Skoči na vsebino

Filmčki fur


Miha91

Priporočene objave

Rakitna je prow fino dirkališče, sam ne v temu letnemu času. Maš zlo odprto traso do gorne brezovce, pol par čist zaprtih ovinkov. Pot se pol spet odpre in do vrha maš še 2 dobra zavoja pa ravnino mem skakalnce. Čist hudo

:)

word

De Luxe*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dej se že štopi no, pa ne poluši tega pussy-talk

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr no...ni to tema ´´filmček ene fure´´ ampak filmčki fur, tko de nej še kašn svoj posnetk pokaže :whistle: Jst sm svojih par mislu na youtube nalimat :D pa sm ugotovu da niso za v javnost :winkiss: Edn je bil z mojm bivšm mitotm, drugi pa z cbrko...v obeh mal pretiraval tko de bi sam kurcali :D AJD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr no...ni to tema ´´filmček ene fure´´ ampak filmčki fur, tko de nej še kašn svoj posnetk pokaže :whistle: Jst sm svojih par mislu na youtube nalimat :D pa sm ugotovu da niso za v javnost :winkiss: Edn je bil z mojm bivšm mitotm, drugi pa z cbrko...v obeh mal pretiraval tko de bi sam kurcali :D AJD

samo prilepi, da vidimo akcijo

^^ :)

De Luxe*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sry, Bt002 :D

Ma ni šanse...sm že mislu na youtubo prlimat, pa mi net počasi uploada :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!