Skoči na vsebino

"Nore gobe"


Čamac

Priporočene objave

Jest poznam pa enga k jih ma tud okol 30, od 15 let na kanabisu in je MR (mladi raziskovalec).

Tko da ne gre kr posploševat, ker ZAKAJ je kdo v takšnem psihičnem stanju kot je, se bo povprašat še po kakšnih drugih dejavnikih npr. starši, družba, služba, sistem....

Al pa kr rečt vsega kriva je ta traaa aavaaa

izjeme potrjujejo pravilo.

verjemi da je večji procent tistih, ki jih doletijo negativne posledice uživanja drog.

ampak kaj čmo nekateri si bodo vedno zatiskali oči pred resnico.

zakaj en mali procent uživalcev ne trpi za posledicami uživanja drog ( to velja samo za naravne droge) se skriva v genetiki oziroma v evolucijski teoriji. vedno en mali delež populacije razvije določene imunosti.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tote so dobre, samo si moraš dat najmanj tri naenkrat v usta. potem pa je najboljše, če jih najprej z dlesnimi skup stisneš (isto je tudi če jih pregrizneš, vendar moraš pazit da vse hkrati), potem pa iz njih pride taki posebni plin, katerega globoko zainhaliraj, malo zadrži v plučih in nato pihni skozi nos. pri tem lahko šatiraš tudi kakega frenda, da ti bo res verjel da ful fseka. no, potem pa preostalo počasi žveči in pojej. vsem ljubiteljem garantiram izjemne trenutke....

zadeva je 100% legalna!!!!!!!! ni treba gojit, ni treba sušit, samo v gozd je treba it......

Ti si pa ceplen :lol1: :kva2: :lol1: :grim Jih že vidim, kak prdece žvekajo pa fleš išejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doktor, gremo nazaj na temo.

Gobe.

Maji so jih zihr jedl. Pa aburidžini tud.

Pa ni ne enih ne drugih več.

Zakaj????

Ker je preveč doktorjev!!!!

Zato doktorji pustite ljudem uživati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doktor, gremo nazaj na temo.

Gobe.

Maji so jih zihr jedl. Pa aburidžini tud.

Pa ni ne enih ne drugih več.

Zakaj????

Ker je preveč doktorjev!!!!

Zato doktorji pustite ljudem uživati.

včasih so tudi s pijavkami zdravili...zdaj pa ne več...zakaj že? :naughty:

primitivna plemena jedo tudi črve zakaj jih pa ti ne ješ? če sem malo zlobna :whistle:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih so tudi s pijavkami zdravili...zdaj pa ne več...zakaj že? :naughty:

primitivna plemena jedo tudi črve zakaj jih pa ti ne ješ? če sem malo zlobna :whistle:

dr.looney :alien1:

doktor zdej sva že pošteno vn iz teme ampak o pijavkah

zato ker je farmacevtski lobij eden glavnih

črvi, kdo je rekel da jih ne, bio jabolka so še vedno zakon

dalje samo še na pm!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doktor zdej sva že pošteno vn iz teme ampak o pijavkah

zato ker je farmacevtski lobij eden glavnih

črvi, kdo je rekel da jih ne, bio jabolka so še vedno zakon

dalje samo še na pm!!!!

no s pijavkami pa farmacevtski lobij nima nič...že zdavnaj so ugotovili da so neumnost :naughty:

evo nekaj od gobic, da ne bom čist off topic

HALUCINOGENE GOBE

Halucinogene gobe so gobe, ki rastejo predvsem v Mehiki in ostali Srednji Ameriki, imajo halucinogene učinke. Domačini jih uživajo že na tisoče let in so še vedno del njihove obredne kulture.

Najdemo jih v obliki posušenih gob, ki jih lahko pojemo surove, jih skuhamo ali primešamo čaju. »Čudežne » gobe ustvarijo sindrome, zelo podobne alkoholni pijanosti., povzroča pa tudi halucinacije. Prvi občutki po uživanju so sicer neprijetni, marsikdo pravi, da ogabni, saj se želeni učinki pojavijo šele čez nekaj časa. Tudi takrat,ko snov pride v kri, učinek gob ni tako močan kot učinek LSD- ja, kljub temu pa čutimo spremembe v sproščeno.

