Skoči na vsebino

Honda CBF125


Roky

Priporočene objave

Vilice so take kot na moji APN 6. Sicer nimam nič proti ampak tako šparat pri materialu in kvaliteti :glare: . Sicer pa na že na slikah je videt da je bolj ne kot ja, ampak v živo je pa :xx: . Ne vem kako lahko folk kupuje tako. Saj vem, da v takih letih nimamo denarja ampak vseeno, za 2.390 € kolikor stane nova lahko kupiš en lep rabljen motorček ki ga potem prodaš naprej za enih 200€ manj od prvotne cene. Tole pa ne vem če se bo kaj prodajalo naprej...če že ne bo dosegalo cene nad 1500€. To je moje mnenje. Sam nimam nič čez Hondo in CBF :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej na slikah zgleda kr uredu, sm jo šu gledat pa je totalen polom, tomos BT ma skor širše vilce :D

Pa je dosti razlike na slikah alpa u živo? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kar razlika. Sam sem jo videl najprej od daleč(jo srečal na poti) nato še od blizu(parkirana na parkirišču pa sem si rekel, da si moram ogledat tole mašino). Na slikah zgleda velika, masivna v resnici pa ni tako. Ne vem kakšno primerjavo bi ti dal. Npr. reklame za McDonalds...v reklami je hamburger velik, sočen ko pa prideš in ga naročiš pa dobiš za vzorec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kar razlika. Sam sem jo videl najprej od daleč(jo srečal na poti) nato še od blizu(parkirana na parkirišču pa sem si rekel, da si moram ogledat tole mašino). Na slikah zgleda velika, masivna v resnici pa ni tako. Ne vem kakšno primerjavo bi ti dal. Npr. reklame za McDonalds...v reklami je hamburger velik, sočen ko pa prideš in ga naročiš pa dobiš za vzorec :)

Hehe dobra primerjava :trance_27_notworthy: Pol bolš da si omislim kak drugi motor ker ko slišim take komentarje me kar mine da bi kupu to hondo :BUA: Motijo me tiste tanke sprednje vilce :headbang: Js nevem zakaj niso mogli dat malo bolj širokih :whistle: Drugače se mi je motor po slikcah sodeč razn ozkih gum zdel kar lep ampak če ma res tko ozke prednje vilce ku praute ga nočem niti videt :BUA: Meni je ušeč da ma motor prednje vilce masivne :naughty: Drugače pa se mi zdi od vseh 4T 125-k zdaleč najboljši Tomos SM 125 Replica Cup :yea1: To je pravi motor in če bo dovolj denarja upam da bom čez kakšna 2 do 3 tedne imel tudi svojega Tomosa v garaži :naughty: Pa še domačo industrijo bom podpiral :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe dobra primerjava :trance_27_notworthy: Pol bolš da si omislim kak drugi motor ker ko slišim take komentarje me kar mine da bi kupu to hondo :BUA: Motijo me tiste tanke sprednje vilce :headbang: Js nevem zakaj niso mogli dat malo bolj širokih :whistle: Drugače se mi je motor po slikcah sodeč razn ozkih gum zdel kar lep ampak če ma res tko ozke prednje vilce ku praute ga nočem niti videt :BUA: Meni je ušeč da ma motor prednje vilce masivne :naughty: Drugače pa se mi zdi od vseh 4T 125-k zdaleč najboljši Tomos SM 125 Replica Cup :yea1: To je pravi motor in če bo dovolj denarja upam da bom čez kakšna 2 do 3 tedne imel tudi svojega Tomosa v garaži :naughty: Pa še domačo industrijo bom podpiral :OK:

Pa kaj gledaš taka jajca, se s tomosom tut primerjat ne more. A drugač si slep, k men je že na slikah kot nek sodobni bt, sm ga pa tut v živo vidu oz se pelju zravn še tkt k sm meu tomosa. Sm mislu da mam 600 kubikov ko se je ta moped zravn vozu. Dej ne seri, to bo edin kšna pička kupla, neboš meu ta jajca !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj gledaš taka jajca, se s tomosom tut primerjat ne more. A drugač si slep, k men je že na slikah kot nek sodobni bt, sm ga pa tut v živo vidu oz se pelju zravn še tkt k sm meu tomosa. Sm mislu da mam 600 kubikov ko se je ta moped zravn vozu. Dej ne seri, to bo edin kšna pička kupla, neboš meu ta jajca !!

