Skoči na vsebino

Slo nalepka na motorju


alexb

Priporočene objave

najkasneje na meji v italijo ti bodo italijani tezili.

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce na motorju nimas prostora,si jo nalepi na celado! sicer brundajo,ampak ti nic ne morejo.je vidna in "del motorja" ().

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam eno majhno nad zadnjo lucjo. Mislim, da je to vec kot dovolj, ker ce mocejo imeti 24X14 cm, je nimam kam nalepiti. MOgoce vzamem transparent s sabo, da jo nalimam.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz imam eno majhno nad zadnjo lucjo. Mislim, da je to vec kot dovolj, ker ce mocejo imeti 24X14 cm, je nimam kam nalepiti. MOgoce vzamem transparent s sabo, da jo nalimam.....

Kje si pa dobil tako majhno?

badfreek

rock till you drop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x v Avstrijo brez nalepke. Vedno težili, ker je ni in vedno spustili naprej.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam, nikoli mi niso tezili ampak kolegom pa so ze in jo ravnokar iscem (neuporabljena je nekje v garazi) ker jo bom nekam nalimal preden grem spet na hrvasko.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce imaš kufre si jih nalepi nanje.

Ce pa hoceš da je dobro vidna in voziš športni motor na njemu pa sopotnico z debelo ritjo bo najbolša lokacija za nalepko njena rit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

das si stikat slo-znak 30x25 in na hrbet namesto colors.

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

das si stikat slo-znak 30x25 in na hrbet namesto colors.

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

HE he he ICE ta ti je pa dobra..potem vsem pokazeš da si v MC SLO..kjer naj je vecina že tako ali tako.

Jaz sem našel primerno nalepko na eni bencinski pumpi , ker ponavadi prodajajo samo postre (beri 11X24cm ali nekaj takšnega)

sem se moral malo potruditi, da sem našel nekaj manjšega in jo potem še obrezal, tako da sedaj lepo paše na zadnji del motorja malo nad zavorne luci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez nalepke sem vozil po Avstriji, Hrvaski, Italiji, Grciji in nikoli nisem imel tezav...sreca ali pac...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Brez nalepke sem vozil po Avstriji, Hrvaski, Italiji, Grciji in nikoli nisem imel tezav...sreca ali pac...

meni so italijani,hrvati in madzari tezili glede A-nalepke....

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel opravek v centru Lj in nasproti Name pred posto sem opazil stojnico in na njen nalepke razlicnih velikosti. Najmanjsa je ene 6*3.5? Ima tudi obratno varianto - bele crke in crna podlaga - ravno prav za na torbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Danes sem imel opravek v centru Lj in nasproti Name pred posto sem opazil stojnico in na njen nalepke razlicnih velikosti. Najmanjsa je ene 6*3.5? Ima tudi obratno varianto - bele crke in crna podlaga - ravno prav za na torbo.

Tocno danes sem tudi jaz kupil na taisti stojnici nalepko, ki je crna in ima bele crke, pa še dovolj majhna je.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dobiš tudi magnetne nalepke (videl v intersparu, mislim da okoli 700 tolarjev). Jo pritrdiš, ko jo rabiš, ce nimaš prevec plasticnega motorja

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nimam nalepke in sem ze vsaj 20 krat sem ze preckal slovensko-italijansko mejo in do sedaj se nobenih tezav. So mi pa enkrat italijanski cariniki zatezili, ker sem potni list drzal s zobmi. Rekel mi je, da ni pes in da naj zginem kamor sem namenjen. Ni bilo druge kot se posmejat in odit.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Zaj pa jast vas prašam po 6-ih letih kasneje...

Ali še vedno rabimo nalepke za čez mejo v državo, ki ni v EU npr. hrvaška? :unsure:

Če pa imam novo EU tablico, grem lahko brez nalepke v italijo in drugam v države EU kot z avtom? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa jast vas prašam po 6-ih letih kasneje...

Ali še vedno rabimo nalepke za čez mejo v državo, ki ni v EU npr. hrvaška? :unsure:

Če pa imam novo EU tablico, grem lahko brez nalepke v italijo in drugam v države EU kot z avtom? :krneki:

Če imaš staro tablico...DA :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!