Skoči na vsebino

Lexus is 200


suhi

Priporočene objave

Zanima me omenjeni Lexus. Še vedno je prekrasen, izjemno dober avto, a želim si izvedeti čim več predvsem iz prve roke in ker jih ni kaj veliko v SLO bi povprašal tu. Če jo kdorkoli ima bi ga prosil, da se razpiše kako je kaj zadovoljen z avtomobilom. Vožnja, kvaliteta izdelave (dobro ta je znana in ni potrebna komentarja), poraba, servisi, handling, pospeški, skratka vse... :hmm:

ajd

post-14218-1223148696_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me omenjeni Lexus. Še vedno je prekrasen, izjemno dober avto, a želim si izvedeti čim več predvsem iz prve roke in ker jih ni kaj veliko v SLO bi povprašal tu. Če jo kdorkoli ima bi ga prosil, da se razpiše kako je kaj zadovoljen z avtomobilom. Vožnja, kvaliteta izdelave (dobro ta je znana in ni potrebna komentarja), poraba, servisi, handling, pospeški, skratka vse... :hmm:

ajd

Pozdravljeni!

Jst imam IS 250 ter imam narejenih cca 13500 km. Tak da se je pri avtu že pokazalo kako in kaj. Če vas zanima, lahko povem za tega. O IS 200 pa ne vem nič.

lp

Polona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imas ti mogoce biserno belega IS-a?? Z logasko registracijo?? En tak je bil opazen dostikrat na Vrhniki in je nenormalno lep avto B)

Useeno pa lahko mal vec napises,kako si zadovolna s svojim IS-om? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imas ti mogoce biserno belega IS-a?? Z logasko registracijo?? En tak je bil opazen dostikrat na Vrhniki in je nenormalno lep avto B)

Useeno pa lahko mal vec napises,kako si zadovolna s svojim IS-om? :)

jp jp ta je moj. Na vrhniki živim že kak let.

Glede avta pa tak. Dons sm ga na redni servis pelala in sm jim rekla da naj pogledajo zakaj ne kaže 208 KM. In so se mi tam 3 prodajalci smejal, da kaj si pa mislem, sej niti ne vem kaj je to 208 KM. Sam pač sem mela prejšni avto tud s tok KM in vem kak se tak avto odziva. Ta jih pa ni niti 150 kazal. V glavnem so me poklical čez 4 ure in povedal, da avtu res manjka najmanj 30 % moči. Za to so rabil 4 mesece da so ugotovil. Glede tega sem jim težila od prvega tedna naprej, sam me niso resno jemal in niso nikoli preverili. Tak da glede KM ne morem dobrega povedat, ker jih pri meni ni!! No upam da mi kmalu najdejo preostale KM!

Drugače sem pa z avtom zelo zadovoljna. Odločila sm se za Luxury opremo, ker sm hotla imet usnje notri, sam pri tem paketu ni potem športnega podvozja pa 18 feltn, tak da sm mogla potem to dokupit. Pa zadnji spojlerček sm še dodala, da ni tak kot vsi.

Za 250 sem se pa odločila predvsem zaradi samodejnega 6-stopenjskega sekvenčnega menjalnika. Menjalnik je čist drugo kot pa pri BMW al nič pa pri MB. Pri IS-u je to vse lepo tekoče narejeno, brez kakšnega koli zaganjanja, pa ne vem še česa. Čist lepo premenja, še veš ne kdaj. Če pa daš na ročno, na volanu, ti pa pusti čist do blokade, tak da ni strahu, da ti bi sam premenjal. Se pa pozna da avto ni športen, ni trd, ampak je elegantna limuzina, k je idelana za Logaški drevored (nobene luknje se skoraj ne čuti) V ovinku se pa precej nagne. NIsm tega navajena, ker sem se prej 2 leti vozila z SLK-jem in je avto narejen za ovinke.

No ta glavno je pa to, da je to avto za majhne. Sedež se ne da kaj dost spustit. Tak da jst z mojimi 165 cm, sm idealna za v ta avto. Tisti k pa imajo čez 180, imajo pa pomoje velike probleme. Tak da to je še en "babji avto".

