Skoči na vsebino

ustavili so me brez izpita....


mekyo

Priporočene objave

lp

danes zjutraj so me ustavili policaji, peljal sem se z mopedom(tomos apn6) in ni registriran, jaz nimam izpita.

Policist me je vprašal za dokumente, vozniško, itd. in js sm reku da nimam nč od tega

pa je spraševal po imenu družini imenu očeta, odšel preverit podatke pač v centralo .....

aja pa rekel sem da trenutno delam izpit za A1

no in vprašal sem kolk bo kazen pa so rekl da nič, da bodo starši obveščeni pa to in da gre zadeva k sodniku za prekrške.

Zanima me če lehko pričakujem prepoved delanja izpita+ kake stroške za sodnika za prekrške

P.S. po končani zadevi nisem dobil nič za podpisat niti nobene položnice(sem pa mladoleten)

torej a bi moral dobit za podpisat kak zapisnik pa to oz. če nism nič dobil a mi lahka oni sploh kej???

Oz. če bi pač pršl do tega da bi šov h sodniku za prekrške ali lahko zanikam da so me ustavli saj nimajo nobenega dokaza da so me ustavli razen kar sem jim pač povedal ???

mogoče sm stvar malce zakompliciru ampak ne vem točno kaj me lahko doleti in če lahko pričakujem prepoved delanja izpita....

thx usem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj kompliciraš zdaj ko je prepozno, narobe je že to da si ustavil ko nimaš registriranega mopeda, s štirjakom je pa ja lahko zbežat po gmajni

nič ne bo kazni, sodnik za prekrške bo, ti samo reci da si priden v šoli in si se šel mal zapeljat ker se kolegi kar naprej vozijo okoli tvoje bajte in ti delajo lušte, ti pa pač še nimaš izpita ker ga delaš, kazni ne bo nič!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so mene tud ustavl z avtomatikom brez vsega, sam mel sm pa narjen izpit, sam ga tud nism mel seboj. Pa je reku da bom dobil sodnika, pa še tistga nism dobil. Ne se sekirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodniku za prekrške greš dobo boš ukor. pa nobene finančne kazni. kaj se pa tiče prepovedi izpita pa ti priporočam da ga čim prej narediš saj preden dobiš sodnika zna trajat par mesecov. lahko ti da kakšno prepoved delanja izpita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene so z 125 ustavili v MB brez izpita. Nisem imel niti prometne s sabo. Po preverjanju vseh podatkov sem moral povedati podatke staršev in tudi nisem nič podpisal (mladoleten). Star sem bil 15 let in tudi jaz sem se bal prepovedi. Po približno 3 mesecih sem dobil poziv, kjer pa sem povedal, da je motor očetov in da me je zanimalo kako ta šment gre in so me po približno 500m ustavili policaji. Sodnica je le še vprašala očeta, če sem priden v šoli. Oprostili so mi, pa tudi nobene prepovedi ni bilo.

Pomoje boš tudi ti zrihtal brez kake kazni. Ubistvu so se vsi, ki jih poznam rešili kazni in prepovedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da bi jim lahko spizdo po gmajni ko keks sam gre za to da sm biv u takmu šoku da nism biv sposobn obrnat (prpelu sm iza ovinka in tam stojita dve pojavi na vsaki strani ceste en) mogoče bi lahko "šaltu eno nižje pa po gasu in vmes med njima sam sm biv res presenečen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da bi jim lahko spizdo po gmajni ko keks sam gre za to da sm biv u takmu šoku da nism biv sposobn obrnat (prpelu sm iza ovinka in tam stojita dve pojavi na vsaki strani ceste en) mogoče bi lahko "šaltu eno nižje pa po gasu in vmes med njima sam sm biv res presenečen

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da bi jim lahko spizdo po gmajni ko keks sam gre za to da sm biv u takmu šoku da nism biv sposobn obrnat (prpelu sm iza ovinka in tam stojita dve pojavi na vsaki strani ceste en) mogoče bi lahko "šaltu eno nižje pa po gasu in vmes med njima sam sm biv res presenečen

pa po zadni mim :naughty:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ti se sam lepo pridenga nared tko ko si biu pridn da si ustavu :whistle: pa bo use ok

enak primer pri meni samo jst ustavu nism. pa so potem domou prisli. Sokiran se 2× bolj. Namesto d ustavim samo GAS :D

