Skoči na vsebino

prenosni mp3 predvajalniki!


melandri

Priporočene objave

:wub: iPod :love1: mislim, da sem se zaljubil

samo cena je pa za :SS (če mi dajo 75% popusta ga takoj kupim :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bluzonder, kolega ga ima (tisti ki je bil z nami na čevapih) in je res huda zadeva sam cena pa tud ubitačna. Sam on ima še črno bel zaslonček mislim pa da je dal za njega tam okoli 80 prešernov.

Ma zelo hudo kontrolno ploščo, kao nekaj občutljivo na temperaturo ali nekaj po tem sistemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja vem, uni s črnobelim displejem se dobijo že od 20k SIT dalje (odvisno od velikosti diska 512MB, 1GB, 2GB, 4GB, 20GB, 30GB,... )

Ampak tale ma barvnega, možnost hranjenja cele gore slik ( 6o GB diska!!) in pa zelo mi je všeč način priklopa na računalnik....skratka :wub:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele z barvnimi zasloni .. .ehh ... dost neuporabno ...

kot predvajalniki glasbe pa - odlični! Če ga na orenk hi-fi prklopiš, se izhod izkaže kot odličen ...

uporabniški vmesnik je pa tut orenk dodelan ... baterije se polnijo dost dolgo, ampak lahko ene 10-15 ur predvajanja zagotovijo, kar je ... kar odlično, glede na to, da stvar vs cajt disk vrti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z SymRu ... kaj ti pa pomaga ... sam da lahko tiste slike gledaš nič drugega..

sam sem ponosen lastnik iPod-a 4Gb Blue... cist dovolj je... samo ce malo primerjash cene med nekimi navadnimi mp3-ji in iPodom... še te oni stanejo vec kot pa iPod... pac reskiraš mal keša... sam si pa lahko prepričan da ti bo stvar delovala.. in se nebosh vsaki dan tolko po glavi kaj si bosh naložo.. in kaj boš mogo zbrisat :D ...

jst sem ga naročo iz eBaya... sicer sem ga dobil 10k ceneje ampak postnina in vse ostalo kaj si banka vzame te pa pride isto kot pa ga pri nas kupiš :) ...

generalni zastopnik za SLO je E.P.L. ... mal poglejte pod cenik... zdaj nevem kak so cene.. verjetno so se kaj spremenile.. ko sem ga jas kupoval to je blo nekje lani augusta.. je bla cena za moiga 70k ...

ce pa je kdo iz mb-ja si lahko mini-ja pogleda v Koloseju.. večjega brata pa v BigBangu-Europark... :)

ni le poslušanje muzike... ima tudi dosti drugih uporabnih stvari.. budilka, igrce, addresar, kolendar, ura in pa zapiski(beležnica)... to še je najbolj uporabno za sql.. svinglice :OK: .. preverjeno deluje .)

... splača se :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: to ije res ja... samo kaj bosh pa ti z 15k komadov na mp3-ju? :kva2: ... pa sei nemorsh tega ne... :D ... da ne omenjam 25k slik :kva2: ... em.. to je zelo zelo zeloo dosti :D ... no razen ce si zahtevn uporabnik potem pa ja :D ... kr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

če govoriš o usb ključih z mp3 predvajalniki in radiom imaš sedaj v akciji za 4990 sit 512 mb, radio, mp3 player, usb ključ...1 leto garancija...kontaktiraj Žana, on mi je pravil kje imajo to akcijo...

če iščeš samo mp3 predvajalnik oz. iPod-a pa poglej tega...

http://www.mimovrste.com/katalog/product.p...32&mid=2709

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bigbang ima klasični mp3 ključ z 1 GB v akciji za 10 čukov. firma noname ampak itak ni pomembno je večja šansa da ga zgubiš ali fentaš preden crkne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nočeš nositi nazaj trgovcem ti toplo priporočam kaj iz Ipod družine.

Verjemi, videl sem že dosti dosti MP3 ključkov in vsi razen Appla se obašajo kot Lassie - vračajo se.

Za 512 mb IPB Slika ( cca 8 cdjev) pričakuj ceno okoli 20 čukov.

LP, El Barto

Popravljeno . Popravil elbarto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nočeš nositi nazaj trgovcem ti toplo priporočam kaj iz Ipod družine.

Verjemi, videl sem že dosti dosti MP3 ključkov in vsi razen Appla se obašajo kot Lassie - vračajo se.

khm no ja :hmm: moj Aigo (to ni neka firma al se motim) pred skoraj 2 leti daleč najcenejši v ponudbi še čisto OK dela pa je že marsikaj preživel in zgleda da bi še delal pa mi je 256 MB postalo premalo!

sicer pa mam zdaj za 80 čukov nagledano 20 (ali 40) GB zadevo ki špila in snema filme pa čita kartice in ostalo preko usb, preglejuje slike....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu bi rada da ima displey pa da ni premajhen da lahko med vožnjo na motorju tud kej premikam,

a ima mogoče kdo takega ki ga filaš prek PC da ne bi stalno baterije kupavala baje da 3minute prikopiš na pc in se nafila za 3ure drugače pa špilajo tud do 15ur,baje

pa po moje bi blo fajn da bi kr 1GB

kaj pa mislite o tem slučajno sem ga zagledala

http://www.mimovrste.com/katalog/product.p...t_id=1580022422

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj dnevi so napovedali nove iPod-e. Kaj je novega....POCENILI SO JIH!!! (aja pa shuffle je čisto nov)

Sicer jih pri nas še ni, a če imaš koga, ki gre čez lužo si omisli 2gb iPod nano za 150$ (lahko tudi več, ampak bo tudi dražje), najmanjši kar jih ima displej; brez displeja pa imaš najmanjši mp3 na svetu in to z 1gb - iPod shuffle za 80$.

Za ta denar ne dobiš boljš :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iPode so res pocenili samo vprasanje pa je ce bo prislo do pocenitve tudi v SLO...

Nov izdelek na tem podrocju pa so napovedal tut pri Mikrosoftu -> ZUNE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ipode so res pocenili, shuffle 512MB namesto 21900 stane zdaj 19900... jaka stvar..še vedno je dražji od novega modela 1gb preko luže :angry:

Nove modele shuffla pa pred novim letom ni realno za pričakovat. Zakaj pa so cene v ZDofA take kot so, pa si lahko mislite sami...

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam iRiver T30 1 GB ... lep rdeč, za cirka 20 tisočakov... ima odličen zvočni izhod in algoritme, zraven pa slušalke Jay-Z ... totalni personal hi-fi za male pare

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!