Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

sj sit bom šu na drug svet :P...pa kulkr sm te vidu,lih mejhna nisi :D

Brez skrbi, bom počakala, da boš do konca pomalcal, k da mi kdo ostanke na krožniku pušča ne prenašam glih dobr.....tist sm se sm raztegnila fajn, drgač sem mejhna, čist mal placa zavzamem v kuhni :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je od včerajšnjega potepanja kar cukr padu. Kdaj se lahko oglasim na reprizi degustiranja dobrot iz Ninjine slaščičarne .... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ena poročna (oz poročni komplet).....tako bi tud jz mela za poroko, mi je kr všeč :blush:

post-16032-0-38194700-1345406360_thumb.jpgpost-16032-0-54113300-1345406369_thumb.jpgpost-16032-0-11797600-1345406376_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medalja za junaka, ki je preživel moje enotedensko naganjanje po Rogli :winkiss::yea1:post-16032-0-10054600-1345749573_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenji šiht. Očitno je to to.

Bikez, veš da čedalje večkrat razmišljam, da bi odprla en tak biznis....butična slaščičarnica varianta.....sploh zdj, k mam tud uradno pridobljen še ta poklic....ne bi blo švoh, definitivno pa bolš za živce kt tole zdj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikez, veš da čedalje večkrat razmišljam, da bi odprla en tak biznis....butična slaščičarnica varianta.....sploh zdj, k mam tud uradno pridobljen še ta poklic....ne bi blo švoh, definitivno pa bolš za živce kt tole zdj.

V roke parir in svinčnik ter naredi računico. Če se izide, potem nimaš kaj razmišljati. Najlepši poklic je poklic iz hobija, vendar večina tega ne bo nikoli izkusila.

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bodo samo torte, dns so ble za spremembo rolade.....7 rolad, 7 vrst, do poldneva ni preživela nobena :grrr (slike so mal čudne, pač primerno 4.30 uri zjutraj, ko je človek rahlo zaliman :yawn: )

post-16032-0-41900000-1346099755_thumb.jpgpost-16032-0-63697700-1346099775_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala :blush:

Spet ena nova : "Mati, kave!" na uno foro od Cankarjevga Ivana :kava:

post-16032-0-65472000-1347275100_thumb.jpgpost-16032-0-63320300-1347275106_thumb.jpg

to bi pa še js mogoče probu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi pa še js mogoče probu :hmm:

Sj ne upaš, kaj pa če je strupena, tko kt mušnce....tko lepe in rdeče pa tko strupene hahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikez, veš da čedalje večkrat razmišljam, da bi odprla en tak biznis....butična slaščičarnica varianta.....sploh zdj, k mam tud uradno pridobljen še ta poklic....ne bi blo švoh, definitivno pa bolš za živce kt tole zdj.

o pa jst sem res misnla da ti je to poklic.

Res ne vem kaj delaš ampak s temi lepimi torticami bi ti zalaufal. Če so še dobre tok kot lepe (ne dvomim da niso sam nisem jih še probala, upam da bom mela priliko, kmalu...jo bomo naročili) definitivno je pa za psiho velik laži ustvarjat nekaj lepega ko veš da boš s tem nekoga razveselil kot pa marsikaj drugega...

Kapo dol, ni kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi že malo pozno

samo da ne bo Ninđa tukaj monopolist

Sicer logo yamaha ni najbolj uspel, bo pa drugič

Tiramisu nabijanje (al je to za odpret novo temo)

post-25300-0-97851300-1336915261_thumb.jpg

Igor

bravo Igor.

v nedeljo če prideš more bit pa saj veš kater znak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o pa jst sem res misnla da ti je to poklic.

Res ne vem kaj delaš ampak s temi lepimi torticami bi ti zalaufal. Če so še dobre tok kot lepe (ne dvomim da niso sam nisem jih še probala, upam da bom mela priliko, kmalu...jo bomo naročili) definitivno je pa za psiho velik laži ustvarjat nekaj lepega ko veš da boš s tem nekoga razveselil kot pa marsikaj drugega...

Kapo dol, ni kaj

Hvala, hvala, se trudim :blush: .....no ja sj od letos je to tud uradno moj drugi poklic (tko za rezervo, če bo kdj potreba ali želja), moj prvi in tud trenutni dejanski poklic je pa tak, da ljudje navadno mojih kreacij niso ravno veseli (vsaj ena stran ponavad ne), pravico delim pa člene mal obračam :ninja: . Ja pol pa ni druge, kt da se enkrat mal povabte na degustacijo, bomo že neki dobrga skup vrgl, enih par MSjevcev je blo že deležnih cukra. Drugač pa jz ne bi vedla, al so dobre al ne, ker ne konzumiram takih pregreh :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa toliko kompliciraš z detajli... :P

Nepoboljšljiva perfekcionistka pač, nkol ni dost in zadost dobr, je :devil: , k rečeš d je dost ampak se pol čez 2 ure usedeš nazaj in nadaljuješ, ker pač "ni dost" :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jebenti... sem vedu da si bolj zahtevne sorte... ampak...če pa nkol nimaš dost.... pa nkol dost dobr...

... a pol pa tortice delaš... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!