Skoči na vsebino

Za koga se "rihtajo" ženske in dekleta


hotschko

Za koga se "rihtajo" ženske/dekleta ??  

4 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Za sebe
      29
    • Za mo?ke
      23
    • Za druge ?enske
      11
    • Za Hotschkota :)
      24


Priporočene objave

Za koga SE rihtajo ne vem, sem pa preprican da se zame NE!

A to pomen da se nobena ne bi za tebe rihtala, ali da ni potrebno, da se rihta, važno da ima 37 st.C. druzga ne rabiš.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koga SE rihtajo ne vem, sem pa preprican da se zame NE!

Baje je najbolj utopistično dejanje prepričevanje prepričanega, ampak, vseeno bom poiskusila z vprašanjem :shock: :wink: : zakaj pa misliš, da se nobeni ne zdi potrebno, da bi ti ugajala ali pa še bolj ugajala, kot ti že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koga SE rihtajo ne vem, sem pa preprican da se zame NE!

A to pomen da se nobena ne bi za tebe rihtala, ali da ni potrebno, da se rihta, važno da ima 37 st.C. druzga ne rabiš.

:wink:

Got a point there.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je najbolj utopistično dejanje prepričevanje prepričanega, ampak, vseeno bom poiskusila z vprašanjem :shock: :wink: : zakaj pa misliš, da se nobeni ne zdi potrebno, da bi ti ugajala ali pa še bolj ugajala, kot ti že?

Nisi me se videla :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je najbolj utopistično dejanje prepričevanje prepričanega, ampak, vseeno bom poiskusila z vprašanjem :shock: :wink: : zakaj pa misliš, da se nobeni ne zdi potrebno, da bi ti ugajala ali pa še bolj ugajala, kot ti že?

Nisi me se videla :>

Sm te pa jz in res ne vem zakaj mas taksno misljenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je najbolj utopistično dejanje prepričevanje prepričanega, ampak, vseeno bom poiskusila z vprašanjem :shock: :wink: : zakaj pa misliš, da se nobeni ne zdi potrebno, da bi ti ugajala ali pa še bolj ugajala, kot ti že?

Nisi me se videla :>

buci buci,a gugu dada...... pliden pliden einherci. :P :twisted: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek oglaševanja štejemo tisti trenutek, ko so si ženske pričele z različnimi pripomočki poudarjati svoja telesa, da bi poudarile svojo ženstvenost. Zakaj? Da bi čimbolj izstopale ter v množici žensk mogoče prav one pritegnile zanimanje najmočnejših, najbolj pogumnih samcev (ali drugače - samcev z najbolj obetajočimi geni). Da bi poudarile na svojih telesih tiste dele, ki še posebej nakazujejo na njihovo mladost, plodnost (polna usta, čvrste prsi, mični boki in zadnjica) - seveda spet zato, da bi si najboljši samci za partnerico v procesu reprodukcije izbrali pa morda ravno njih. To pomeni, da je prav tako res, da se ženske rihtamo tudi zaradi drugih žensk (konkurenca)...

Res je tudi, da celo moški niso samo čakali, kdaj bo prišla mimo 'taprava'. Tudi sami so začeli skrbeti za svojo čimvečjo vrednost na trgu, ne le s pogumom, lovskimi sposobnostmi, mišicami... temveč tudi z lepo oblikovanimi brčicami, bradicami in še marsičem.

Torej jasno je, zakaj smo se tako ženske kot tudi moški začeli 'rihtat' .... drug za drugega, seveda! Je pa res, da je sedanja multi potrošniška in informacijska družba marsikatere vzroke za takšna obnašanja že zdavnaj prikrila in delno tudi nadomestila še s kakšnim drugimi razlogi (vsaj na prvi pogled, ko pa se poglobimo vanje, smo spet na istem, kot pred par deset tisoč leti naprimer).

:idea: Zdaj pa lahko končno priznam - 'rihtam' se za druge moške, za druge ženske, zase in tudi za Hotschkota! :lol:

:wink: :D

Aja se kar strinjam s tabo v vseh pogledih vendar si pozabila na glavno stvar!

