Skoči na vsebino

PORABA


pkoco

Priporočene objave

Zanima me kako da zmanjšam porabo na svojem motorju ki je zelo velika in sem že zelo jezen ker sem danes sredi mesta na semaforu ostal brez bencina :krneki: :krneki: :krneki:

Motor pije bencin ko pijanc kako da to popravim troši pa nekaj več kot 5 l na 100 km

pa računajte da skuteri trošijo več kot ročno šaltanje (dokazano)zato se mi ne zdej skuteristi tu prčit da je to normal ker ni!!! :alien1: :alien1: :alien1:

pa ne se jadit če tema že obstaja ker je nism našu :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako da zmanjšam porabo na svojem motorju ki je zelo velika in sem že zelo jezen ker sem danes sredi mesta na semaforu ostal brez bencina :krneki: :krneki: :krneki:

Motor pije bencin ko pijanc kako da to popravim troši pa nekaj več kot 5 l na 100 km

pa računajte da skuteri trošijo več kot ročno šaltanje (dokazano)zato se mi ne zdej skuteristi tu prčit da je to normal ker ni!!! :alien1: :alien1: :alien1:

pa ne se jadit če tema že obstaja ker je nism našu :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Men tut nekje tuk žre... :whistle: in teme o porabah so že ble

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nič ni normalno to :blink: men je runner spil povprečno 3,6/100km, max. 4 pa sm poznal sam dve lege ročke za gas (ON in OFF :D ) sam je bil pa fergazer u nulo naštelan B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal se da naštelat z tistim šraufkom na frgazerju ki je za štelat mešanco zrak-bencin :whistle: mal več zraka daš v mešanco, sepravi gre manj bencina ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja da ne bi kje res šel to štelat, najprej se pogleda če je svečka lepo kavno rjave barve, če je, je to to, boš pač moral požret tako porabo, če je pa bela ali črna potem je pa treba ferg štelat......če je rjava ne štelaj ničesar, ker bo ribalo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro sm se ti zajebavej če bi se pa vozu tulk ko ja pa mel tako porabo se nebi smejal :alien1: :alien1: :alien1:

Kupi si 4-taktni skuter npr:Hondo Zoomer orig gre 40 Km/h poraba 100Km max. 1,5l,če jo samo malo naviješ tako da za ca 2 mm postružiš prednjo jermenico gre 55 Km/h poraba na 100 Km 2l,če pa kupiš Polini kit gre potem točno do elektronske blokade obratov 73 Km/h potraba pa je ca 3-3,5 l benzina na 100 Km.Pa še tole ta motorček je tudi s Polini kitom NEUNIČLJIV in bi ga vsakomur priporočil namrč sam ima doma kar dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

men je skuter pil med 6 in 7 l/100 km, tzr-ka pa med 3 in 4 l/100 km isto kot sv :whistle:

Pa kaj čm ti zdaj odgovorit,men pa BMW z 1157 ccm,163 Ps in 130 Nm navora,od 0-100Km/h 2,8 sek,0-200 Km/h 8,6 sek in končna ca 270 Km/h žre med 5,4 in 7,3l a si zdaj zadovoljen!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj čm ti zdaj odgovorit,men pa BMW z 1157 ccm,163 Ps in 130 Nm navora,od 0-100Km/h 2,8 sek,0-200 Km/h 8,6 sek in končna ca 270 Km/h žre med 5,4 in 7,3l a si zdaj zadovoljen!!!! :whistle:

Zadovoljna ! :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm sprašujem če mate kake ideje kak zmanjšat porabo drugo nč :winkiss: :winkiss:

Najmanj boš porabil,če prešaltaš na R-2 !!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vredu sej se bom že znašu sej mi ni treba pomagat ki vidim da ste čist nezaintereserani :whistle: :whistle:

Sej ti je koci povedu da poglej svecko pa sled njegovim navodilom :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vredu sej se bom že znašu sej mi ni treba pomagat ki vidim da ste čist nezaintereserani :whistle: :whistle:

Na trapasto vprašanje trapasti odgovorji.Vse naredi nazaj kot je motor bil narejen fabriško pa bo manj rabil sicer pa pri vseh 2-taknih 1/3 benzina neizgori v cilindru ampak šele v izpušni cevi,zato je tudi konec z proizvodnjo2-taktnih motorjev in kmalu boš lahko kupil samo 4-taktne skuterje in motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi tankat na OMV-ju, ker je bencin na Pertolu bolj kot ne voda, pa psokusi enkrat natočit 100 oktanskega pa potem primerjaj porabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa čim večkrat tankanjte petrolov bencin in naredite nekaj koristnega za okolje saj je sestavljen iz 70% vode :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vredu sej se bom že znašu sej mi ni treba pomagat ki vidim da ste čist nezaintereserani :whistle: :whistle:

veš kako je... tukaj vedno nekdo nekaj napada. več ali manj so navadno to isti ljudje, vendar vedno napadajo.

nasvet? ignoriraj jih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi tankat na OMV-ju, ker je bencin na Pertolu bolj kot ne voda, pa psokusi enkrat natočit 100 oktanskega pa potem primerjaj porabo.

to bom pa probal :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bom pa probal :winkiss: :winkiss:

jst sm ti povedal kaj naredi, ampak če si tok len da se ti ne da svečke pogledat, naj ti pa 10L/100 žre, kaj čem ti jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!