Skoči na vsebino

prenosni mp3 predvajalniki!


melandri

Priporočene objave

Nekakšno tatkšno mp3 zadevo sem si omislil in me zanimajo vaša mnenja kaj se splača nabavit?

Jaz nabavu v Comtron PINE MP3 player! Za fuuuuuul malo kesa......mislim da je bil okrog 14k z antishockom in 8k brez njega! Full so se neki na netu pritozvali cez njega mani pa spila super ze kar nekja casa! Res je bila ugodna ponudba, poglej ce jih se imajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez ti svetujem, da kups enga z vsaj 50 MB prostorja, ker vsi, k jih jez poznam so pršparali par jurjev, pa majo samo 4 komade gor, zdej jim je pa žou..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja to sem pozabu povedat, kupu sem ga pa na CD-je, tko da dam notr mp3 cd in siba! Mislim da ce ti ne gre zaradi prostora je to najboljsa resitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekakšno tatkšno mp3 zadevo sem si omislil in me zanimajo vaša mnenja kaj se splača nabavit?

Vzemi CD player ki zna predvajati mp3 ... imas tudi take, ki so za 7cm CDje, tako da so manjsi, gre pa gor 186MB podatkov, CDji so pa poceni ... malo drazji od 12cm CDjev, ampak se vedno neprimerno cenejsi od vsakih Flash kartic :wink: Pa gor zapisujes z navadnim CD-R :)

Od Philipsa je ena taka rec za 7cm CDje ... mp3 player ... za 46k recimo v BOF v LJ. Aiwa ima nekaj podobnega, le da je malo drazje. Kenwood ima pa takega z 12cm CDje, sam to je pa ze 60k.

Sem razmisljal da bi si ono Philipsovo zadevo omislil, ampak sem po premisleku misel opistil (kamor koli pridem pridem za racunalnik po navadi, tam je mp3jev mnogo veliko, za po mestu pa tega niti ne bi imel, za na kolo pa sploh ne ker je nevarno ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa se najbols, da mas na CDje.. edin nasvet, k ti ga znam zdej še dat, je, da kup ene uredu slušalke, kr čist živce zgubiš, če ti iz ušes padajo (če hočeš iz ušes-padajoče, jh kup v 350 shopu - preizkušeno "delujejo" :wink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam že več kot eno leto CD mp3 player od Emerson-a, model HD7088. Mi je punca iz USA za darilo prnesla. :)

Špila zelo dobro, je na 12cm CD-je. Ima 45 sekundni antishock. Cena je bla cca. 25.000SIT.

To je najboljše da daš not CD z cca.200mp3-ji, pa lahko poslušaš 2dni.

Res prava stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kar nekaj časa imam Nomada od CREATIVA oz. Creative Jukebox v Evropi. Stvarca ima 20Gb diska in se odlično obnese. Ppovezava je prek USB, ali še bolje firewire. Priporočam ti tudi ogled v tej smeri (hard-disk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena takšna zadeva obstaja tudi v povezavi s GSM-om, vendar mislim, da lahko nanjo naložiš le tri do štiri skladbe. Tu so osnovni podatki za Ericssona:

"MP3 pribor za prostoročno telefoniranje

MP3 pribor za prostoročno telefoniranje vam omogoča poslušanje stereo glasbe med klici. Združuje prenosni komplet za prostoročno telefoniranje z MP3 predvajalnikom. Vključuje večpredstavnostno kartico (MMC), na katero lahko shranite približno pol ure vaše najljubše glasbe v kvaliteti zgoščenke ali do eno uro glasbe v radijski kvaliteti. Prav tako lahko shranite do 2 uri mono glasovnega zapisa, kot je npr. radijski dokumentarec. MP3 pribor za prostoročno telefoniranje je preprost za uporabo in združljiv z vsemi Ericssonovimi telefoni na 3V platformi."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nabavu v Comtron PINE MP3 player! Za fuuuuuul malo kesa......

Hmm ... se v vseh revijah kjer so imeli test mp3 playerjev in je bil tudi tale Pine notri, so se pritozevali nad kvaliteto. Koliko casa pa tebi ze dela? Kak je zvok? Ne vem no ... mora bit razlog, da je cena tretjina mp3 playerjev ostalih znamk (philips, aiwa, kenwood). Saj ves - ono o zastonj kosilu - ni ga, niti pri Climberju, a ne hotschko :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Jaz se tudi zanimam za kaj takega. Samo nocem na cd-je. Prednost MP3-ja je glih v tem,da je majhen, a ne?!

Dej prosim povejte kje v Lj ali okolici si lahko to kupim. Nekdo je omenil Creative...Pa prosil bi cene in kakšen link...

Hvala, Slavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corser - poglej v Big Bangu, pa mogoče pri uvozniku za Creative, kjer dela tudi forumaš "Mitja"... Mogoče ti zna on bolje svetovati!

PS: big bang ima tudi svojo spletno stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mp3 player... ql zadevica... jaz sem v mediamarktu nabavo... 130€ zadeva zelo mala.. napajanje: 1.5V baterjija... ona tanka... .. ene 9 ur drži.. je pa 128M placa, pa že z smart media kartico se ga da nadgradit.... velikost:4X6 nekje.. pa debelina 0,5 ...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tud nabavu v Comtronu Pine Mp3 player na 12cm CD... imam ga v avtu in zadeva res dobro deluje... je pa res, mi je prvi crknil po 3 tednih, dobil novega BP in dela ze skoraj 1 leto! Zvok ni nevem kaj, tudi malce dlje traja da prebere cel CD, se mi je ze tudi zgodilo, da dolocenih CD ni bral, oz. jih je samo do polovice...

ampak za 19k sit (tolk sem dal zanj pred letom) je odlicen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi zanimam za kaj takega. Samo nocem na cd-je. Prednost MP3-ja je glih v tem,da je majhen, a ne?!

Dej prosim povejte kje v Lj ali okolici si lahko to kupim. Nekdo je omenil Creative...Pa prosil bi cene in kakšen link...

Hvala, Slavc

Jaz sem našel tele predvajalnike MP3 tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem.

Vidim, da je največ 128 mega. Obstaja še kaj "prostornejšega"?

Je, ampak (še) ne za evropski trg. :( Oglej si domačo stran podjetja Creative. Mislim da je največ 1.5 Gb v flashu. To pa je že kar lepa številka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud dolgo časa kupoval MP3 player s flash spominom in z možnostjo uporabe kakšne spominske kartice. Tisti s CD-ji mi niso všeč ker so: a)preveliki, b)zaradi vrtenja CD-ja porabijo več energije. Tudi playerji z hard diskom so mi bili zelo všeč, sam cena je bila pa previsoka. Potem gledam takšne na kartice in cena spet skoraj takšna kot za tiste s hardom.

Na koncu sem kupil dlančnik HP Ipaq 2210, 100kSIT -davek (baje se ga da dobit za 90 z davkom vred). Zvok je super. Požre Compact flash in SD kartice. Baterija ni slaba. Da se ga priključit na avto-polnilec (torej tudi na motor) inu še za kaj drugega se ga da ponucat. K bo kaj več denarja bo verjetno še GPS ratal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!