Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Ena butasta....Kako pa grem po tablco in na tehnični, če je na deponiji? A na šverc? :blush:

Tudi preiskušnja ti bo veljala... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pušiš 30 ojrov, al kolk že je

Daj povej koliko popušiš brez nje? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pripelješ v kombiju...pivo za šoferja :devil:

Pridi v Celje, dam za pir... Vem pa dobro, da si zastopil moj oprašanje in se delaš tošota :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena butasta....Kako pa grem po tablco in na tehnični, če je na deponiji? A na šverc? :blush:

cekar :headbang:

pešaka porivaš mofo poleg sebe :grim

:lol1:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dvignil deponirano tablico, ker nisem ob odjavi naredil povračila za cestnino, sem še moral enkrat plačat cestnino pač do datuma oz. do avgusta kako dolgo je še registriran, nevem ali je narobe svet ali jaz :slap: , ampak teta je hotela keš in pika....se ne spomnim ker nekajkrat nisem odjavlja če je imela prav ali ne?sicer ne gre za nek znek ampak za princip :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od vas ki je dal narediti reg.tablico po svoji želji(po naročilu),mi lahko,prosim,pove koliko stane vse skupaj??

Ker sem se šel pozanimat na UE insem izvedel naslednje:

-rezervacija...55€

-izdelava(dvakratna cena navadne,zakaj ne vem)15-30€

-neke dvojne takse....nisem več spraševal koliko :blink:

plus to da je ne morem dvigniti pri njih oz. jo dobim ko pri njih registreram motor...

Kok ste vi dali za vse skupaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy :P saj imaš dokaj pravilne informacije :grim

vse skupaj pa pride bliz 20 jurčkov ups okol 85 evrov :P

vse boš seveda moral urejati na UE :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi malo nazaj temo. Je bilo že večkrat omenjeno koliko stane izdelava.. Če se prav spomnim pride strošek okoli 70eur..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi malo nazaj temo. Je bilo že večkrat omenjeno koliko stane izdelava.. Če se prav spomnim pride strošek okoli 70eur..

Še v Tolarjih bo lahko našel.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi malo nazaj temo. Je bilo že večkrat omenjeno koliko stane izdelava.. Če se prav spomnim pride strošek okoli 70eur..

to je cena samo za rezervacijo :grim

+ dvakratna cena tablice na UE(izdelava po naročilu)cca 15 ojrov

to je cena samo za rezervacijo :grim

+ dvakratna cena tablice na UE(izdelava po naročilu)cca 15 ojrov

se posipam in popravim

-rezervacija 51.88 eur

-dvojna cena tablice 14.82 eur

+ prometna+ovitek + cestnina

snoopy preberi mal nazaj ti ne bo drek z glave padu :P

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v info - na AMZS Kranj, na tehnicnih, me je vodja izpostave vprasala, kje sem sploh slisal, da bodo nove dimenzije tablic za motocikle - ocitno se ne bo to tako kmalu...

LP!

Flight

Popravljeno . Popravil flight69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo pogreša registrsko tablico M4-06 ali kaj podobnega (to sem uspel samo videt), nahaja se pa v Radovljici, prislonjena na ograjo med kinom in gasilskim domom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jst zgubla tablco v okoliici logatca... če komu čez cesto stop... cifra: lj 34-9A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je menda ne bo odneslo, je tko fiksirana, da bi pou motorja moglo dol past :P ...tisto bi že opazu hehe

drugač pa...kaj v primeru, da se ne najde? oz. da te medtem ustavjo policaji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polcaji so me zapisal sm prjavla... reku mi j nej kak tedn počakam, sm u računalniku, če se ne najde morm ppa oodjavit pa kupit novo :BUA: miislm d bo to drugo, je šla rakom žvižgat, ma mal še upam d pokličejo d se je najdla... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polcaji so me zapisal sm prjavla... reku mi j nej kak tedn počakam, sm u računalniku, če se ne najde morm ppa oodjavit pa kupit novo :BUA: miislm d bo to drugo, je šla rakom žvižgat, ma mal še upam d pokličejo d se je najdla... :blush:

Lahko greš na upravno enoto in si naročiš novo z istimi številkami. Za počakat bo slab teden, stroška pa okoli 13EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in potem dva šraufa čez in basta....

:grim js okvirčku nism zaupov lih...je tko zgledalo, da bo lih zdej vn pala, pol pa kr bormaher v roke pa lukno pa šrauf čez :blush: nimaš kj...še najbl sigurno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš na upravno enoto in si naročiš novo z istimi številkami. Za počakat bo slab teden, stroška pa okoli 13EUR.

Jaz sem čakal skoraj štiri tedne... Sicer za avto, postopek je tako isti. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš na upravno enoto in si naročiš novo z istimi številkami. Za počakat bo slab teden, stroška pa okoli 13EUR.

tehks, ja prou tu bom probala narest... sam vraga ku majo tk bedne uradne ure tle u logatcu... ma ni panike... se kr furam :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kako je z motorji ampak z avtov zadnje čase kradejo tablice in grejo potem s to registersko tankat in zbežijo. :BUA: Tko, da obvezno prijavit na policijo kokr opazite, da manjka. Jest sem na avtu kar s knipingi privijaču, da bo ziher ostala. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!