Skoči na vsebino

3. svetovna vojna leta 2010?


Razer

Priporočene objave

3. svetovna vojna naj bi se začela leta 2010, je napovedala bolgarska jasnovidka Vanga, ki je znana po napovedih svetovnih katastrof, ki so se uresničile.

Ponavadi ljudje le zamahnejo z roko, ko slišijo napovedi kakšnega jasnovidca oz. jasnovidke. Le malo jih res verjame njihovim prerokbam. Vendar ko je bolgarska jasnovidka Vanga oz. Vangelia Gushterova govorila, so ljudje pozorno prisluhnili. Vanga je postala znana po svojih napovedih svetovnih katastrof, ki so se uresničile.

Vanga je recimo napovedala napad na newyorška dvojčka 11. septembra, napovedala je začetek 2. svetovne vojne, smrt princese Diane ter celo nesrečo ruske jedrske podmornice Kursk. Strokovnjaki celo trdijo, da je priznana jasnovidka predvidela tudi dogajanje v Južni Osetiji.

Vanga naj bi napovedala, da se bo leta 2010 začela 3. svetovna vojna, in sicer po poskusu atentata na štiri državnike ter po spopadu v Indiji.

Vanga se je rodila v Bolgariji. Ker je bila nepismena, so njene prerokbe zapisovali njeni sodelavci. Trdila je, da so njene paranormalne sposobnosti povezane z nevidnimi bitji, ki naj bi ji pošiljali informacije skozi prostor in čas. Ukvarjala se je tudi z zdravljenjem s pomočjo rastlin in naravne medicine. Ljudje bi se morali zdraviti le z rastlinami, ki rastejo na področju, kjer živijo, je bila prepričana. Klasični medicini sicer ni nasprotovala, a je menila, da je uporaba sintetičnih zdravil slaba, saj "v našem telesu zapira vrata naravi, ki vzpostavlja ravnovesje".

Trdila je, da vidi in se lahko pogovarja z ljudmi, ki so umrli pred več kot 100 leti. Bila je prepričana, da bo človek čez 200 let vzpostavil zvezo z nezemljani, nekaj jih več let živi na Zemlji. Prihajajo s planeta, ki se imenuje Vamfin.

Vanga, ki je umrla leta 1996, naj bi točno poznala tudi datum svoje smrti. Bila pa je prepričana, da jo bo nasledila 10-letna slepa deklica, ki živi v Franciji.

Res ,da je ostalo prej prov napovedala,samo 3.sv vojna ??? :krneki: hope not :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. svetovna vojna naj bi se začela leta 2010, je napovedala bolgarska jasnovidka Vanga, ki je znana po napovedih svetovnih katastrof, ki so se uresničile.

:eek: :slap:

Vangec, kaj sta v sorodu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nostradamus je tretjo svetovno tudi postavil v 2010-2012, nova velesila naj bi postala Španija, precej ostalega sveta pa naj bi bilo uničenega zaradi bioloških orožij. Toliko se spomnim iz glave trenutno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Razer me je razkril, svaka ti čast. :worship:

Ostali pa, v profilu imam cifro, če hoče kdo kaj zvedet naj me pokliče.

Številka transakcijskega računa bo objavljena naknadno.

Verjetnost moje jasnovidne napovedi, pa bo seveda povezana z višino zneska,

ki bo nakazan na moj račun.

Hvala!

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Številka transakcijskega računa bo objavljena naknadno.

Siva ekonomija oz. "fuš" po domače... A pa Noise ve za to? :naughty:

WW3 ---> we shall see :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vanga samo en nasvez zastonj (OK plačam pivo)!

ker začnem spomladi renovirat bajto, a se mi jo splača podkletit (zdaj ni) in naredit bunker in ali bo na območju bistrice dovolj klasični bunker ali mora biti tudi protiatomski ali celo protibiološki. oboje jasno krepko podraži gradnjo pa bi rad bil ziher.

Hvala! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, še ena čistka bo. Drugače pa jih je že malo morje takšnih, ki so napovedali to in ono, tako da me več ne gane. Bolj mi je bil zanimiv pospeševalec v Švici. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Razer me je razkril, svaka ti čast. :worship:

Ostali pa, v profilu imam cifro, če hoče kdo kaj zvedet naj me pokliče.

Številka transakcijskega računa bo objavljena naknadno.

Verjetnost moje jasnovidne napovedi, pa bo seveda povezana z višino zneska,

ki bo nakazan na moj račun.

Hvala!

