Skoči na vsebino

Lexus is 200


suhi

Priporočene objave

Ja pizda a je tako težko teste prebrat? Najdeš jih z googlom ...

v testih se ponavad laže..tko da je bolš vprašat nekoga ki je slišal od nekoga da je un baje videl da se tist avto fajn pelje..isto kot pri mopedih;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v testih se ponavad laže..tko da je bolš vprašat nekoga ki je slišal od nekoga da je un baje videl da se tist avto fajn pelje..isto kot pri mopedih;)

Kaj bi rad povedal???? A da sm samo govorice napisala????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi rad povedal???? A da sm samo govorice napisala????

ne..ne boš verjela ampak ne vrti se vse okoli tebe..

in če bi tebe kej citiral..bi te citiral..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... ja sej vem... se okol tebe....

zastopla sm tak, kot da se nanaša na celo temo. Tak da tud name...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... ja sej vem... se okol tebe....

zastopla sm tak, kot da se nanaša na celo temo. Tak da tud name...

narobe..jest dons sam smetim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavljen je bil tud Lexus IS250C, ki se ponaša s tridelno, aluminijasto zložljivo streho, ki se zloži v cca. 20 sekundah, po poročanjih Lexusovih mož pa so zagotovili tudi dovolj prtlažnega prostora s pospravljeno streho :hmm:

post-6663-1223726757_thumb.jpg

post-6663-1223726790_thumb.jpg

post-6663-1223726807_thumb.jpg

post-6663-1223726814_thumb.jpg

post-6663-1223726821_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne cabrio to je za upokojence

Tebi je zihr IS-F pisan na kožo :naughty:

Ja sej.. na stara leta .)

Po čem sklepaš, da mi je pisan na kožo? Sej se ga ne bi branila, sam kaj ko bi spet rabl 4 mesece, da bi ugotovil zakaj ....... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v testih se ponavad laže..tko da je bolš vprašat nekoga ki je slišal od nekoga da je un baje videl da se tist avto fajn pelje..isto kot pri mopedih;)

Predvsem je pa pomeben "glejte, jaz sem frajer, razmišljam o nakupu leksusa" faktor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem je pa pomeben "glejte, jaz sem frajer, razmišljam o nakupu leksusa" faktor :D

Kak si pa nej zdej to razlagam???? A mi boš mal pomagu spet??? Sej veš, da ne bom spet .... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si pa nej zdej to razlagam???? A mi boš mal pomagu spet??? Sej veš, da ne bom spet .... :angry:

Nč bat, ne leti na tebe. Leti na unga, k je spraševal pa k ne zna testov na netu najt :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem je pa pomeben "glejte, jaz sem frajer, razmišljam o nakupu leksusa" faktor :D

A ni že čas da malo ošvrkneš sledečo stran navodila za omejene in enkrat nehaš sraje furat tu na forumu in se pač začneš vest temu primerno! Prosim, če gre seveda, če pa ne pa ostani v svojem računalniškem svetu in "pametuj" s svojim IQ 60.

Hvala

Glede Lexusa - frajer pač ne, zakaj potem nekdo napiše - primerjam npr. cb 1300 in xjr in prosi za nasvete - zato ker hoče povedat da je frajer a ne? kreten si! Zato je forum, da se sprašuje in na pametno postavljeno vprašanje tudi dobi pameten odgovor (no zaradi tebi podobnih se moramo posluževat tujine - kot na vseh preostalih področjih). Tebi še niti enkrat v 1200 poskusih ni uspelo. :headbang:

Dol mi visi kako avto zgleda, prav tako kako zgledam jz v njem (če je tako pri tebi, še ne pomeni da smo vsi takšni), važno mi je, da je izdelava kvalitetna, avto razmeroma nekvarljv in da se super pele - če pa vi "bistroumi" ne znate druga k smetit pol pa adijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej.. na stara leta .)

