Skoči na vsebino

3. svetovna vojna leta 2010?


Razer

Priporočene objave

Lari fari... Če ne druga bom preizkusu call of duty v resničnem življenju :whistle:

Koliko kreditov/life-ov boš pa imel, ko te sesuje lokalni razbijač :lol1: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej bi se mogli zment in definirat, kaj je svetovna vojna. jez osebmo mislim, lahko da se motim, da se svetovna masovna streljačina, jaški in bombniki, desanti in vpadi, vojna nemore več zgodit. grafično si WW predstavlamo kot WW1 al pa WW2. v tem tisočletju je tak boj utopičen. preveč enostavno je vedet kdo je na čigavi strani.Bojim se, da vnuki naših generacij nebodo več živeli v svobodni družbi, in da se je tretja svetovna že začela, na nekem drugem nivoju.

Laibach so rekli:

EPIC AND POWERFUL,

WILD IN A GROUP,

BARBARIANS ARE COMING

FROM THE EAST.

THEY'LL COME OUT OF NOWHERE,

THEY'LL ENTER YOUR STATE,

THE NATION OF LOSERS,

THE TRIBE FULL OF HATE.

WITH KNIVES IN THEIR POCKETS

AND BOMBS IN THEIR HANDS,

THEY'LL BURN DOWN YOUR CITIES

AND YOUR DISNEYLANDS.

Choir:

BARBARIANS ARE COMING, HEADING YOUR WAY.

THE EVIL IS RISING, KNEEL DOWN AND PRAY

upam da so se motili. Stavil pa nebi. 2010 je prezgodaj. 2040 pa ni tako daleč . . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko kreditov/life-ov boš pa imel, ko te sesuje lokalni razbijač :lol1: ?

Pa ene 3 life bi lahka mel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej bi se mogli zment in definirat, kaj je svetovna vojna. jez osebmo mislim, lahko da se motim, da se svetovna masovna streljačina, jaški in bombniki, desanti in vpadi, vojna nemore več zgodit. grafično si WW predstavlamo kot WW1 al pa WW2. v tem tisočletju je tak boj utopičen. preveč enostavno je vedet kdo je na čigavi strani.Bojim se, da vnuki naših generacij nebodo več živeli v svobodni družbi, in da se je tretja svetovna že začela, na nekem drugem nivoju.

...

Ah, zdaj sem pa čisto pomirjena, če me bo WW3.

BIO in kemično orožje vključno s kako atomsko bombico itaq ni nič. To samo mal zasvinja vse okol nas, bomo pač mal bolani, ampak saj mamo bolnice, a ne? Una atomska gobica pa tudi ni panika....pa radiacija. Ne, saj to ni vojna, je prehitro konec vsega, a ne. Pa sploh ni treba ločevat, kdo je čigav. Preventiva, vse zatolčt pa je. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, zdaj sem pa čisto pomirjena, če me bo WW3.

BIO in kemično orožje vključno s kako atomsko bombico itaq ni nič. To samo mal zasvinja vse okol nas, bomo pač mal bolani, ampak saj mamo bolnice, a ne? Una atomska gobica pa tudi ni panika....pa radiacija. Ne, saj to ni vojna, je prehitro konec vsega, a ne. Pa sploh ni treba ločevat, kdo je čigav. Preventiva, vse zatolčt pa je. :krneki:

jez sm relativno pomirjen glede vodikovih bomb in biokemičnega orožja. Bombe so padale, dokler jih je imela samo amerika. odkadar imajo tako orožje vse armade ki dajo kaj nase, H bomba še ni padla. Mislim da se prav vsi odgovorni zavedajo, da je s civilizacijo konec, ko poči prva jedrska bomba. oziroma tretja. po dečku in debeluhu, ki so upepelili Hirošimo in Nagasaki. zato mislim, da se treja svetovna nebo odvijala na bojišču. orožje je preveč učinkovito, in nebi ogrožalo samo "sovražnika" ampak vse upletene.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa čist vseen, le zakaj bi se obremenjevala s tem. :whistle:

bo treba čimbolj izkoristit ti dve leti. :naughty:

iz življenja tko nihče ne pride živ in je čist brezveze premišljat o tem kdaj, kje in kako te čaka smrt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa čist vseen, le zakaj bi se obremenjevala s tem. :whistle:

bo treba čimbolj izkoristit ti dve leti. :naughty:

iz življenja tko nihče ne pride živ in je čist brezveze premišljat o tem kdaj, kje in kako te čaka smrt.

