Skoči na vsebino

Šikaniranje Slovencev na hrvaški obali!!!


master 007

Priporočene objave

hočko - res je

pi..a dalamtinc je len bolj kot 10 ćrnogorcev - nekaj sem jih poznal in se nisem mogel načuditi

napitnina v dalmaciji je pa vedno premajhna..

en mi je rekel - pa šta sada misliš da si "broj 1" (dal sem mu cca 3€) -tj tisti iz Alan Ford-a

poklical sem šefa in zahteval napitnino nazaj in ko mi niso hoteli vrniti denarja sem se začet tako dreti, da so vsi gledali - dobil 3€ nazaj in se z vljudnim nasmeškom poslovil

na otokih je veliiiko bolje kot na obali

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...tud do dubrovnika smo šli pa nisem imel občutka da nas nimajo radi...je pa res da je vse odvisno od ljudi katere srečaš...

sej tud slovenci smo p****... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na otokih je veliiiko bolje kot na obali

:angry:

Nedvomno!

Cela Hrvatija ima čez tisoč otokov.

Naseljenih je nekaj nad sto.

B)

Na preostalih je gotovo boljše kot na obali. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočko - res je

pi..a dalamtinc je len bolj kot 10 ćrnogorcev - nekaj sem jih poznal in se nisem mogel načuditi

napitnina v dalmaciji je pa vedno premajhna..

en mi je rekel - pa šta sada misliš da si "broj 1" (dal sem mu cca 3€) -tj tisti iz Alan Ford-a

poklical sem šefa in zahteval napitnino nazaj in ko mi niso hoteli vrniti denarja sem se začet tako dreti, da so vsi gledali - dobil 3€ nazaj in se z vljudnim nasmeškom poslovil

na otokih je veliiiko bolje kot na obali

:angry:

Mogoče bi bli bolj prijazni do tebe, če sam ne bi bil tolko siten :D

NO HARD FEELINGS :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš k ženskam vzami bič s sabo !

(mislim da Nitsche)

Na jug nikol ne grem iskat kulture in vljudnosti. Torej nekje vem kaj in kako lahko se zgodi. Sicer, mislim da (ker vsega se ziher več ne spomnim) nimam nobenih slabih izkušenj. Ker res je tudi, da tisto kar daješ tudi dobiš.

Je pa svoje naredila (tudi) politika, ki ima korenine v Tuđmanovih časih in njegovi zgrešeni karti nacionalne večvrednosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na otokih je veliiiko bolje kot na obali

:angry:

Nedvomno!

Cela Hrvatija ima čez tisoč otokov.

Naseljenih je nekaj nad sto.

B)

Na preostalih je gotovo boljše kot na obali. :D :D

Potrjujem.........na nenaseljenih otočkih Hrvaške je čudovito, enkratno in (na srečo) ponovljivo.......Z eno besedo BOŽANSKO......... B)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na otokih je veliiiko bolje kot na obali

:angry:

Nedvomno!

Cela Hrvatija ima čez tisoč otokov.

Naseljenih je nekaj nad sto.

B)

Na preostalih je gotovo boljše kot na obali. :D :D

Potrjujem.........na nenaseljenih otočkih Hrvaške je čudovito, enkratno in (na srečo) ponovljivo.......Z eno besedo BOŽANSKO......... B)

Alla B)

noja no lani sem bil na korčuli predlani na braču res je malo bolje kot v istri, samo če primerjam postrežbo z kakršna naj bi bila v grčiji je to tragikomedija. Na korčuli smo na harno čakali toliko časa, da so se vsi nemci na otoku prej najedli, tudi tisti ki so prišli 30 min za nami, seveda smo se malo kregali ko nismo hoteli plačat, ko te j*** gostilničar, kaj a mojo ribo je blo pa treba ujet najprej!!!!???
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz hodim v glavnem na Kornate........že vrsto let.........je pa res, da hrano nalovimo v glavnem sami......ampak tudi, ko gremo v oštarijo jest, je vse tko kot je treba.......Saj pravim.....do zdaj še ni blo nobenih problemov, pa hodimo tja že kakih 20 let......

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa hodimo tja že kakih 20 let......

Alla B)

Muca :blink: :blink: :blink: ...a ti si že čez dvajset???? :blink: :blink: :blink:

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa hodimo tja že kakih 20 let......

