Skoči na vsebino

F1 2009


Cartman

Priporočene objave

Rubens štarta 1., Button 14., Vettel 16., mogoče pa je letos res Rubensovo leto :whistle:

jaz bi mu privoščil... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rubens štarta 1., Button 14., Vettel 16., mogoče pa je letos res Rubensovo leto :whistle:

jez bi raj vedu kje ga bo polomu. al bo štart usral, al bo vn ustrelu, zapel kom, in glede na to de je podpisal za 2010 z Williamsom, in je brawn že konstruktorski prvak, ga lahk tud sabotirajo. dvomim de ma zadost jajc in pameti, da dirko odpele tako suvereno kot jo je lani massa (ki me je, btw, totalno presenetu)

Jez bi se bal kiimija. na gridu prvi auto s kersom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kimija se je bilo res treba bati na štartu, škoda da se je zanj slabo končalo že v prvem krogu. Upam, da se bo Trulli potem, ko bo pogledal posnetek trčenja, opravičil Sutilu za njegov nenormalen izpad. Tisti, ki ste gledali dirko na BBCju, ste lahko med dirko tudi slišali njegov intervju, ko je prišel v bokse. Niti do trakrat se ni pomiril...

Enostavno pa ne moreš verjeti koliko smole ima Barrichello... v bistvu mu je Hamilton ob nevarnem prehitevanju predrl pnevmatiko. Sicer bi Button postal prvak, četudi bi Rubens ostal na 3. mestu.

Popravljeno . Popravil jetman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komisarji so Trullija kaznovali z 10.000 dolarji za neprimerno obnašanje.

Novi požigalec Kovalainen je dobil pribitek 25 sekund, moštvo Mclaren pa so kaznovali s 50.000 dolarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da Button sigurn ni najbolši dirkač v karavani,je le osvojil naslov prvaka in zato mu vsaka čast! :worship::worship::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh. butttonu je 2004 že kazalo, da bosta s Hondo postala prvokategornika pol je šlo pa strmo navzdol. Lepo je blo videt, kako sreča spremlja hrabre. brezkompromisno se je zakadil v dirko, in bil zato poplačan tud s spletom okoliščin. Žal mi je kimija, me je kr zabolelo konc dirke, ob omembi Mclarnovga preboja na 3. mesto.

De Rubens nebo zmogel mi je blo nekako jasno. dvomim da bo Brawn drugo leto spet tako konkurenčen, in mislim da bo prvak Alonso :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi požigalec Kovalainen je dobil pribitek 25 sekund, moštvo Mclaren pa so kaznovali s 50.000 dolarjev.

nasmejal do solz :lol1::lol1:

kako je zdej s kimijem...se je že odloču da pride v mclaren nazaj al ja :D ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasmejal do solz :lol1::lol1:

kako je zdej s kimijem...se je že odloču da pride v mclaren nazaj al ja :D ?

Po VN ZAE bo menda povedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tako se je končalo. . . če se po zadnji dirki pozna nova sezona bo drugo leto prvak Vettel? RBR me je totalno presenetil, glede na to, kako jim je šlo za nohte, ko je motorjev počasi zmanjkovalo. Je Adrian Newey po 1990ih z williamsom in Mclarnom spet sestavil neulovljiv dirkalnik?! Baričelo je spet dokazzal da je kljub vssem izkušnjam pošteno nezrel in spušil drugo mesto v skupnem seštevku!!!

za 2010 se najavljajo 4 nove ekipe, opremljene s Cosworthi. ta mnotor naj bi poganjal najmanj 5 ekip!! kot da bi bernie želel čas zavrteti nazaj, v čase ko je lahko brabham postal prvak in Wolf kar zmagal prvo dirko. zelo konkurenčen motor ste lahko enostavno kupili v lesenem zaboju pri Cosworthu. Vrača se priimek Senna. Vrača se Massa. v pokoj odhaja dolivanje goriva. najbrž odhaja tudi Kimi. Zima bo pestra. novincem nebo lahko, Brawn je naredil čudež. žal močno dvomim da bi Manor USF1 Lotus in Campos racing naredili kaj podobnega. se pa sezone 2010 že veselim!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

McLaren jutri menda potrdi dirkača za 2010 :hmm: Če nebo kimi bo pa kakšen heidfeld ziher.

Pa bridgestone odhaja po 2010 :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Markko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!