Sej nebom :P Sm sam mal pogledu ker mi je bla cena zanimiva, ampak bilokatero 125-ko pogledam in jo primerjam s Tomosom mi gre na bruhanje :SS:D Upam da bom meu dovolj denarja za kupit Tomosa ker se mi zdi da je to še edina 125-ka k je vredna svojga dnarja in k ji lahko rečeš motor in ne moped :yea1: Je res da stane nov skor 1000EUR več kot ta Honda, ampak jih je tud vredn :) V Tomosa SM 125 Replica Cup sm zaljubljen :wub: Pa ne se preveč jezit ker sm bil malo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nebom :P Sm sam mal pogledu ker mi je bla cena zanimiva, ampak bilokatero 125-ko pogledam in jo primerjam s Tomosom mi gre na bruhanje :SS:D Upam da bom meu dovolj denarja za kupit Tomosa ker se mi zdi da je to še edina 125-ka k je vredna svojga dnarja in k ji lahko rečeš motor in ne moped :yea1: Je res da stane nov skor 1000EUR več kot ta Honda, ampak jih je tud vredn :) V Tomosa SM 125 Replica Cup sm zaljubljen :wub: Pa ne se preveč jezit ker sm bil malo :topic:

Tut če tist moment nebo dovolj denarja raj počaki mal pa našpari, ker če boš tole kupu, boš kmalu zelo nesrečen pol pa še prodat neboš mogu (po normalni ceni :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut če tist moment nebo dovolj denarja raj počaki mal pa našpari, ker če boš tole kupu, boš kmalu zelo nesrečen pol pa še prodat neboš mogu (po normalni ceni :D)

Hvala za nasvet Kvasko, ga bom upošteval ;) Čeprou nebom dolgo zdržal več brez Tomosa :cry: Upam da ga čimprej nabavim :naughty: Se opravičujem ker sm bil :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet Kvasko, ga bom upošteval ;) Čeprou nebom dolgo zdržal več brez Tomosa :cry: Upam da ga čimprej nabavim :naughty: Se opravičujem ker sm bil :topic:

Sej ni panike, tema je zato da se dabata razvije, ne more bit skoz ontopic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če povem odkrito bi me blo sram z tem vozit...kam koli bi prišel sami nabiti 125cc motorji jas pa s to jajcowhistle.gif

pa ne da bi koga užalil,samo povem svoje mnenje.

aja da še povem da je cbr125 dosti lepša,pa še pomoje hitrejšaworship.gif

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cbf proizvede 8,3kw, cbr pa 10kw, tko da načeloma bi res mogla bit hitrejša ja smile.gif

ja pa že sliši se CBR če ne druzgawhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj če se sliši CBR, za moje pojme si ne zasluži oznake CBR, ker dela sramoto močnejšim sestram. Sam sem jo vozil in lahko povem, da pospeški so :unsure: , končna tudi, edina prednost je agilnost in pa poraba drugo je v pi***. Tole CBFjko pa bi enkrat sprobal, da vidim če je podobna CBRki ali pa vsaj Varaderki, ker gre kao za isti segment(ali se motim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj če se sliši CBR, za moje pojme si ne zasluži oznake CBR, ker dela sramoto močnejšim sestram. Sam sem jo vozil in lahko povem, da pospeški so :unsure: , končna tudi, edina prednost je agilnost in pa poraba drugo je v pi***. Tole CBFjko pa bi enkrat sprobal, da vidim če je podobna CBRki ali pa vsaj Varaderki, ker gre kao za isti segment(ali se motim).

am varadero je kr velik motor z 160 kg. je skoraj isto velik kot transalp pa tud enduro je. cbf+cbr sta pa ful manjši "supersport" pa sport tourer

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda je ok motor, seveda pa se najdejo ljudje ki še vedno upajo in upajo da bojo s 125 kubiki in 4 taktnim motorjem prebili zvočni zid

za 3 jurje trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda res ni nek športen motor,njena prednost je v tem kolko spije,manj stroškov in ni tako draga..mel pa je še vseeno nebiwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

CBF 125 je mestni motor, tako da lahko z njim prideš povsod. Znjim se voziš max 100km/h oziroma 80km/h je njegova potovalna hitrost, tako da kdor bi ga rad spravu prek 110km/h, rabi dolgo raven spust pa gasa do konca.

jst ga imam že dve leti in motor je super, zelo dobro vodljiv, poraba do 3 litre na 100km. seveda ni za noret z njim je motor za pohajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!