No js bom mev zaston k sm te razkril ;) :P pa hvala za čast :lol: hehe

Opa, še ena čistka bo. Drugače pa jih je že malo morje takšnih, ki so napovedali to in ono, tako da me več ne gane. Bolj mi je bil zanimiv pospeševalec v Švici. :whistle:

jap to je blo bl ja :whistle:

Popravljeno . Popravil Razer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je sam poiskat plejs, ki se ga zadeva ne bo preveč dotaknila. Jaz grem brskat po knjigah iz WW2 in na zemljevid. Glede na to, kaj se dogaja, se mi 2010-12 sploh ne zdi neverjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. svetovna vojna naj bi se začela leta 2010, je napovedala bolgarska jasnovidka Vanga, ki je znana po napovedih svetovnih katastrof, ki so se uresničile.

Ponavadi ljudje le zamahnejo z roko, ko slišijo napovedi kakšnega jasnovidca oz. jasnovidke. Le malo jih res verjame njihovim prerokbam. Vendar ko je bolgarska jasnovidka Vanga oz. Vangelia Gushterova govorila, so ljudje pozorno prisluhnili. Vanga je postala znana po svojih napovedih svetovnih katastrof, ki so se uresničile.

Vanga je recimo napovedala napad na newyorška dvojčka 11. septembra, napovedala je začetek 2. svetovne vojne, smrt princese Diane ter celo nesrečo ruske jedrske podmornice Kursk. Strokovnjaki celo trdijo, da je priznana jasnovidka predvidela tudi dogajanje v Južni Osetiji.

Vanga naj bi napovedala, da se bo leta 2010 začela 3. svetovna vojna, in sicer po poskusu atentata na štiri državnike ter po spopadu v Indiji.

Vanga se je rodila v Bolgariji. Ker je bila nepismena, so njene prerokbe zapisovali njeni sodelavci. Trdila je, da so njene paranormalne sposobnosti povezane z nevidnimi bitji, ki naj bi ji pošiljali informacije skozi prostor in čas. Ukvarjala se je tudi z zdravljenjem s pomočjo rastlin in naravne medicine. Ljudje bi se morali zdraviti le z rastlinami, ki rastejo na področju, kjer živijo, je bila prepričana. Klasični medicini sicer ni nasprotovala, a je menila, da je uporaba sintetičnih zdravil slaba, saj "v našem telesu zapira vrata naravi, ki vzpostavlja ravnovesje".

Trdila je, da vidi in se lahko pogovarja z ljudmi, ki so umrli pred več kot 100 leti. Bila je prepričana, da bo človek čez 200 let vzpostavil zvezo z nezemljani, nekaj jih več let živi na Zemlji. Prihajajo s planeta, ki se imenuje Vamfin.

Vanga, ki je umrla leta 1996, naj bi točno poznala tudi datum svoje smrti. Bila pa je prepričana, da jo bo nasledila 10-letna slepa deklica, ki živi v Franciji.

Res ,da je ostalo prej prov napovedala,samo 3.sv vojna ??? :krneki: hope not :wacko:

post-17094-1222729761_thumb.jpgpost-17094-1222729798_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je sam poiskat plejs, ki se ga zadeva ne bo preveč dotaknila. Jaz grem brskat po knjigah iz WW2 in na zemljevid. Glede na to, kaj se dogaja, se mi 2010-12 sploh ne zdi neverjetno.

Ma, jasno, da se bo končala 21.12.2012, saj bo takrat konec sveta!

Halo, no, a nč ne veste? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej neki gotovo bo. podražalo se bo mleko, kruh in meso.

Majevski koledar dolgega štetja...5000 let se konča na zimski solsticij (al ekvinokcij...sm pozabu ker je že) 21.12.2012. kako leto gor al dol...pr 5000 se kako hitro zgubi pod mizo :closedeyes:

morate se vprašati, kaj je gnalo Maje, da so smatrali kot relativno nujno zapisat za 5000 let vnaprej astronomskih dogodkov in da se konča brez pojasnila točno na ta datum.

po moje so se naveličali štet :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem se niso posvetovali s Chuckom Norrisom... Jim bo ze pokazu hudica, mulcom. kaj se pa grejo vojne zacenjat brez njega!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vanga samo en nasvez zastonj (OK plačam pivo)!

ker začnem spomladi renovirat bajto, a se mi jo splača podkletit (zdaj ni) in naredit bunker in ali bo na območju bistrice dovolj klasični bunker ali mora biti tudi protiatomski ali celo protibiološki. oboje jasno krepko podraži gradnjo pa bi rad bil ziher.

Hvala! :worship:

Stari, ti maš tak vredi soseda, da nič ne vlagaj v bajto, raje naju z Vapotom in ostalo Totek bando, povabi na čago vsaki petek, ostanek pa mi nakaži.

Ko pa zagusti pa leti k sosedu.

Amen! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Siva ekonomija oz. "fuš" po domače... A pa Noise ve za to? :naughty:

WW3 ---> we shall see :)

Torta se ponavadi razreže na več kosov.Ali? :whistle: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!