Učinek popusti v približno dveh urah, včasih pa – odvisno od zaužite količine, pričakovanj, okolja in razpoloženja uporabnika- čutimo tudi potenje, živčnost in paranojo. »Čudežne« gobe lahko po dolgotrajnem uživanju povzročajo »fleshbacke«, v katerih podoživljamo občutja ob uživanju, tesnobo in depresijo ter motnje v spominu.

pa le niso tako nedolžne....... :rolleyes:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no s pijavkami pa farmacevtski lobij nima nič...že zdavnaj so ugotovili da so neumnost :naughty:

evo nekaj od gobic, da ne bom čist off topic

HALUCINOGENE GOBE

Halucinogene gobe so gobe, ki rastejo predvsem v Mehiki in ostali Srednji Ameriki, imajo halucinogene učinke. Domačini jih uživajo že na tisoče let in so še vedno del njihove obredne kulture.

Najdemo jih v obliki posušenih gob, ki jih lahko pojemo surove, jih skuhamo ali primešamo čaju. »Čudežne » gobe ustvarijo sindrome, zelo podobne alkoholni pijanosti., povzroča pa tudi halucinacije. Prvi občutki po uživanju so sicer neprijetni, marsikdo pravi, da ogabni, saj se želeni učinki pojavijo šele čez nekaj časa. Tudi takrat,ko snov pride v kri, učinek gob ni tako močan kot učinek LSD- ja, kljub temu pa čutimo spremembe v sproščeno.

Učinek popusti v približno dveh urah, včasih pa – odvisno od zaužite količine, pričakovanj, okolja in razpoloženja uporabnika- čutimo tudi potenje, živčnost in paranojo. »Čudežne« gobe lahko po dolgotrajnem uživanju povzročajo »fleshbacke«, v katerih podoživljamo občutja ob uživanju, tesnobo in depresijo ter motnje v spominu.

pa le niso tako nedolžne....... :rolleyes:

dr.looney :alien1:

Ja doktor

Pijavke nisem zvlekel na dan jaz.. če ima osebek previsok pritisk, pijavka popije kri in se pritisk zniža. Kje je tu neumnost???? A ja, tablete je bolš uzet. Kaj niso tableti farmacija. No doktor pa sem vas.

Pa nazaj k temi.

Halucinogene gobe rastejo tam, kjer jim omogočimo pogoje za njihovo rast. Doktor, tudi na vašem balkonu bi rasle.

Prvi učinki po zaužitju niso neprijetni!!!! Doktor poizkusite.

In še to doktor. Od vas bi strokovnjakov bi človek pričakoval vsaj tole... Prepovedane stvari so najslajše. Tako je tudi z prepovedanimi substancami. In v vašem postu marsikdo lahko najde smisel, da je LSD boljši kot gobe. A imate poklicno deformacijo. Vse kar se kemično predela je boljše. Zgolj v razmislek doktor. Če se že vmešavate v debate zadetkov, potem jim rajši svetujte, kaj je bolj priporočljivo za njihovo zdravje. LSD gobe, gobe LSD, ne vem kaj bi pojedu, zihr je cool, sam kaj bl zadane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najslajše stvari se da dobit na recept, samo kaj ko se jih skriva kot kača noge ^_^

In od strokovnjakov se pričakuje informiranje ljudi, ne pa dajanje nasvetov. Na podlagi informacij pa potem vsak zadetek po svoje presodi kaj je zanj "priporočljivo".

Glede na forum, bi ti pa jaz predpisal naslednje

Rp
   Grobnik q.s.
   D.s.: 1-krat mesečno

Je pa žal beli recept :naughty:

Popravljeno . Popravil MordredNoir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja doktor

Pijavke nisem zvlekel na dan jaz.. če ima osebek previsok pritisk, pijavka popije kri in se pritisk zniža. Kje je tu neumnost???? A ja, tablete je bolš uzet. Kaj niso tableti farmacija. No doktor pa sem vas.

Pa nazaj k temi.

