Skoči na vsebino

Za koga se "rihtajo" ženske in dekleta


hotschko

Za koga se "rihtajo" ženske/dekleta ??  

4 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Za sebe
      29
    • Za mo?ke
      23
    • Za druge ?enske
      11
    • Za Hotschkota :)
      24


Priporočene objave

Mnogi ženskam in delkletom očitajo, da se rihtajo za tipe/moške/modele/fante ...

One odgovarjajo, da za sebe, da se boljše počutijo ... blablabla

Jaz pa pravim, da se vedno rihtajo za druge ženske, ker bog ne daj, da bi bila katera lepša ali pa še huje, da bi bile v istem prostoru vse bolj fejst in bolj zrihtane in oh in sploh ...

Vsekakor se rihtajo preveč in predolgo vsak dan :twisted: :?: :idea: :arrow:

Ka pa meni te vi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se rihtam vedno za sebe in odvisno od razpoloženja... lahko se totalno zrihtam ali pa grem ven v trenirki, čisto kak mi je....

kaj si pa drugi folk, misli mi pa resnično dol visi...

pa mi je prav lepo.. :wink: :P :twisted:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor se rihtajo preveč in predolgo vsak dan :twisted: :?: :idea: :arrow:

Ne vem no...poznam ogromno moških, ki se rihtajo konkretno dlje kot jaz... ko jaz rečem "samo še pod tuš skočim in se oblečem" je to 5-10 min max... ko moški to izjavi, pomeni to vsaj 30 min... minimalno :twisted: :P :lol:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor se rihtajo preveč in predolgo vsak dan :twisted: :?: :idea: :arrow:

Ne vem no...poznam ogromno moških, ki se rihtajo konkretno dlje kot jaz... ko jaz rečem "samo še pod tuš skočim in se oblečem" je to 5-10 min max... ko moški to izjavi, pomeni to vsaj 30 min... minimalno :twisted: :P :lol:

lp alena

Čudne ti to moške poznaš :twisted: :twisted: :wink: :arrow: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da se rihtamo zase ok ce odstejemo maturantske plese, valete uglavnem svecanosti tam se zase seveda zrihtamo ampak tudi za poglede drugih Sm pa v 5-10min fertig ne porabim vec tko normalno z vsak dan... ce je kaksna svecanost pa tut do 2h :twisted: Sej ves vse podrobnosti treba prekrit pa obleko pocasi previdno oblect.. pa frizura...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Hočkota za koga pa... NOTTTTTTTTTT... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P

A za koga... na prvem mestu zase... na drugem mestu za svoje tipe (ce nam ravno zapase, da smo napedenane, drugace pa trenirka rulezzzz :P :oops: )... na tretjem mestu pa hehe tud mejckan, da bi kako drugo bejbiko prekosale... priznejmo punce, tud v tem odgovoru je kancek resnice... :wink:

Drugace pa se vec ali manj vsi oblacimo zato, da ne hodimo nagi ke okol po svetu... :wink:

Jaz osebno pa...

... se rihtam vedno za sebe in odvisno od razpoloženja... lahko se totalno zrihtam ali pa grem ven v trenirki, čisto kak mi je.... kaj si pa drugi folk, misli mi pa resnično dol visi...

... kot pravi Alena... :wink:

Ko smo na motorju smo pa itak se najbolj napedenane... :P 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja....drage emancipirane dame.....sej se še same ne zavedate za koga se rihtate.......dovolj je smo,da se omeni.....khmmmmmmDANES ZVEČER BO PA HOČKO NA 3M..........pa vse opedenane,pa sijoče,svetleče,na novo namazano usnje,da o frizurah ne izgubljam besed.....stoječe,frfotajoče,pa pravkar izpod čelade.......pa koga ve farbate.......a mislite,da vam verjamem???????????? :evil: :evil: :evil:

Samo za mačico sem ziher,da se zrihta zaradi mene......kadar namaže učke,pa usteca......njamiiiiiiiii :twisted: :twisted: :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za mačico sem ziher,da se zrihta zaradi mene......kadar namaže učke,pa usteca......njamiiiiiiiii :twisted: :twisted: :D :D :D :D

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao! Sem hotla malo goljufat in prbit še ene par glasov za povišanje hotschkotovega egotripa in evo - se ne da goljufat!

Motax, Easy in ostali, dajte pomagat! :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek oglaševanja štejemo tisti trenutek, ko so si ženske pričele z različnimi pripomočki poudarjati svoja telesa, da bi poudarile svojo ženstvenost. Zakaj? Da bi čimbolj izstopale ter v množici žensk mogoče prav one pritegnile zanimanje najmočnejših, najbolj pogumnih samcev (ali drugače - samcev z najbolj obetajočimi geni). Da bi poudarile na svojih telesih tiste dele, ki še posebej nakazujejo na njihovo mladost, plodnost (polna usta, čvrste prsi, mični boki in zadnjica) - seveda spet zato, da bi si najboljši samci za partnerico v procesu reprodukcije izbrali pa morda ravno njih. To pomeni, da je prav tako res, da se ženske rihtamo tudi zaradi drugih žensk (konkurenca)...

Res je tudi, da celo moški niso samo čakali, kdaj bo prišla mimo 'taprava'. Tudi sami so začeli skrbeti za svojo čimvečjo vrednost na trgu, ne le s pogumom, lovskimi sposobnostmi, mišicami... temveč tudi z lepo oblikovanimi brčicami, bradicami in še marsičem.

Torej jasno je, zakaj smo se tako ženske kot tudi moški začeli 'rihtat' .... drug za drugega, seveda! Je pa res, da je sedanja multi potrošniška in informacijska družba marsikatere vzroke za takšna obnašanja že zdavnaj prikrila in delno tudi nadomestila še s kakšnim drugimi razlogi (vsaj na prvi pogled, ko pa se poglobimo vanje, smo spet na istem, kot pred par deset tisoč leti naprimer).

:idea: Zdaj pa lahko končno priznam - 'rihtam' se za druge moške, za druge ženske, zase in tudi za Hotschkota! :lol:

:wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ravno sem se spomnila, da v zgornjem seznamu manjka ena kategorija. Kaj pa za v službo? Pri meni po novem zaslužek lahko malo zraste tudi z oceno tečajnikov. In kaže da se najbolj obnese kikla pa visoke petke :roll: :lol: :? :oops: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao! Sem hotla malo goljufat in prbit še ene par glasov za povišanje hotschkotovega egotripa in evo - se ne da goljufat!

Motax, Easy in ostali, dajte pomagat! :lol: :lol: :lol:

LuCy...ceb se ti tud zame mau porihtala...evo...od suba pomagam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!