A moram še kaj napisat?? Če te še kaj zanima, kar vpraši... Ker tak se res ne spomnem kaj bi lahko še napisala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn fajn,orenk izcrpno si tole napisala B) Uni na servisu so pa res kekci,da te tkole ne jemljejo resno. Al ti pa zanalasc niso hotl postimat,da si se veckrat prsla k njim pokazat :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polona hvala puno, lepo da se je vsaj nekdo odzval. Samo ker je žep malček preplitek :) me bolj zanima nekaj let stari IS 200 in kako je kaj z vzdržljivostjo in handling in poraba in takšne reči.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn fajn,orenk izcrpno si tole napisala B) Uni na servisu so pa res kekci,da te tkole ne jemljejo resno. Al ti pa zanalasc niso hotl postimat,da si se veckrat prsla k njim pokazat :D

lp

Sem zelo tečna, tak da vrjemi da bi čim prej zrihtal, sam da me ne bi več poslušal.

Polona hvala puno, lepo da se je vsaj nekdo odzval. Samo ker je žep malček preplitek :) me bolj zanima nekaj let stari IS 200 in kako je kaj z vzdržljivostjo in handling in poraba in takšne reči.

ajd

Poraba je 12,8l. Kaj je pa handling???

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zelo tečna, tak da vrjemi da bi čim prej zrihtal, sam da me ne bi več poslušal.

Poraba je 12,8l. Kaj je pa handling???

predvidevam da vozne lastnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolegi - handling je obnašanje avtomobila na cesti - resnično me zanima za napisani model, če ga morda kdo ima. Drugače se bom moral poslužiti tujih forumov.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolegi - handling je obnašanje avtomobila na cesti - resnično me zanima za napisani model, če ga morda kdo ima. Drugače se bom moral poslužiti tujih forumov.

ajd

Ti si pa res en "velik frajer", če te pri prestižni znamki, ki pokuri 12,8 in ima XXX konjev skrbi za handling.. :evilgrin: . poglej si dobro zgornjo sliko, ki si jo prilepil... to je limuzina, za uživaško, brezšumno in uglajeno požiranje kilometrov... Handling tu res nima pomena... ampak verjemi, da pri takem stroju gotovo ne more bit slab! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj sem zvedel sedaj - brez zamere prosim. IS je limuzina, to je že res, a vse ostalo mora biti dovršeno, tako tudi podvozje. Za nove IS-e sem prebral že dosti testov in so precejkrat omenili mehkoto vozila in ne agresivnosti, trdosti, kot jo je imela stara IS. Prav tako sem se že posvetil branju marsičesa o starem IS-u in so ogromno govorili o trdoti in dobri vodljivosti - in ne kaj preveč o udobju in podobnih "luxuznih" lastnostih. Ravno zaradi tega sprašujem, če bi mi kdo znal napisati dobro primerjavo z raznimi avtomobili te velikost (ne smem pisati ranga, da ne bo polemik :naughty: ).

hvala vseeno - bom vzel google v roke pa bo :)

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolegi - handling je obnašanje avtomobila na cesti - resnično me zanima za napisani model, če ga morda kdo ima. Drugače se bom moral poslužiti tujih forumov.

ajd

To bi blo pametno, ja ... mal se potrudi, ne čakat, da ti vse prinesejo na srebrnem pladenjcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolegi - handling je obnašanje avtomobila na cesti - resnično me zanima za napisani model, če ga morda kdo ima. Drugače se bom moral poslužiti tujih forumov.

ajd

ja oprosti če sm bjond pa če vse čudnih izrazov ne poznam.. A ti je težko napisat po slovensko??? Al se moraš pametnega delat???

Za starega is nimam pojma kako in kaj. Za ta novega IS 250 Luxury ti pa lahko povem, da je avto zelo mehak, v ovinkih se preveč nagiba. To je limuzina za uživat, tud za tiščat (moj ni, ker mu morajo še 100 KM najdit, ker so jih izgubili nekje med japonsko in slovenijo :headbang: ), ker avto ima dost konjev in tud potegne tako kot je treba....

Ti si pa res en "velik frajer", če te pri prestižni znamki, ki pokuri 12,8 in ima XXX konjev skrbi za handling.. :evilgrin: . poglej si dobro zgornjo sliko, ki si jo prilepil... to je limuzina, za uživaško, brezšumno in uglajeno požiranje kilometrov... Handling tu res nima pomena... ampak verjemi, da pri takem stroju gotovo ne more bit slab! :whistle:

Točno tak...