Alla B)

Muca :blink: :blink: :blink: ...a ti si že čez dvajset???? :blink: :blink: :blink:

:unsure:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm....ja no........sem bila še v pleničkah takrat.......pred leti....... :rolleyes: ....pa so me meli vseeno radi tam na morju....... :rolleyes:

Alla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...tud do dubrovnika smo šli pa nisem imel občutka da nas nimajo radi...je pa res da je vse odvisno od ljudi katere srečaš...

sej tud slovenci smo p****... :o

Jaz sem lani tudi obredel Hrvaško vse do Dubrovnika in tudi ni bilo problemov. Edini dogodek, kjer sem rahlo zgubil živce, je bil ko sem v kampu malo naprej od Makarske v srbohrvaščini skušal naročiti nekaj za pojest, natakar pa se je delal da ne razume kaj mu govorim. Potem mi je pa en gost povedal, da naj mu raje naročam v slovenščini ali kakšnem drugem jeziku, ker so Hrvati od kar so spremenili velik del izrazoslovja zelo občutljivi na to tematiko. To je bil edini tak dogodek. Drugače je bilo vse ok.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simon: Ja bih jedan hleb.

Prodajalka: (molči, gleda stran)

Simon: Mogu li jedan hleb?

Prodajalka: tu ne prodajemo hleb. Imamo samo "kruh".

Simon: Okej, onda mi daj jedan hlebec kruha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa rinete na hrvasko obalo.

:huh: :unsure: ...ponavadi se peljem :o :o

...sm vedla da neki ne delam prov..... :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa rinete na hrvasko obalo.

:huh: :unsure: ...ponavadi se peljem :o :o

...sm vedla da neki ne delam prov..... :blink: :blink: :blink:

14 dni na hrvaški obali

v hotelu srednje kategorije

stane pribl. 80% toliko

kot 14 dni all inclusive

v hotelskem naselju

Dominikanske republike

pa da ne bi kdo mislil da se da kaj drugega, razen cen

primerjat s Croatio - ostalo je neprimerljivo

naj naštejem nekaj razlik (Cro tako vsi poznate)

- all incluslive = aviokarta tjainnazaj, jesti in piti brez limita, različni športi (npr 3x tauharski izlet), 1 ura tenisa/ dan, fitnes neomejeno etc, otroški vrtec popoldan 2-3 ure, večerni program do 24:00

- v 14 dneh sem samo nekajkrat v sobi uspel lastnoročno prižgati cigareto - zunaj je bil vedno kak natakar z vžigalnikom takoj ob meni

- zabave v hotelskem naselju kolikor hočeš

da ne govorim o drugih razlikah.. narava pa to.. CRO morje in obala JE PUŠČAVA v primeri s Karibi

Ice ima prav - kaj pa rinete tja..

neki ne delate prou: napačna smer.. to je to

:D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot si narediš tako maš ... če si tečen so tudi drugi do tebe ... seveda ne izključujem redkih izjem, ki potrjujejo pravilo. Še vedno ko sem bla dol sem se imela fajn :D Tudi prejšnji vikend v Vodicah.

1 - bolj te berem bolj ugotavlja, da prav povsod iščeš samo slabo. Če bi bilj bolj pozitivno usmerjen bi se ti pa mogoče še kaj luštnega pripetilo. Dej začni še svoje pozitivke pisat, sigurno jih imaš na pretek, sam najdeš jih ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 - bolj te berem bolj ugotavlja, da prav povsod iščeš samo slabo. Če bi bilj bolj pozitivno usmerjen bi se ti pa mogoče še kaj luštnega pripetilo. Dej začni še svoje pozitivke pisat, sigurno jih imaš na pretek, sam najdeš jih ne :P

v intenzivnem iskanju lepega in vedno boljšega

prihajam do takih izkušenj..

na CRO - doolgo hodil in bil zadovoljen Z MALIM ZA VELIKE PARE

v Dominikani pa za skoraj iste pare dobiš neeeprimerno več

sej pravm - sam smer sm mal spremenu

:D

CRO = taka kt je bla zmeri, nč bolš pa nč slabš

sam enim se pač ne da mal dle kt čez sosedov plot pokukat

to pa še ne pomeni da si me prou ocenila Vale

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 1 prav maš. Ko bom pokukala še čez kak drug plot, ne sam sosedov bom še kaj rekla, do takra bom pa tiho :rolleyes:

sammojsosednimaplota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa rinete na hrvasko obalo.

Moja prva daljša tura s motorjem po hrvaški, temu največji vzrok rinjenja na Hrvaško. Ker vidim, da ti Hrvaška ni glih pri srcu, moraš vseeno priznat, da se naša obala ne more primerjat s hrvaško. Jaz osebno, če se že odpravljam do morja pol podaljšam vsaj do Krka. Neprimerno boljše kot katerikoli drugi del naše obale. Moje osebno mnenje.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 1 prav maš. Ko bom pokukala še čez kak drug plot, ne sam sosedov bom še kaj rekla, do takra bom pa tiho :rolleyes:

sammojsosednimaplota

NEEEEE

NEEEEEE

VAAAAAALEEEEEEE

SAAAAAMMMM TOOOOOOOO

NEEEEEEEEEEEEE

:o :o :o :o :o :o

(kriki obupanih)

ne bit tiho

;)

sejuseenčenimaplotapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!