:yes: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba čimbolj izkoristit ti dve leti. :naughty:

Kaj v tem "čim bolj izkoristit", je tut moj daljno obljubljen pir vštet? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolil sem si popraviti tvojo trditev........

Sam bi ravnal enako.......bntica brumer......skromna zaloga.....predvsem pa pogrešam nekaj sodov piva :cry:

Zdravca in tebe Klimbra bom malo potolažil,namreč piva sploh nedržim v kleti imam ga kar v hladilniku saj je najboljše hladno.Na sliki,pa se nevidi sodček 50l-terski poln belega vina,pa tudi,če flaše prešteješ jih ni tako malo.

Ca 120 butelk vse arhivska vina,ca 20 Albanskih konjakov,10 raznih Wiskijav,konjak,rum,slivovka,Pleterska Viljamovka stara 40-let itd. Vsega skupaj ca 50 flaš žgane pijače.Ni ga junaka,da bi to spil,kot se vidva hvalita v 3 dneh,po dveh butelkah arhivskega vina + 1 l žgane pijače - greš vsaj za dva dni v špital,prvi dan pumpanje želodca in drugi dan infuzija+treznitev,to bi se pa strinjal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravca in tebe Klimbra bom malo potolažil,namreč piva sploh nedržim v kleti imam ga kar v hladilniku saj je najboljše hladno.Na sliki,pa se nevidi sodček 50l-terski poln belega vina,pa tudi,če flaše prešteješ jih ni tako malo.

Ca 120 butelk vse arhivska vina,ca 20 Albanskih konjakov,10 raznih Wiskijav,konjak,rum,slivovka,Pleterska Viljamovka stara 40-let itd. Vsega skupaj ca 50 flaš žgane pijače.Ni ga junaka,da bi to spil,kot se vidva hvalita v 3 dneh,po dveh butelkah arhivskega vina + 1 l žgane pijače - greš vsaj za dva dni v špital,prvi dan pumpanje želodca in drugi dan infuzija+treznitev,to bi se pa strinjal. :whistle:

in ti bi nej bil Dalejnc :grrr no way

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vesoljci pridejo 14.oktobra....tako da je stvar rešena :alien1: :alien1: :alien1:

alien011.gif

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si kdo želi vojne gre lahk drugam, jst bi se rad še zmer vozu 2010 pa ni važn tud če je becikl, sam da ma 2 kolesi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem že skopal temelje za bunker ... :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

Brez veze. V bližini je dovolj jazbin. Po prvem napadu prilezemo iz lukenj in kot Ninja želve napademo grdobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj nam te bojo patria ovo ono čepa amerika prdne eno bombico v jadransko morje pa slovenija zgine s karte.

naj ta dnar rajši meni dajo.

tak me čist zanima... proti komu se mi sploh lahko branimo? aja saj res, z temi novimi oklepniki mamo celo ŠE ŠANSO proti Litvi.

o slovenija od kod lepote tvoje, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavno, da rusi ne začnejo na veliko zgubljat...

sem gledal enkrat eno oddajo o neki "superbombi", ki bi jo sprožili, če bi bilo jasno, da bo takrat sovjetska zveza izgubila... :whistle: kdo ve če jo majo še...al tri...

z njo naj bi z gotovostjo zradirali vse življenje na zemlji. no lahko, da je bla samo propaganda tistih časov...kot neke ruske medcelinske rakete, ki so ble samo ohišje za lanserje brez raket...in pur so amerikanci začeli naveliko trošit denar za nove rakete...

heh heh, ruski humor :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
vanga samo en nasvez zastonj (OK plačam pivo)!

ker začnem spomladi renovirat bajto, a se mi jo splača podkletit (zdaj ni) in naredit bunker in ali bo na območju bistrice dovolj klasični bunker ali mora biti tudi protiatomski ali celo protibiološki. oboje jasno krepko podraži gradnjo pa bi rad bil ziher.

Hvala! :worship:

Kolko vem mate okol Bistrce puno nekih jam pa bunkerov še iz starih cajtov.

Samo malo kosti fkup poberi pa poramaj pa maš bunker...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!