Skoči na vsebino

Gilera runner 50sp


Dejch

Priporočene objave

Zadevo sem kupil novo kakšna 2 tedna nazaj. Nekaj me moti, pa me zanima ce je to normalno za le-ta model. Ko je mrzu motor (sepravi pociva pri miru dosti ur), se motor noce prizgat, ce ne dodam gasa, ko je segret se prizge takoj in tudi ko je mrzu in delujoc se ugasne, ker obrati padejo pod 1k rpm. Zdej a je to normalno, da ko je mrzu pac treba dodat gas, ampak vseeno nebi smel potem crknit. Garancijo imam, narocen sem tud, ampak me zanima, ker nebi rad da mi serjejo z nekimi buchami, kako je to normalno, ce ni. :) Mogoče kakšen štarter al pa auto zaug, al pa celo kakšen motorcek prostega teka, kva pa vem, vedno sem imel avte in se na njih spoznam, teli skuterji so mi pa cista neznanka hehe.

Popravljeno . Popravil Dejch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadevo sem kupil novo kakšna 2 tedna nazaj. Nekaj me moti, pa me zanima ce je to normalno za le-ta model. Ko je mrzu motor (sepravi pociva pri miru dosti ur), se motor noce prizgat, ce ne dodam gasa, ko je segret se prizge takoj in tudi ko je mrzu in delujoc se ugasne, ker obrati padejo pod 1k rpm. Zdej a je to normalno, da ko je mrzu pac treba dodat gas, ampak vseeno nebi smel potem crknit. Garancijo imam, narocen sem tud, ampak me zanima, ker nebi rad da mi serjejo z nekimi buchami, kako je to normalno, ce ni. :) Mogoče kakšen štarter al pa auto zaug, al pa celo kakšen motorcek prostega teka, kva pa vem, vedno sem imel avte in se na njih spoznam, teli skuterji so mi pa cista neznanka hehe.

am.. nevem pr men je tut tako :whistle: ... jz sploh brez gasa ne uzigam vec

Popravljeno . Popravil 50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!