Po čem sklepaš, da mi je pisan na kožo? Sej se ga ne bi branila, sam kaj ko bi spet rabl 4 mesece, da bi ugotovil zakaj ....... :angry:

PO čem sklepam hm hm... fajn bi blo da bi te pol prepričal za en krog :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tut jas še vedno mislim, da govorimo o bistveno boljšemu vozilu od EU konkurence.. :worship: . glede na udobje, tehnologijo, vzdržljivost in seveda ceno.. :rolleyes: . navijam za Leksusa, čeprav vozim Accorda... Zakaj? Zato ker menim, da je Leksus od slednjega boljši, čeprav ga nisem vozil,.. lahko pa zatrdim, da je accord v svojem razredu in letniku boljši (vzdržljivejši, kvalitetneje narejen, varčnejši...cenejši...) od primerljivih Pasatov, BMW-jev, Mondeov, Lagun, Pežojev, Citroenov, Alf itd... :evilgrin: in preden se dvigne horda EUavtofanov, preberte še enkrat: PRIMERLJIVIH-V SVOJEM RAZREDU IN LETNIKU :naughty:

Odloči se za Leksusa! Drugače kupi Accorda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tut jas še vedno mislim, da govorimo o bistveno boljšemu vozilu od EU konkurence.. :worship: . glede na udobje, tehnologijo, vzdržljivost in seveda ceno.. :rolleyes: . navijam za Leksusa, čeprav vozim Accorda... Zakaj? Zato ker menim, da je Leksus od slednjega boljši, čeprav ga nisem vozil,.. lahko pa zatrdim, da je accord v svojem razredu in letniku boljši (vzdržljivejši, kvalitetneje narejen, varčnejši...cenejši...) od primerljivih Pasatov, BMW-jev, Mondeov, Lagun, Pežojev, Citroenov, Alf itd... :evilgrin: in preden se dvigne horda EUavtofanov, preberte še enkrat: PRIMERLJIVIH-V SVOJEM RAZREDU IN LETNIKU :naughty:

Odloči se za Leksusa! Drugače kupi Accorda!

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede stare IS200.

Po raznoraznih info po netu naj bi se avto peljal tako, kot bi se mazda mx-5 če bi bila limuzina, model sport ima celo špero.

Drugače pa, prevelika poraba glede na zmogljivosti, precej bolj pobira gume kot npr. MB ali BMW, problemi znajo biti z daljincem za odklepanje/zaklepanje, feltne rjavijo, pri parih se je slišalo rožljanje pod haubo pa niso nikdar ugotovili kaj bi lahko bilo, več se pa trenutno ne spomnem.

IS 200 reviews

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lepo pozdravljeni! Vidim da se zanimate za Lexus IS200. Pri nas smo ga imeli dva meseca in smo bili več kot navdušeni nad avtomobilom, trd z izjemno lego na cesti vendar še dokaj udoben in s 6 prestavami za tako moč zelo živahen avto, da o motorju ne govorim, lep zvok 6 valnika, ozvočenje odlično! Avto je nekaj posebnega vsi se obračajo za teboj! Verjetno te zanima tudi varnost, pomoje bi bil avto težko bolj varen saj sem ga sam sprobal, zato ga pa nimam več, vendar bo mogoče že drugo leto drugi! Poraba se giblje od 9-10l. Mal večkrat boš na kakšni črpalki tudi za to ker se boš težko vozu z njim normalno pa za kakšno kazen imej zmeram kakšen evro na strani .) Še en podatek je zelo pomemben, veliki servis v Lj. pri pooblaščenem serviserju stane 700€ (vse tekočine, jermena, filtri, olja,svečke), kar je v primerjavi z drugimi avtomobili malo. Drugače je pa ta avto klasika in ni varijante da bi crknu zarad štroma, pa še vsak mehanik ga lahko popravi! O nakupu sploh ne razmišlaj, ker sem se že z veliko avtomobili vozu in ti povem da pelje scat vse evropejce v tem razredu, tud marsikakšen nov avto! Priporočam nakup

misnem da sem dal tud sliko svoje nesreče gor

post-22131-1228905316_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ok,jst ga mam ze 2leti in pol in sm ga znizal dal 18col od is250sport,filter bmc-cda prednji odbijac od tte ki je bil v sport omejeni ponudbi v angliji.

avto se pelje odlicno in ne kuri gum tolko kot pravijo ostali ki nimajo pojma in sploh ne vem kaj se oglasajo v zadevi ce nikoli niso meli tega avta....drugace pa je to res limuzina katera ima podvozje od gs, ls in sc ta starih modelov,res je da neki vec spije samo je vredno tega....moj ima 170000in od tega sm jih jst naredu 70000 in to brez ene same tezave in brez ene same kapljice popitega olja----in ga gonim kar posteno....je pa to izpeljanka iz toyote altezze katera je mela 4cl v vrsti in prav tako zadaj pogon...za is200 pa je 2001 prisel za usa trg se is300 z masino 2jzge 3000 6 cl......ajde uzivajte vsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!