Skoči na vsebino

Facebook


Priporočene objave

...če jih pa nočeš menjat :P

Cist vse ponudbe sprejmem... No, vsaj kar se tice zivotinjskog carstva :D

54, če smo natančni... :naughty:

Uh, da te nau pobral od natancnosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla pogledat tudi jaz ... pa mi je vedno bolj jasno, zakaj postaja tale Motosvet vedno bolj prazen. :whistle:

Tukaj ne talajo medvedkov in srčkov, tukaj talajo vedno bolj nezrele, arogantne in žaljive komentarje. Seveda, skriti za varno anonimnostjo svojih nickov.

Človeka res volja mine.

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla pogledat tudi jaz ... pa mi je vedno bolj jasno, zakaj postaja tale Motosvet vedno bolj prazen. :whistle:

ja če pa se tuki ne da nč menat ... :naughty: a maš ti tud kej viška?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če pa se tuki ne da nč menat ... :naughty: a maš ti tud kej viška?

Oj, pajkica, žal, nimam viška ... ničesar (zaenkrat) :naughty: :rolleyes: :whistle: !

Si me pa prehitela ... sem namreč še tole dodala:

"Tukaj ne talajo medvedkov in srčkov, tukaj talajo vedno bolj nezrele, arogantne in žaljive komentarje. Seveda, skriti za varno anonimnostjo svojih nickov.

Človeka res volja mine."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, pajkica, žal, nimam viška ... ničesar (zaenkrat) :naughty: :rolleyes: :whistle: !

Si me pa prehitela ... sem namreč še tole dodala:

"Tukaj ne talajo medvedkov in srčkov, tukaj talajo vedno bolj nezrele, arogantne in žaljive komentarje. Seveda, skriti za varno anonimnostjo svojih nickov.

Človeka res volja mine."

no dej, nared kej........ se tud kaka tortica najde :P ..... :whistle: sej res, nisem pozabla.. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dej, nared kej........ se tud kaka tortica najde :P ..... :whistle: sej res, nisem pozabla.. O:-)

:worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......nič te nisem vidu.... :krneki:

Dons sm se dodau se pod motosvet sekcijo na face......ce ti kej pomaga sliko mam k stojim zravn Doctorjeve M1 :naughty:

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, pajkica, žal, nimam viška ... ničesar (zaenkrat) :naughty: :rolleyes: :whistle: !

Si me pa prehitela ... sem namreč še tole dodala:

"Tukaj ne talajo medvedkov in srčkov, tukaj talajo vedno bolj nezrele, arogantne in žaljive komentarje. Seveda, skriti za varno anonimnostjo svojih nickov.

Človeka res volja mine."

Muti povej kdo te je razkuru...xrant2.gif...drugače pa imaš žal prav... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz sem tudi na Facebuku. Spoznate me lahko,ko sedim na črni CB1000R. Žal je ta slikica narejena v salonu in ne v moji garaži. :cry:

Aja,pa z Motoristkom sma prijatelja!!! B)

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vsem enga medvedka pandico, pa sto srčkov poljubčkov pa da bi še snežil, k je blo dons zjutri res lepo za pogledat skoz okno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Jaz sem tudi na Facebuku. Spoznate me lahko,ko sedim na črni CB1000R. Žal je ta slikica narejena v salonu in ne v moji garaži. :cry:

Aja,pa z Motoristkom sma prijatelja!!! B)

Kak je te tebi ime, Hallsi, srce?

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!