Halucinogene gobe rastejo tam, kjer jim omogočimo pogoje za njihovo rast. Doktor, tudi na vašem balkonu bi rasle.

Prvi učinki po zaužitju niso neprijetni!!!! Doktor poizkusite.

In še to doktor. Od vas bi strokovnjakov bi človek pričakoval vsaj tole... Prepovedane stvari so najslajše. Tako je tudi z prepovedanimi substancami. In v vašem postu marsikdo lahko najde smisel, da je LSD boljši kot gobe. A imate poklicno deformacijo. Vse kar se kemično predela je boljše. Zgolj v razmislek doktor. Če se že vmešavate v debate zadetkov, potem jim rajši svetujte, kaj je bolj priporočljivo za njihovo zdravje. LSD gobe, gobe LSD, ne vem kaj bi pojedu, zihr je cool, sam kaj bl zadane.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: evo ravnokar sem zaužila smejalno gobo z imenom RCforsureus vulgaris (matersmžleht).

priporočam črnogorsko drogo ( tolčenje s kamnom po glavi :lol1: :lol1: )

zadane 100%

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

---Halucinogene gobe so gobe, ki rastejo predvsem v Mehiki in ostali Srednji Ameriki----

Tiste, katere jaz jem, rastejo na Igu v nadzorovanem okolju, tako da prišparam karto za Ameriko / Meksiko in kljub temu letim kakor se spodobi.

Niso škodljive, razen če se ne moreš soočiti z realnostjo.

Do you really think that a name like Spongebob Squarepants is just a coincidence ? (citat Carlosa Castanede)

PS spljoh ne rabijo biti suhe

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tud na Doktorje se spravljajo?! :blink:

Me res zanima koliko je kaj "prakse" in koliko teorije iz debelih bukvah :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če ma kdo naj mi piše na MSN ali PM. Pa čimprej.

Da ne bom čisto offtopic, moja prva bolj poštena(1.5g) izkušnja je bila neki najboljšga. 3 zelooo lepe, psihotične ure, barv sicer nisem videl, mi je bilo pa vizualno dojemanje drugačno, imel sem občutek da se bom zlil na tla, v kavč, skozi stol, v steno, da se mi prsti bolj zvijajo. Ampak karkoli se je zgodilo je blo lepo in odlično. kolega me je vmes poklical na telefon in po pogovoru sem reku, waaaaw, kr pogovarjala sva se pa ga sploh ni tle, ful mi je blo čudno... Pa vse kar vidiš se zdi kot da nisi še videl prej, bolj si pozoren na detajle...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno več ali manj offtopic vprašanje...

ali ima kdo shranjeno vsebino spletne strani na kateri so bile vse rubrike drog, učinki, zanimivosti, zgodbe...

stran je bila na www2.arnes....

čist enostavna stran, sem siguren, da se nekdo spomni!

no glih na tej strani sem pred parimi leti zasledil spis, ko je en pisal "...vstopil sem v avtobus, se vsedel na sedež in začel občudovati dlake na nogah. Še nikoli se mi niso zdele tako zanimive, lepe...nakar se je zraven mene vsedla ena starejša gospa. Postal sem čisto razburjen, mislil sem si: "Nemorem verjet! Stara mi krade MOJ zrak! A se naj presedem? A jo naj prosim, da zapusti MOJ prostor in sfero MOJEGA kisika?". Dihati je bilo vse težje..."

To je bilo napisano za speed če se ne motim!

Res bi bil hvaležen za te podatke če jih kdo slučajno ima! Prosil bi tudi za kakršne koli resnične zgodbe o izkušnjah če se nahajajo kje med starimi bukvami ali na računalniku!

plačam kepico sladoleda!

