Skoči na vsebino

Honda CBF125


Roky

Priporočene objave

tank s plastikam pa maska je bolj masivna drugac pa kot yamahina ybr... men niso prevec vsec te hondine kreacije v 125 razredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tank s plastikam pa maska je bolj masivna drugac pa kot yamahina ybr... men niso prevec vsec te hondine kreacije v 125 razredu

Tudi men ne, ampak je fajn, da je pester izbor v 125 klasi, da ne srečuješ na cesti samo RSke pa Mitote :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi men ne, ampak je fajn, da je pester izbor v 125 klasi, da ne srečuješ na cesti samo RSke pa Mitote :D

men se pa zdi da je teh čedalje manj, jih zlo redko srečujem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boben dajo zadaj mislim:d polomija

Dandanes redko kdo gleda na cisto kvaliteto. Boben bremze so cenejse. Se pravi MANJSa CENA -->vecja prodaja--> vecja prodaja-->vecji zasluzek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot, da boš na takem motorju nevem koliko uporabljal zadnjo bremzo???

sm ravno js mislo nekaj takega napisat :)

motor ma tolk moči, da vrjetno neo nikol vido večje hitrosti kot 120km/h, če bo le to dosego :)

in pa glede na to kak drobcen zgleda, pa da je brez plastik predvidevam da je še lažji od cbr125...

torej zakaj kurac bi rabo vzadi disk ? :) zarad izgleda ? :)

mah vsem 16 letnikom, oz. bolje povedano začetnikom v motociklizmu je najbolj važno, da pridejo čim ceneje do prvega motorja, sedaj ko se pa povsod dvigajo stroški, pa je še tolk bolj razumljiva poteza pri hondi...

je sprednji disk čist dovolj, mislim pa da bo ta boben čist dobro služo svojemu namenu... vrjetno že ni nek klupm gor dan :)

sicer pa...motor je grd :)

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuj... vedno sn prisego na hondo sam me je razoračala pr 125... tak da yamaha rulls :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vse ta 4T motor dela... zarad tega bo 125 klasa prešla iz motorizma na mopedizem... ker tako al tako ni nobene zmogljivosti motor zud ne potrebuje dobrih komponent...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za svoj prvi motor sem hotel kupiti ybr 125. ampak me je ta honda prepričala:

poraba ista kot ybr 125

pomoje da enako vzdržljiva

nova honda cbf naj bi stala manj kot 2000 e

zgleda malo boljše kot ybr 125

pa itak so mi cbf-ke ušeč

tko da bom verjetn kr tole hondo kupu. pomoje da sm se prou odloču.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Nekateri mate mal sfaljeno logiko razmišlanja, ko primerjate rske in mitote z cbfko. Najprej moreš vedet, čemu je ta motor sploh namenjen in zakaj so ga naredili takega kot je, ker bi ga lahko kamot naredil raketo, pa dal najbolše komponenti gor. Ta je očitno narejen zelo ekonomično (nizka poraba, nizka cena, poceni deli a še vseeno zadovoljivi, itd) Mislim da tist boben zadaj ne bi smel bit doben problem, glede na to koliko kil ima motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še poraba je tak majhna, da sploh ne veš kdaj si šeu na zadnje tankat (2.4l/100km se prav da nardi od 500 - 600 km z enim tankom!)

Pa še tist prej bi dopolnu, da zato pa je tak velik motorjev, da se odločiš kaj tebi ustreza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm cbfko v živo vidu, pa je velik velik lepša kot na slikah, pa tut tak visoka ni ko zglea? :hmm:

Zanima me, če kir ve za kako spletno stran ko bi se dal kake dodatne oz. druge dele dobit, npr. kak avspuh, al pa kej takiga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Hey :) Mene pa zanima če je tle na tem forumu k ima to hondo cbf 125 pa bi mi lahko povedal kolko je končna :? Sej vem da grejo use 4T 125-ke približno 110-115 km/h ampak bi pa vseeno rad slišal en točen podatek od kakega lastnika tega motorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey :) Mene pa zanima če je tle na tem forumu k ima to hondo cbf 125 pa bi mi lahko povedal kolko je končna :? Sej vem da grejo use 4T 125-ke približno 110-115 km/h ampak bi pa vseeno rad slišal en točen podatek od kakega lastnika tega motorja :)

lej..jest sm se tud obremenjeval s končno... pa itak ni pomembna... na magistralki lahko slediš prometu in to je to. če gre vozilo pred tabo več kot 80 ne moreš prehitevat, pa tud če gre manj je dost loterija...ne se obremenjevt z končno

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frend jo je pelu u avtošoli pa je reku da je šla 130 po avtocesti :) to je zdej po števcu od CBF pomoje kšne 120 je šla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ozke gume, lahka, ene toliko gre kot CBRka. Sicer pa meni osebno(da ne bom koga užalil) najgrši motor v segmentu 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!