Skoči na vsebino

GOLF VI


Miki Mauss

Priporočene objave

No končno smo dočakali novega Golfa, tipiš slovenski avto, ki ga kupiš in prodaš skor za enako ceno, vse ostalo je krš, sploh če ni njemačko (slovenska mentaliteta press)

Avtek zgleda res lep, ni kaj. Problem in vprašanje je, kaj bo veliki PORŠE Slovenija sploh dal pod opremo. Po vsej verjetnosti bo treba v slogu golfov V doplačati še volan. Ampak če se proda, zakaj pa ne. Motorji so nekoliko ponesrečeni za SLO registracijsko zakonodajo, saj 81 in 103 kW ravno za malo padeta v višja razreda. Bencinarjev nisem gledal. Cen še ni, tako da... Pustimo se presenetiti velikemu PORŠEJU....

Drugač pa... bi kr meu.

http://www.volkswagen.si/novi_golf/galerija_slik/

post-5941-1222937909_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predrago, premalo opreme (karkoli bo sreijsko bo še vedno manj kot pri ostalih) in vse razen značke isto kot pri dosti cenejših škodah in seatih.

ja golf je legenda ampak 1-ka in v bivši yugi še 2-ka. pohorci že itak skoraj vsi vozijo ali sanjajo audije tako da je ta očitno namenjen šiptarjem (na gradbiščih) ki ga bodo kupili čez 10 let. kdo bo budala ki ga bo vozil do takrat pa ni znano :whistle:

aja ne proda se več za isto kot kupiš, je predrag in rabljeni audiji prepoceni :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO (mojih 5 centov): Bo vsaj V. cenejša, ki ne more biti nič slabša kot ta novi, pa tudi lepši se mi ne zdi :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golf kot golf.

Pregovorno hladen in zanesljiv.

Ni športnik (ok pustmo GTI) in ni počasne.

Za normalen denar spodoben avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zanesljivost baje ni več pregovorna ... ;)

Pregovorna zanesljivost je ostala iz 80-ih, ko smo proletarci vozil zastave pa lade...

... drugače pa je to Bauerwagen... :krneki: in za preproste Slovenceljne je avto samo to!... :krneki:

Meni zaradi dolgočasnosti in pomanjkanja dizajna nikoli ni vzbujal zanimanja in če njegovo obliko primerjam z zadnjim Civicom pa tudi z Aurisom :alien1: :alien1: je golf še vedno v 90ih..., zraven pa predvidevam da bo tudi cena "lepo zasoljena"

...ne bom ga mel! Mam pol leta starega Accorda! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predrago, premalo opreme (karkoli bo sreijsko bo še vedno manj kot pri ostalih) in vse razen značke isto kot pri dosti cenejših škodah in seatih.

ja golf je legenda ampak 1-ka in v bivši yugi še 2-ka. pohorci že itak skoraj vsi vozijo ali sanjajo audije tako da je ta očitno namenjen šiptarjem (na gradbiščih) ki ga bodo kupili čez 10 let. kdo bo budala ki ga bo vozil do takrat pa ni znano :whistle:

aja ne proda se več za isto kot kupiš, je predrag in rabljeni audiji prepoceni :ninja:

Golf 5 je imel čisto dosti UPORABNE opreme, mene ne zanima neuporabna oprema kot jo imajo nekateri konkurenčni avti. Seat Leon je zadnje čase kar nekaj dražji od VW golfa, vem ker sem kupoval oba, samo da so v seatu uporabljeni veliko slabši materjali kot pri VW. Pa ni bil samo seat dražji od vw ampak tudi peugeot in citroen samo opel je bil malo cenejši.

Pri novem golfu me moti samo to da ima prtljažnik samo 350L isto kot pri golfu 5 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenovljena "legenda" je bil samo golf II.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenovljena "legenda" je bil samo golf II.........

Vse ostalo je zgnilo v parih letih :) npr. golf 3 - užas od pleha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba res 5ko zamenajt ....

... ampak šele čez kaka tri leta, prej je to več kot oderuško :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČEZ GOLF 2 DIESEL GA NI :naughty: :yea1:

v ozadju je legenda :worship:

post-5337-1223078482_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČEZ GOLF 2 DIESEL GA NI :naughty: :yea1:

Kva pa je na temu traktorju tako dobrga :evilgrin: dobr je bil leta 84 ko je prišel ven, zdaj je pa samo še za... MOTORKO v havbo pa v HOSTO :krneki:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa je na temu traktorju tako dobrga :evilgrin: dobr je bil leta 84 ko je prišel ven, zdaj je pa samo še za... MOTORKO v havbo pa v HOSTO :krneki:

se pravi, da dela od leta 84...glih zarad tega je pa legendaren :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem enkrat rekel, da golfa ziher ne bom imel, pa imam sedaj že tretjega. Saj veste: zapečenega kruha se največ poje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem gledal VI golfa pa ni neke strašne razlike med njim in petko, tako, da bom ostal kar pri 5ki. Zaenkrat kar dobro dela, sklopka je nova, računalnik je zamenjan, kuri pa tudi ne preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal VI golfa pa ni neke strašne razlike med njim in petko, tako, da bom ostal kar pri 5ki. Zaenkrat kar dobro dela, sklopka je nova, računalnik je zamenjan, kuri pa tudi ne preveč.

Neke strašne razlike že ni od 3ke naprej več! Golf je pač za tradicionaliste... no vsaj zastarel in preživet sistem tlačilka-šoba bodo končno zamenjal s comonrailom. V nekem testu sem pa tudi prebral, da bi o golfu VI bolj težko govorili - bolj gre za golfa 5,5. ...nekih velikih razlik naj baje ne bi bilo... osebno pa ne vem, ga od blizu še nisem videl. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČEZ GOLF 2 DIESEL GA NI :naughty: :yea1:

Tako je in mi ga imamo še vedno doma in za vsak dan v službo. :)

post-15759-1227119400_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih vozim vsak dan, imam tako službo, tako da iz prve roke: zunanjost: nove luči spredaj in zadaj, maska, hauba, ritka, platišča, notranjost: popolnoma nova kot v pasatih, motorji trenutno samo bencinski 1,6 in 1,8 ter 2,0 TDI. Nisem ljubitelj golfov vendar mi je 6ka všeč in je po mojem prenova več kot na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!