Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Če si pa vse tole pojedla, svaka čast :ninja: Še jaz bi verjetno omagal...

Se popravljam....so pojedli, ker jaz ne jem teh sladkih zadev :grrr (hujšam, pa razn tega, d sm vsak dan hujša ni učinka hahaha)...mam pa vedno dost lačnih pomagačev :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božično........no, Božička smo včer uspešno odrešili muk, d nau revež tkole zagozden v dimniku :grim

post-16032-0-74485700-1356424553_thumb.jpgpost-16032-0-47944700-1356424608_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božično........no, Božička smo včer uspešno odrešili muk, d nau revež tkole zagozden v dimniku :grim

post-16032-0-74485700-1356424553_thumb.jpgpost-16032-0-47944700-1356424608_thumb.jpg

No, ne glede , da sem v tem času poln vsega mogočega in nemogočega, me tele tvoje umetnije vedno znova

mal spomnejo, da je še kaj na svetu, kar bi bilo treba okusit :) a ni nič padlo med kakšne špranje ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja letos....pribor priložen ;)

post-16032-0-50666800-1356777370_thumb.jpg

.... ja če je pa tole zares zadnja letos, ti pa predlagam mal več reklame za to zadnjo .... :)

........ poglej, tud za zadnjo motoristično vožnjo v letu je odprta celo samostojna tema ..............

..... pa valjda niso teli tvoji izdelki kej manj vredni ???? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ja če je pa tole zares zadnja letos, ti pa predlagam mal več reklame za to zadnjo .... :)

........ poglej, tud za zadnjo motoristično vožnjo v letu je odprta celo samostojna tema ..............

..... pa valjda niso teli tvoji izdelki kej manj vredni ???? :P

Eh brez veze delat reklamo, k bo čez ene 4,5 dni že nov dizajn vn pršu hahaha :grim ....cukr je pa itak pocen dns, maš po štacunah na tone cukrastih, redilnih zadev :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno, kilometrov polno, zdravo in predvsem sladko 2013 :004

post-16032-0-92520300-1356988484_thumb.jpg

.... a ti to delaš za znane stranke, al to prodajaš, al vse sama poješ ???? :eek:

u bistvu me res to zanima ...

.... mogoče bi pa bil kdaj stranka .... ????? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... a ti to delaš za znane stranke, al to prodajaš, al vse sama poješ ???? :eek:

u bistvu me res to zanima ...

.... mogoče bi pa bil kdaj stranka .... ????? :)

Ojla Pik.

Saj ne da bi delala reklamo ampak so tortice res odlične. Jaz sem za nečakinjo eno že naročila in je bla vrhunska. Zdej pa komi čakam novo priložnost za novo tortico mljask

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Pik.

Saj ne da bi delala reklamo ampak so tortice res odlične. Jaz sem za nečakinjo eno že naročila in je bla vrhunska. Zdej pa komi čakam novo priložnost za novo tortico mljask

men jo kup ... za 8 marc :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men jo kup ... za 8 marc :P

.... za valentinovo .... ???? :lol1:

ps.

... mogoče kšno tako, iz rozastga cukra ???? :eek:

Popravljeno . Popravil pik1
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva sploh nista resna.

Hmmm :hmm: :hmm:

tale za valentinovo pa sploh ni slaba ideja....

Hvala, sej če s Kmetom ne bova vse pohamsala lahko pridete pomagat :grrr

Sharpy a vidš še eno valentinovo različico za kmeta in kmetico, za podrobnosti se slišiva ko bo čas za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka2.... pršpari delo Ninji....

... bo čist zadost da samo z dozo smetane pa kako jagodo pridem do tebe.... :P

Ninja... ej :OK: CARICA SI!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Pik.

Saj ne da bi delala reklamo ampak so tortice res odlične. Jaz sem za nečakinjo eno že naročila in je bla vrhunska. Zdej pa komi čakam novo priložnost za novo tortico mljask

Ka2.... pršpari delo Ninji....

... bo čist zadost da samo z dozo smetane pa kako jagodo pridem do tebe.... :P

Ninja... ej :OK: CARICA SI!!

Par dni me ni, pa tolk pohval....hvala Kmetica2, hvala Zivnorc :blush: ....se vama bom mogla res oddolžit s kšnim cukrom a ne.....drgać pa tud v novem letu pečica laufa na polno, sm 1.ga sm ji dala frej, 2.ga je pa delavn dan, tko d ni mela kj zabušavat hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole pa rata, ko se ob 6ih zvečer spomneš, da naslednje jutro rabiš tortico :blink:

post-16032-0-12650700-1357389256_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Da se mal oddahnem od čokolade.....generalka za pusta hrusta ;)

 

post-16032-0-32287200-1359663696_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sem šel pa še mal v sladki butik pogledat za novitetami, a si bila na dopustu ti mal :)

ker slišim, da vsake toliko tudi v Domžale primahaš, sem pomislil, da bi bilo dobro obudit

tisto pristno rokovnjaško navado, ko so mal preverjali, kaj popotniki s seboj tovorijo.....

po moje bi se pri tebi kar našlo kaj zanimivega za sladkosnedce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sem šel pa še mal v sladki butik pogledat za novitetami, a si bila na dopustu ti mal :)

ker slišim, da vsake toliko tudi v Domžale primahaš, sem pomislil, da bi bilo dobro obudit

tisto pristno rokovnjaško navado, ko so mal preverjali, kaj popotniki s seboj tovorijo.....

po moje bi se pri tebi kar našlo kaj zanimivega za sladkosnedce :)

Ja ene 14 dni po novem letu je bil blažen mir in k sm glih začela čvekat, kok letos pa ni gužve se je usulo :slap: ....in sm dobra za vse vikende v februarju (na konc bom mogla še zase torto drugje naročit, k ne bo cajta hahahaha)......no in tako delamo na polno 

post-16032-0-61411200-1359820590_thumb.jpgpost-16032-0-57508600-1359820599_thumb.jpg

post-16032-0-53325200-1359820611_thumb.jpgpost-16032-0-04974300-1359820618_thumb.jpg

 

V Domžale primaham vsake 5 dni hahahaha (vikendpaket)...no če bi  me včer prestregel, sm mela poln prtljažnik cukra (polizdelkov ) :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, jaz bi krof, če bi le prej videl :ninja:

 A litl tu lejt :evilgrin: ...za letos je fertik s krofi, sm že nazaj na tortice šaltala

:alien1:post-16032-0-45208200-1361034451_thumb.jpgpost-16032-0-08915000-1361034426_thumb.jpg :alien1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!