In kaj sem zvedel sedaj - brez zamere prosim. IS je limuzina, to je že res, a vse ostalo mora biti dovršeno, tako tudi podvozje. Za nove IS-e sem prebral že dosti testov in so precejkrat omenili mehkoto vozila in ne agresivnosti, trdosti, kot jo je imela stara IS. Prav tako sem se že posvetil branju marsičesa o starem IS-u in so ogromno govorili o trdoti in dobri vodljivosti - in ne kaj preveč o udobju in podobnih "luxuznih" lastnostih. Ravno zaradi tega sprašujem, če bi mi kdo znal napisati dobro primerjavo z raznimi avtomobili te velikost (ne smem pisati ranga, da ne bo polemik :naughty: ).

hvala vseeno - bom vzel google v roke pa bo :)

ajd

Ja itak da je limuzina!! Sej si sliko prlepil. A si mislil da je coupe al pa cabrio??? Tud ta avto je dobro vodljiv. Sej imaš več variant. Osnovni model, pol imaš sport, pa luxury. Sport naj bi imel trše podvozje. Luxury je pa ta k ga imam pa jst, ima pa vso opremo, razen športnega podvozja. Je pa res da zelo mehak v primerjavi z Sl 55 amg, slk 230 k, in mini cooperjem, te avte vozim skor vsak dan in s temi lahko primerjam. Ta starega is-a pa nism vozila, ker me tud ni mikal, pa še grd mi je.

To bi blo pametno, ja ... mal se potrudi, ne čakat, da ti vse prinesejo na srebrnem pladenjcu.

Sej veš da je to težko, če si navajen tak da ti vse k riti prinesejo.

PS: najbolje narediš, če greš v salon in se pogovoriš s prodajalcem ter po možnosti naredita en krog ... :)

Prodajalci so super. Sploh g. Dobranič, vse ti razložijo ni ne komplicirajo, tud za testnega se da hitro zmenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni panike, sam nism želel poniževat - če se je pa tako slišalo/bralo se pa oproščam. Vem da je to limuzina samo vseeno sem si želel od kakega Slovenca slišat prvo mnenje - da ma avto že 5 let, prej je imel npr. to in to in zakaj ima zdaj že 5 let to in kako se obnese za na pot in kako za vsak dan, kako se avto obnese ob grobi vožnji.....

Pa ne me narobe razumet prosim lepo :rolleyes: super si napisala glede svojega avteka in sm vesel, da si se sploh javila.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje......pravzaprav, strici so mi povedali........da je jeba pri teh avtomobilih TA.........da je cena previsoka........baje da košta vsaj 300 blowjobov!!!!!

Tut men je simpatičen....sam nekak se mi ne da tiste žvarovne po ustih premetavat.......jap....definitivno "babji" avto.......podobno kot....ML.....CLK.......MiniCooper........BMWZ........pa še kaki bi se najdu :evilgrin:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje......pravzaprav, strici so mi povedali........da je jeba pri teh avtomobilih TA.........da je cena previsoka........baje da košta vsaj 300 blowjobov!!!!!

Tut men je simpatičen....sam nekak se mi ne da tiste žvarovne po ustih premetavat.......jap....definitivno "babji" avto.......podobno kot....ML.....CLK.......MiniCooper........BMWZ........pa še kaki bi se najdu :evilgrin:

Ceni ni previsoka v primerjavi z nemci... MB C podobna mašina, ista oprema je še enkrat tok. Pa se lexus dost lepše pelje.

cooper, z, clk ... vredi, če že to vse skupi šteješ. Sam kako lahko sem šteješ ML? Vse kar imajo skupnega so 4 kolesa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje......pravzaprav, strici so mi povedali........da je jeba pri teh avtomobilih TA.........da je cena previsoka........baje da košta vsaj 300 blowjobov!!!!!

Tut men je simpatičen....sam nekak se mi ne da tiste žvarovne po ustih premetavat.......jap....definitivno "babji" avto.......podobno kot....ML.....CLK.......MiniCooper........BMWZ........pa še kaki bi se najdu :evilgrin:

Ubožec, da si moral pretrpeti (strici namreč tega ne govorijo) takšne neugodne pederske izkušnje in jih sedaj deliš z nami :headbang: res ubožec. Vendar ste pedri izbrali za naj pedrski avto Toyoto Yaris in na 2. mestu je bil Saab 93, Leksus se na vaši lestvici ni znašel - zanimivo, mar ne?

Spet se mora tema zasmetit, kot vsaka druga - mene je sam zanimalo kako se pelje in to je vse - ampak nujno je najprej treba nabijat o nekih posrebrenih pladnih in pol o blowjobih....ahhh

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se mora tema zasmetit, kot vsaka druga - mene je sam zanimalo kako se pelje in to je vse - ampak nujno je najprej treba nabijat o nekih posrebrenih pladnih in pol o blowjobih....ahhh

Ja pizda a je tako težko teste prebrat? Najdeš jih z googlom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!