Skoči na vsebino

ustavili so me brez izpita....


mekyo

Priporočene objave

so me ustavli z avtomatiku 5.9.2008 pa sm čez en tedn dobu od policije nek opomina po sm pa mislu

se itak nav neč iz tega :D in evo ti ga na učire dobu vabilo na sodišče, furo sm se pa brez čelade pa regist.

izpit sm pa mev tk de bmo pa vidli ka bo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so me ustavli z avtomatiku 5.9.2008 pa sm čez en tedn dobu od policije nek opomina po sm pa mislu

se itak nav neč iz tega :D in evo ti ga na učire dobu vabilo na sodišče, furo sm se pa brez čelade pa regist.

izpit sm pa mev tk de bmo pa vidli ka bo :?

kaj a je blo tok teško tisto čelado prtisnt na glavo pa dt par € za registracijo :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je pa kazen če maš izpit pa ga zraven nimaš? Prostorna stiska pa to :whistle:

mislm da se ti ga splača v en žep dat ker je blo okrog 40€ če se kej spomnm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Foter je dobu opomin, ker je kao uredu vozu ( LOOL?!?!?!? ). Pa se ker je meu dober motor ( KAO! )

Ne štekam (KAO)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men njegov motor ni usec :D ( oz. zdej pocas ze je xD )

in zaka j je pol dobu kazen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zaka j je pol dobu kazen?

Sej ni. Da razlozim: Ustavili so ga, pa ni imel s seboj izpita, pa je policaj rekel, da ker ima lep motor in ker je umirjeno pripeljal, da gre lahko naprej! Razumejo usi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu če nimaš izpita s sabo lahko policaj v računalniku preveri ali ga res imaš. Zna pa biti vseeno kazen 40€ kot omenjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so ustavili na traktorski cesti, brez ispita,čelade,registracije, pa sem mu rekel da mam ispit.. pa je preveril in ugotovil da ga nimam, pa te še mi je neke težija, pa sen doba povabilo za sodnika.. pa sen ša pa nesen nobene kazni doba.... taka če tebe dobijo z čelado, registracijo, z nepredelanim motorjem, brez ispita nebi smel dobiti kazni

 Mater okrog uh bi ti dal pa ne zato ker nimaš izpita ampak kje je  ČELADA KAJ SI PREFUKNJEN NI ŽE PREVEČ mrtvih !!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!