Naše dame se po večini rihtajo,da so opazene in da od nas dobite kakšen lep poklončič ali sladko besedo (tudi samozavest malo zraste) kar ni nič narobe

So pa tudi izjeme!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem jaz tudi pritisnil Hočkota, naj ima fant veselje sam s seboj :lol:

:lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naše dame se po večini rihtajo,da so opazene in da od nas dobite kakšen lep poklončič ali sladko besedo (tudi samozavest malo zraste) kar ni nič narobe

Končno je en dojel, da rabimo vašo pozornost! No me se matramo od vas pa nič! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se rihtam kuker men paše, če komu ne ugaja, mu pač ne ugaja. Oblačem se v rock, easy, stilu. Ko me vidš, misliš, da sem ena sedemnajsletna šmrkla, v resnic sm pa mal več. Zdej je glih ena frišna pri men, bratranc me je prosu, če sm mu botra, moj odgovor je bil Lahkko, sm pod enim pogojem, da se oblečem, kot men paše. Vn hodm tko kuker sem čez dan, nč posebnega. Dostkrat je blo, da so ble kolegice zrihtane, jst pa čist špotrno, tud v trenirke grem ven. Ne oziram se na druge, ampak gledam da se dober počutim. Boli me za druge. Nekater se rihtajo zase, nekatere za fanta/e, punce ali pa kej drugega. Odvisno od vsakega posamezika.

LP

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res zanimivo, da se vse zenske rihtajo zase...

Saj sebe bolj malo vidite...razen v izlozbah...aha! :P ...najbrz se greste zato rade window shoping... 8) :lol:

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je najbolj utopistično dejanje prepričevanje prepričanega, ampak, vseeno bom poiskusila z vprašanjem :shock: :wink: : zakaj pa misliš, da se nobeni ne zdi potrebno, da bi ti ugajala ali pa še bolj ugajala, kot ti že?

Nisi me se videla :>

buci buci,a gugu dada...... pliden pliden einherci. :P :twisted: :lol: 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tooooo Ice!!!!!

(Joj, kuko bo en jezen!!! :wink: :lol: :lol: :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek oglaševanja štejemo tisti trenutek, ko so si ženske pričele z različnimi pripomočki poudarjati svoja telesa, da bi poudarile svojo ženstvenost. Zakaj? Da bi čimbolj izstopale ter v množici žensk mogoče prav one pritegnile zanimanje najmočnejših, najbolj pogumnih samcev (ali drugače - samcev z najbolj obetajočimi geni). Da bi poudarile na svojih telesih tiste dele, ki še posebej nakazujejo na njihovo mladost, plodnost (polna usta, čvrste prsi, mični boki in zadnjica) - seveda spet zato, da bi si najboljši samci za partnerico v procesu reprodukcije izbrali pa morda ravno njih. To pomeni, da je prav tako res, da se ženske rihtamo tudi zaradi drugih žensk (konkurenca)...  

Res je tudi, da celo moški niso samo čakali, kdaj bo prišla mimo 'taprava'. Tudi sami so začeli skrbeti za svojo čimvečjo vrednost na trgu, ne le s pogumom, lovskimi sposobnostmi, mišicami... temveč tudi z lepo oblikovanimi brčicami, bradicami in še marsičem.

Torej jasno je, zakaj smo se tako ženske kot tudi moški začeli 'rihtat' .... drug za drugega, seveda! Je pa res, da je sedanja multi potrošniška in informacijska družba marsikatere vzroke za takšna obnašanja že zdavnaj prikrila in delno tudi nadomestila še s kakšnim drugimi razlogi (vsaj na prvi pogled, ko pa se poglobimo vanje, smo spet na istem, kot pred par deset tisoč leti naprimer).  

:idea: Zdaj pa lahko končno priznam - 'rihtam' se za druge moške, za druge ženske, zase in tudi za Hotschkota!  :lol:  

:wink:  :D

A jest sm pa burek...??? :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!