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od speeda nisi zadet, samo poživi te in si naspidiran(dobesedno), mogoče je na začetku mal čudn filing takoj na začetku ko posnifaš. Nevem, nimam izkušenj, vem pa zasigurno da nisi prbit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od speeda nisi zadet, samo poživi te in si naspidiran(dobesedno), mogoče je na začetku mal čudn filing takoj na začetku ko posnifaš. Nevem, nimam izkušenj, vem pa zasigurno da nisi prbit.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svoje fizične sposobnosti si zmožen terati preko limita, saj živčni sistem ne deluje kot bi moral. speed je sam po sebi stimulant, sintetična droga, njegov ata je amfetamin.(glavna sestavina)

Blitzkrieg-e so imenovali tudi speed-krieg oz. speed bitka in beseda "speed" v tem pojmu ne pomeni le dobesedni prevod te besede.

več ne povem ker nisem izkusil speeda in se ga bom tudi v prihodnje izogibal.

""(kolega)"" si je pod vplivom speeda odščipnil palec (verjetno je še bilo kaj drugega prisotnega), zaj če je bil zadet al ne nevem!

ni se dogajalo v moji prisotnosti, detajli me niso nikoli zanimali.

če bi ocenil situacijo, bi rekel četudi namerno ali nenamerno, prsta mu nikoli ni žal bilo, saj se je z tem hvalil naokrog.

upam da hmerje, ne dela druga kak pizdarije

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma od speeda si zihr ni palca odščipnu. To je kot en kofein, sam da pač ne čutiš tolko bolečin in tega, kakor si sam omenu... Dlje zdržiš na žuru, sam si verjetno tudi pol zmatran, če logično razmišljam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najslajše stvari se da dobit na recept, samo kaj ko se jih skriva kot kača noge ^_^

In od strokovnjakov se pričakuje informiranje ljudi, ne pa dajanje nasvetov. Na podlagi informacij pa potem vsak zadetek po svoje presodi kaj je zanj "priporočljivo".

Glede na forum, bi ti pa jaz predpisal naslednje

Rp
   Grobnik q.s.
   D.s.: 1-krat mesečno

Je pa žal beli recept :naughty:

joj... ko bi se dalo dobit na zeleni recept.. napotnica za grobnik, pa recept za gume in bencin... jaz bi bil nonstop na bolniški.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma od speeda si zihr ni palca odščipnu. To je kot en kofein, sam da pač ne čutiš tolko bolečin in tega, kakor si sam omenu... Dlje zdržiš na žuru, sam si verjetno tudi pol zmatran, če logično razmišljam...

Ne, ne razmišljaš logično.

Kofein spada pod skupino ksantinov, medtem ko je speed vbistvu amfetamin.

Farmakodinamika obeh spojin/skupin spojin je mogoče podobna (vpliv na noradrenalin, serotonin, dopamin), ampak le za fragment. Nadaljne biotransformacije ter vpliv na telo so pa veliko hujše pri amfetaminu.

Ti lahko tudi povem iz lastnih izkušenj. Sem zlorabil kofein in amfetamine za učenje.

Pri kofeinu sem bil 30 ur pokonci in se učil. Pri koncu celotne procesije sem bil zjeban in deliriozen in sem potem spal 14 ur. Zbudil sem se skoraj kot rožica.

Pri amfetaminu sem bil tudi okoli 30 ur pokoncu. Veliko več sem se učil in tudi naučil, pozornost sem imel veliko izboljšano, čas mi je minil kot da bi tlesknil, pa čeprav je bila doza majhna. Nato sem šel spat. Spal sem 20(!!) ur in se zbudil kot da bi me traktor povozil. Pa čeprav sem se ustrezno hidriral ves čas vmes in pil izotonične napitke. Nato sem bil uničen še cel dan.

Kofein: 30 ur + 12 ur rehabilitacije

Amfetamin: 30 ur (analogno ~40 ur "normalnega" učenje) + [20 ur + 24 ur] rehabilitacije

S tem da sem si pri amfetaminih gotovo zjebal veliko več možganov kot bi si sicer želel.

Ah ja, včasih sanjam da sem na hobi faksu in naredim izpit z 2 urama učenja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase se je v Sloveniji pojavila tudi neka blagovna znamka, ki obljublja svašta ... http://www.nightfever.si/

aja, ne me spraševat - nisem probu in ne vem :-)

Še en nateg v smislu "koralnega kalcija".

Vzami en aspirin, skuhaj si eno kavo, stisni si eno pomarančno in spij polovico gatoradea.

Enak učinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!