Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Kolega je zgubil motorsko reg. tablico na poti iz Logarske doline proti Celju, registracija pa je MB....

Če jo je keri najdu ga prosim, da me obvesti. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V soboto (17.7.2004) izgubljena tablica :( LJ 88-........ na relaciji Rašica-Kurešček-Škrilje-Ig

Če bi jo kdo najdu, naj me prosim obvesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrr. Tole z tablicami je že res zoprno a ne morjo naredit enga dobrega nosilca? Ravno včeraj ko sem se v mb ustavil na čik pavzi se mimo pripelje kolesar in mi reče da mi bo tablica odpadla. Pogledam in res se je držala samo še za košček plastike (pa mam 2500 prevoženih po lepih cestah). Odlomil do konca nosilec in spravil tablico da je ne bi zgubil. Skočil do Pervya kjer sva lepo nosilec vrgla v smeti, tablico navrtala in kvalitetno prišravfala. Sedaj zadeva drži kot je treba pa še paše kot ata na mamo. Hvala Pervy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

A kdo kej ve, a je že kej novga glede novih tablic?

A ni blo rečen da so ble tiste (po 1.maju) začasne in da naj bi šele letos prisle taprave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove tablice bodo najkasneje do 13. avgusta 2005 .Bodo brez kratic mest in brez občinskih grbov.

Glede velikosti za na motor pa ni bilo nič rečen.

Vir: Pop TV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti zajebavaš? Pol naj jaz registriram motor, plačam nove tablce, čez par mesecev pa še enkrat nove plačam?!? :eek: Jok, brate!!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede velikosti za na motor pa ni bilo nič rečen.

se znajo spomnit kot jodlarji in ukazat plakate za motorje da bodo lažje slikali prehitre motoriste :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz, saj zamenjava ne bo obvezna.

S starimi, tistimi neevropskimi in s sedanjimi zacasnoevropskimi, se bos lahko vozil neomejeno dolgo, oziroma, dokler bo vozilo, na kateri so take tablice, redno registirano in ne bo menjalo lastnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz, saj zamenjava ne bo obvezna.

S starimi, tistimi neevropskimi in s sedanjimi zacasnoevropskimi, se bos lahko vozil neomejeno dolgo, oziroma, dokler bo vozilo, na kateri so take tablice, redno registirano in ne bo menjalo lastnika.

okej, 10x, Brrrm. Saj menda ne bi stala nevemkolko ta menjava, ampak državi ne dam niti stotina več, kot je absolutno potrebno. :angry:

ej malo :topic: , ampak vseeno: kako pa je kaj z vozniškimi (mi poteče maja)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se je lani govorilo, da naj bi prav maja, torej po enem letu, uvedli evropske obrazce. Sicer pa ti vozniškega dovoljenja fizično ni potrebno zamenjati. Lahko državi le plačaš skromen prispevek, vtipkajo ti podaljšanje do 80. leta starosti, in to je to. Resda pa potem na njem ne piše, da si ponosni državljan EU. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa podaljšujejo vozniško na lepe oči?

Že kar nekja časa velja, da se VD izda z veljavnostjo do 80. leta starosti, če seveda v zdravniškem spričevalu ni vpisanih posebnih omejitev - potem se lahko izda za krajše obdobje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

lp

Danes pridem domov in kot vedno pogledam malo motor, ugotovim da sem izgubil tablico... :slap:, iskanje ne pride v poštev ker sem se prefural kr dosti (Maribor) :(

Prosim za čim prejšno pomoč...!

Če je že bla slučajno kakšna tema odprta, se izkreno opravičujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res vprasliva kvaliteta okvirjev tablic pa bog nedaj da imas se kak motor z več vibracijami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva šraufa rešta use probleme. Policaju pa povedat zakaj je preluknjana. Meni pomaga zmeri :) mogoče pa kdaj tudi ne bo :doze: Bo pa drat peu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če ti tablica pade z vozila si sam kriv, ker pravilnik o registrskih tablicah motornih in priklopnih vozil (Uredba Sveta Evropske unije 2411 / 98 in Direktiva 70/156/EGS) določa, da morajo biti tablice varno pritrjene na način in na mestu, ki ga je za ta namen predvidel proizvajalec vozila tako, da so nezakrite, dobro vidne, lahko berljive in ne smejo biti dodatno prevlečene ali prekrite s kakršnokoli snovjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJz sem pa zadevo rešil tako, da sem vzad na tablco nanesel črn silikon, pa za zihr kr mal več, pa jo lepo zapopal direkt na plastiko od blatnika, tam k pride tablca, pustil da se posuši, in to je to.

Edini blem je, če jo hočeš kdaj dol vzet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dne 15.05.2005 med 08:30 in 11:00 mi je z motorja otrgalo "kvaliteten" :angry2: okvirček s tablico vred, in sicer na stari cesti Velenje-Celje-Ljubljana-Brezovica-Vrhnika-Logatec-Postojna. Če jo je kdo našel mi jo naj prosim vrne. Sem dosegljiv na PM. Hvala.

p.s. Ful sem jezen na TC Motoshop, ker daje kurčeve okvirčke na motorje. Pa mam spet antle. :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: A kdo točno ve kakšen je postopek preklica in nabave nove tablice? A se dobi takoj nova, al je treba kej čakat? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reš na občino, k registracijam.. rečeš da ti zgubo.. daš prometno, ti odjavi, plačaš koleke.. mislim da okol 3-5 jurčkof, priješ nazaj.. dobiš novo tablco.. v prometni ti piše, pol pod podatke mislim da druga reistrerska št. al neke takega... tak da, odvisno od gužve.... pa mislim da kr to naredi, ker nevem če oš dobo tablco nazaj...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr jst vem nč ne komplicirajo,in ti sam staro prometno uničjo,ter novo nardijo vse skup za okoli pet minut dela....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!