Sicer pa tudi se cakam na poziv k sodniku. Jao me je ze zdej cist KRIZA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so tut domu pršli takrat, naslednji dan zjutraj, sam me ni blo doma k sem bil pr kolegu v zidanci, potem so pa fotra klical k je bil na dopustu v makedoniji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da bi jim lahko spizdo po gmajni ko keks sam gre za to da sm biv u takmu šoku da nism biv sposobn obrnat (prpelu sm iza ovinka in tam stojita dve pojavi na vsaki strani ceste en) mogoče bi lahko "šaltu eno nižje pa po gasu in vmes med njima sam sm biv res presenečen

Po moje si ravnal pravilno. Poglej malo po forumu, pa boš videl, kam pripeljejo pobegi. Čimprej naredi izpit in se v bodoče poskušaj vzdržati vožnje brez. Pobeg v nobenem primeru ni pravilna odločitev in že vnaprej se prepričaj, da v nobenem primeru ne smeš bežat.

Odločitev v zadnjem trenutku je običajno slaba in lahko vodi v katastrofo zato se je pametno na tako situacijo prej pripravit v glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni tako, da dobiš prepoved vožnje? a sploh obstaja prepoved opravljanja izpita? sem mislila, da ga lahko narediš, s tem da ti ga pač ne izdajo...hmmm...narobe mislila očitno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi šla jaz enkrat na ta državni travnik...pa tele grde cvetke vse potrgala!!! :evilgrin: gre kdo z mano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm biu prou tko ustavlen : brez izpita, e90, tablca naprintana, brez čelade....pr sodniku sam opomin :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že tu kdo mogoče, ki je bil ustavljen večkrat brez izpita?

me zanima če drugič tudi samo opomin dobiš.

Ko sem si jaz kupil motor (izkoristil ugoden nakup), je tudi mene držalo, da bi se kar vozil in vozil.

Izpit sem naredil nekoliko kasneje in povem vam, vožnja brez je sicer bolj adrenalinska, samo kot je dejal že eden pred mano, moraš doma razčistiti, kako boš reagiral pred policaji.

Kakorkoli že, ne priporočam vožnje brez, če pa res ne gre pa nekaj kilometrov po lokalnih cestah, stran od prometa in motor pod ključ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je vse en kup strašenja... nč ne boš dobu... pr sodniku boš reku oprostite sej nebom več... ispit boš mel pa do takrt že narjen ker bo do sodnika trajal še 3,4 mesce... tko da maš mal motivacije da ga hitr nardiš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam podobne izkušnje ko so me ustavili v ozki ulici po kateri se peljal cca. 100km/h in kar naenkrat policaji 100 m pred mano čez celo cesto. probu sem pobegnit sam se ni izšlo :headbang: . in pol valda poslušam kok bo vse to drago(pa 15 sm biu str) in me začne spraševt podatke(meu sm kawasakija kx85cross).

in jaz takoj vidim da policaj piše podatke na listek in ne v zapisnik.tako je bilo pomojem tudi pri tebi ker nisi dubu nič za podpisat.men so samo rekli da bodo prišli na dom...pa tud niso.kazni pa skor sigurn nebo(so me že večkat ustavli pa nič...)

najbol je pa blo zanimiv ko jst prgonim dol po ulci pa se motor itaq na polno dere..pa pol me pač ustavjo pa prav en polcaj: "tole je pa letel ko prasica, kr semle prpel" :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam podobne izkušnje ko so me ustavili v ozki ulici po kateri se peljal cca. 100km/h in kar naenkrat policaji 100 m pred mano čez celo cesto. probu sem pobegnit sam se ni izšlo :headbang: . in pol valda poslušam kok bo vse to drago(pa 15 sm biu str) in me začne spraševt podatke(meu sm kawasakija kx85cross).

in jaz takoj vidim da policaj piše podatke na listek in ne v zapisnik.tako je bilo pomojem tudi pri tebi ker nisi dubu nič za podpisat.men so samo rekli da bodo prišli na dom...pa tud niso.kazni pa skor sigurn nebo(so me že večkat ustavli pa nič.. .)

najbol je pa blo zanimiv ko jst prgonim dol po ulci pa se motor itaq na polno dere..pa pol me pač ustavjo pa prav en polcaj: "tole je pa letel ko prasica, kr semle prpel" :worship:

Pa bi dal policaju en krog s krosom! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ja mene je tut na pildek napisal...sm si mislo da je sam fora :winkiss: Ne bodi tok sigurn da neboš nč dobu (vsaj obiska pr sodniku) ker ti postopki kar trajajo...jst sm dobil vabilo cca 3mesce po incidentu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm dobil enkrat vabilo šele po enajstih mesecih, tko da ne se zanašat na to, da vabila na obravnavo ne boste dobili :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!