Skoči na vsebino

zimovanje skuterja


slatoru

Priporočene objave

zanima me, kako vi pripravite skuter na zimovanje? sam nimam navodil za X9, so mi pa rekli da mora bit na glavnem stojalu, drugo naj ne bi bilo pomembno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, hvala!

kaj pa glede tega, da odvijem svečko in nakapljam nekaj olja v odprtino? kdo to prakticira?

Jaz ne, čeprav tudi v mojih navodilih piše tako. Skuter postavim na centralno stojalo, ter spredaj podložom les (pod vilice) tako da je tudi sprednje kolo v zraku. Rezervoar goriva napolnim do vrha, in ker ga imam zunaj "odstranim" akumulator. Čez izpuh (odprtino) dam vrečko, da vlaga ne gre "noter". Zadevo pokrijem s pregrinjalom in to je to. Pa 1x na mesec ga potem "zalaufam" da se dobro segreje (vklop ventilatorja). Do sedaj ni bilo problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne, čeprav tudi v mojih navodilih piše tako. Skuter postavim na centralno stojalo, ter spredaj podložom les (pod vilice) tako da je tudi sprednje kolo v zraku. Rezervoar goriva napolnim do vrha, in ker ga imam zunaj "odstranim" akumulator. Čez izpuh (odprtino) dam vrečko, da vlaga ne gre "noter". Zadevo pokrijem s pregrinjalom in to je to. Pa 1x na mesec ga potem "zalaufam" da se dobro segreje (vklop ventilatorja). Do sedaj ni bilo problemov.

Vse to naredim razen vrečke za izpuh in pregrinjala. In obe kolesi morata biti v zraku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam kakšnih posebnih zimovalnih navad. Moj zimo, kot tudi ostale letne čase, prebije v garaži, kjer pa ne špila medveda, saj ga če je le vreme, uporabljam celo leto.

Nisem bil ravno v pomoč, kaj ne? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam kakšnih posebnih zimovalnih navad. Moj zimo, kot tudi ostale letne čase, prebije v garaži, kjer pa ne špila medveda, saj ga če je le vreme, uporabljam celo leto.

Nisem bil ravno v pomoč, kaj ne? :whistle:

Jaz ga pa parkeram poleg radiatorja :whistle: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas sta oba motorja v garaži celo leto. Pred zimo napolnimo oba z gorivom, pa pregrinjalo čez. Vsake tolk ko je sonce zunaj se motor

vžge (če so pogoji, pa ni soli na cesti greš en krog skozi vas) da se nafila baterija in to je to.

Nikoli ni bilo težav (že leta delamo enako).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!