Skoči na vsebino

Facebook


Bmflar

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Sej čist fajn zadevca tale facebook B)

Kdo je kej gor :unsure: , da vs mal dodam :whistle: , pa da se za kšno furco zmenmo :P

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej čist fajn zadevca tale facebook B)

Kdo je kej gor :unsure: , da vs mal dodam :whistle: , pa da se za kšno furco zmenmo :P

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej čist fajn zadevca tale facebook B)

Kdo je kej gor :unsure: , da vs mal dodam :whistle: , pa da se za kšno furco zmenmo :P

še zmeri Sanda Aleksandra :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
kaj je to facebook?

Nekaj tko fajnga ko hudič. Danes sem recimo poklikal en del čakajočih na prijateljstvo in takoj pridobil tri, štiri nove prijatelje.

Nobenega od njih ne poznam :whistle:

V taparvem življenju pa včasih traja kar dolgo časa, da spoznaš pravega prijatelja in se moraš pošteno potrudit, da to prijateljstvo tudi obdržiš.

Jebiga, virtualno je vse bolj enostavno. Gremo na eno rundo v našo virtualno pivnico, Jaz častim. Se dobimo tam. :beer2::beer2:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj tko fajnga ko hudič. Danes sem recimo poklikal en del čakajočih na prijateljstvo in takoj pridobil tri, štiri nove prijatelje.

Nobenega od njih ne poznam :whistle:

V taparvem življenju pa včasih traja kar dolgo časa, da spoznaš pravega prijatelja in se moraš pošteno potrudit, da to prijateljstvo tudi obdržiš.

Jebiga, virtualno je vse bolj enostavno. Gremo na eno rundo v našo virtualno pivnico, Jaz častim. Se dobimo tam. :beer2::beer2:

Kapo dol, bmwslo.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Nekaj tko fajnga ko hudič. Danes sem recimo poklikal en del čakajočih na prijateljstvo in takoj pridobil tri, štiri nove prijatelje.

Nobenega od njih ne poznam :whistle:

V taparvem življenju pa včasih traja kar dolgo časa, da spoznaš pravega prijatelja in se moraš pošteno potrudit, da to prijateljstvo tudi obdržiš.

Jebiga, virtualno je vse bolj enostavno. Gremo na eno rundo v našo virtualno pivnico, Jaz častim. Se dobimo tam. :beer2::beer2:

Veš prijatelj, :winkiss: tudi na tem forumu nisi nobenega na začetku poznal, z debato pa si spoznal veliko znancev (prijateljev). Enako pa je na FB-ju. Nikoli ne veš, morda boš odpotoval v kraj kjer je FB-ov prijatelj, pa se bosta še osebno spoznala.Vprašaj Mutiko, koliko prijateljev je spoznala preko foruma, tvojemu mnenju o FB-u pa aplavdira. Mislim pa, da je na FB-ku bolj umirjeno kot tu na MS. :worship: Aleluja braders....

Popravljeno . Popravil alkatraz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
praktično usi smo uporabniki FB-ja...jebi ga :whistle:

Jaz bi rekel da bolj teoretično , praktično pa FB izrablja nas :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Sem , že nekaj časa...a kot je nekdo že napisal,vsake toliko prečekiram in me zasuje z predlogi vabili pa ono in ono...pa mine volja .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!