Skoči na vsebino

prenosni mp3 predvajalniki!


melandri

Priporočene objave

No,jaz sem nabavil Canyon cns-mp1 2gb! Super zgleda! Zdaj pa problem: ko hočem naložit muziko,mi na računalniku napiše,da navedene datoteke ni mogoče najti! Poskrbite za to,da bosta pot in ime datoteke pravilna! WTF???

KO hočem isto datoteko naložit na usb ključ,gre čist normalno!

Kaj mi svetujete? Naj hudiča pošljem nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,jaz sem nabavil Canyon cns-mp1 2gb! Super zgleda! Zdaj pa problem: ko hočem naložit muziko,mi na računalniku napiše,da navedene datoteke ni mogoče najti! Poskrbite za to,da bosta pot in ime datoteke pravilna! WTF???

KO hočem isto datoteko naložit na usb ključ,gre čist normalno!

Kaj mi svetujete? Naj hudiča pošljem nazaj?

Še link!

http://www.mimovrste.com/artikel/158004182...odatne-slusalke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mene pa zanima, če kdo ve kje bi lahko dobil brezžične slušalke za mp3 oz mobitel(brez mikrofona).

Oblika pa naj bi bila nekaj takega-samo brez kablov... :glare:

big.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misija nemogoče.......v slušalkah mora biti potem še sprejemnik in baterije, da bodo poganjale zvočnik, tako da ni šans da dobiš brezžične takih dimenzij, obstajajo pa tiste ki imajo lok čez glavo in ti pokrijejo celotno uho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj dnevi so napovedali nove iPod-e. Kaj je novega....POCENILI SO JIH!!! (aja pa shuffle je čisto nov)

Sicer jih pri nas še ni, a če imaš koga, ki gre čez lužo si omisli 2gb iPod nano za 150$ (lahko tudi več, ampak bo tudi dražje), najmanjši kar jih ima displej; brez displeja pa imaš najmanjši mp3 na svetu in to z 1gb - iPod shuffle za 80$.

Za ta denar ne dobiš boljš :fredy:

pa ne 2gb ampak 8Gb za 150usd, kar se men zdi ugodno - če še kdo rabi se lahko shendlamo, k je lubica še 1 dan v Ameriki!!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašu bi če se da kje dobit kaj takšnega da bi mel za na motor dat pa da bi poslušu ? Tko ot zvočniki da bi blo pa če se da kje dobit ? (pa na baterije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vstanem vžgem glasbeni stolp, se peljem v šolo pa poslušam mp3, v šoli poslušam mp3 kjer niso hudi učitli, grem domov poslušam mp3, pridem domov, grem v klet v moj bunker vžgem muziko trese trese, grem nazaj gor z slušalkami v ušesih, se umijem, vžgem stolp in zaspim.

ta ritem mam zdaj kako leto pa pol in dobivam včasih prisluhe (kuj komare slišim kak mi brnčijo pod uho ko hočem zaspat pa jih nimam v sobi ker sem res ALERGIČEN NA SUMIČE!

muzika<->zdrava uha hhhh kaj bi le izbral..?

drgač pa se tolažim da visoki toni dosti bolj škodijo sluhu kot nizki. treba se pač odločt da neboš obžaloval na stara leta :D bol si odločen večje voljo dobiš da poženeš še tiste zadne watte v clip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sj tui nonstop poslušam, doma nonstop, avtobus za šolo, med šolo sicer ne ker mi ni :D, potem v fitnesu tud skos buta techno/dance kr dost naglas...

a jebiga :D

Aja, na motorju sem tudi precejkrat poslušal, tudi ko sm na Racelandu vozil sem mel slušalke v ušesih pa musko gor haha :D Samo v avto še zmontiram za ene 700€, pa bo še tam fajn hehe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iPod definitivno raztura v nulo...sploh, če maš in-ear slušalke.. :worship: te kar trese....

No, sony walkman mp3 pleyerji ful boljše predvajajo muziko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okusi so različni, lahko pa vseeno dodam, da tako domiselnega in kvalitetnega izdelka, kot je iPod (nano v mojem primeru) že dolgo nisem videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grim :lol1:

Okusi so različni, lahko pa vseeno dodam, da tako domiselnega in kvalitetnega izdelka, kot je iPod (nano v mojem primeru) že dolgo nisem videl.

Ne, res ... tale serija je huda. Je pa res nano ful dognan, tudi jaz sem ga nekje staknil 8 GB 3G model ... dolgoročni testni model je opremljen tudi z Nike Plus anteno za step-counter in z uro, na kateri so knofi za daljinsko upravljanje ... kar je dobro pri tem je, da je ura vodotesna in jo lahko člove kobes ina balanco nekam in ima tako 'remote control' za nanota, ki je skrbno spravljen v žepu jakne ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!