibotenska kislina pri sušenju prehaja v stabilnejši in 5-krat močnejši moscimol. Oralna doza moscimola znaša od 10 do 15 mg. Ibotenska kislina in muscimol se iz organizma izločata manj spremenjena kot katerakoli druga halucinogena sestavina. S tem tudi razlagajo, da se sestavine mušnice lahko prenesejo z urinom. Zanimivo je, da je goba v številnih deželah znana kot smrtni strup za muhe, kar se odraža v imenu te gobe v številnih jezikih. Druga zabloda je, da se mušnica smatra kot smrtno nevarna za človeka. Goba lahko povzroči težje intoksikacije, vendar se te ne končajo s smrtjo, kot je to značilno za nekatere druge vrste iz rodu Amanita (npr. zelena mušnica).

Go for it! :naughty: saj vas ni škoda

ja alo, pa kaj misliš da se mi da iskat mušnice not po šumi al kaj se nisn gobar :D kupit jih pa tak nea moreš...

aja pubeci pa da vam nekaj povem, zdaj sem doma našel neke posušene gobe ki jih je mati dala v nek glaž, vendar očitno so samo tak neke za dekoracijo ker sem pojedel 3 pa mi ni čisto nič...verjetno so kaki šampinjoni al pa jurčki pa pač posušeni...jaoo, ampak mogli bi videt kak so se mi oke zasvetle ko sn vido toti glaž z gobicami :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rdeča ima preblag učinek, zelena mušnica je pravi izbor. :naughty: zadene čist sigurn :lol:

Ja, pa učinkuje direkt do konca.

Maš prav, boljša izbira je. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pubeci pa da vam nekaj povem, zdaj sem doma našel neke posušene gobe ki jih je mati dala v nek glaž, vendar očitno so samo tak neke za dekoracijo ker sem pojedel 3 pa mi ni čisto nič...verjetno so kaki šampinjoni al pa jurčki pa pač posušeni...jaoo, ampak mogli bi videt kak so se mi oke zasvetle ko sn vido toti glaž z gobicami :kva2:

Zgleda da je mama med dojenjem rdeče mušnice glodala ... ker se ti še zdaj pozna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej v majhnih kolicinah je tudi zelena musnica uporabna kot mamilo. Itak. Vsi strupi v kolicinah, ki ne ubijejo, so mamila.

Jst naprimer sem velik obozevalec susija, susimija in ostalih japonskih poslastic. Bi ziher enkrat rad probal susi iz fugu ribe, tak taprav... pravijo, da mora bit majcken strupa se not (ravno tolk, da te jezik zapece...), da je adrenalinsko in ne tok, da bi te ubilo. In ko te zapece, ko ti jezik odreveni, pol ves, da si bil blizu. Vcahih pravijo, da se po susiju iz fugu ribe pocutis rahlo s prazno glavo in da nisi ravno ti. Slisi se hudo, ampak moras met cojones.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače lahko probate cenejšo in bolj dostopno varjanto z muškatnim oreščkom :)

Kupet se ga da v merkatorju, ampak moreš celga, ne tistga kot začimba. Pa se nariba ene par teh v mleko, pa požreš, pa dogaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače lahko probate cenejšo in bolj dostopno varjanto z muškatnim oreščkom :)

Kupet se ga da v merkatorju, ampak moreš celga, ne tistga kot začimba. Pa se nariba ene par teh v mleko, pa požreš, pa dogaja...

Kaki so pa fleši ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam naslov povej, pa ti jih jaz pošljem. Sveže nabrane. Samo zate, iz čiste dobrote. :wub:

ja ja pol mi boš pa neke najbolj strupene poslala da me bo samo zvilo, ko nea poznam tak totih gob hehe

Zgleda da je mama med dojenjem rdeče mušnice glodala ... ker se ti še zdaj pozna ...

hahahahaha, nikol ne veš .)

Sej v majhnih kolicinah je tudi zelena musnica uporabna kot mamilo. Itak. Vsi strupi v kolicinah, ki ne ubijejo, so mamila.

Jst naprimer sem velik obozevalec susija, susimija in ostalih japonskih poslastic. Bi ziher enkrat rad probal susi iz fugu ribe, tak taprav... pravijo, da mora bit majcken strupa se not (ravno tolk, da te jezik zapece.. .) , da je adrenalinsko in ne tok, da bi te ubilo. In ko te zapece, ko ti jezik odreveni, pol ves, da si bil blizu. Vcahih pravijo, da se po susiju iz fugu ribe pocutis rahlo s prazno glavo in da nisi ravno ti. Slisi se hudo, ampak moras met cojones.

hehe morš met jajca ja, jaz bi to vse probal, alo kaj pa tisto poznaš, ko so včasih jedli indijanci predenj so šli v boj, ko so baje čist fukjeni postali, neki peyote al nekak tak se reče nisn ziher, pridobivali pa so ga kao iz nekega kaktusa????

Kaki so pa fleši ?

hujši ko canon z 8 mega piksli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke ne vem, ker se že dalj časa prirpavlam na to, pa zmer pozabem ko sem v trgovini :D

Je pa baje, da te fejst nafuka, deluje kot halucigen, baje videš vse živo. Problem je v tem da te drži po nekaj ur, eni so rekel pa še mal naslednji dan. Zlo te dehidrera, tko da moreš skos pit zraven, mal na silo, pa požrt jih je treba tam kar ene 4 al pa 5 komadu, vse skup v mleku ma zanč okus.

Popers pa ni vredu, tisto ti nabije kri v možgane, zato maš pol tist občutek v glavi in zadeva zelo škodi, je za probat, sam zdej da bi pa tole konstantno probavu pa ni, ker itak parkrat te nafuka, pol moreš pa čedalje več pa ne pali več. Bolš tole uporabit v erotiče namene :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke ne vem, ker se že dalj časa prirpavlam na to, pa zmer pozabem ko sem v trgovini :D

Je pa baje, da te fejst nafuka, deluje kot halucigen, baje videš vse živo. Problem je v tem da te drži po nekaj ur, eni so rekel pa še mal naslednji dan. Zlo te dehidrera, tko da moreš skos pit zraven, mal na silo, pa požrt jih je treba tam kar ene 4 al pa 5 komadu, vse skup v mleku ma zanč okus.

Popers pa ni vredu, tisto ti nabije kri v možgane, zato maš pol tist občutek v glavi in zadeva zelo škodi, je za probat, sam zdej da bi pa tole konstantno probavu pa ni, ker itak parkrat te nafuka, pol moreš pa čedalje več pa ne pali več. Bolš tole uporabit v erotiče namene :)

hahaha pederčina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je mama med dojenjem rdeče mušnice glodala ... ker se ti še zdaj pozna ...

Spoštovani!

Po moji prosti presoji mama ni vzrok težav omenjenega osebka. Vsi simptomi, kateri so razvidni iz pisanj omenjene razcepljene osebe, kažejo na uporabo primarnega sredstva za zadevanje. Dovolil si bom postaviti diganozo: klasični pikhamerusnasredkulbus.....

s spoštovanjem dr.Grunf (majstor za sve i svakoga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani!

Po moji prosti presoji mama ni vzrok težav omenjenega osebka. Vsi simptomi, kateri so razvidni iz pisanj omenjene razcepljene osebe, kažejo na uporabo primarnega sredstva za zadevanje. Dovolil si bom postaviti diganozo: klasični pikhamerusnasredkulbus.....

s spoštovanjem dr.Grunf (majstor za sve i svakoga)

ti mazač pa tiho :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!