Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Nebo problema če boš mel prebvrtano. Vsaj js nisem mel še nikoli problema zaradi tega. Imam pa na sredini 2 šraufa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo izgubil v Toscani, sem se tam vozil 4 dni pa mi noben nič rekel, potem sem se tako vozil še pri nas kakšne 3 tedne. Tudi noben nič rekel.

Zdaj že sicer imam novo, pa ne vem, če je tokrat ne bi "izgubil"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi si dal delat tablico po meri, zdaj so pač CE pa številke, mel bi pač ime s tem da ena črka je Č, ali se šumniki pišejo na tablice ali ne ??? mi bodo to nardila al ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mislu sm dat ČIKO, ka pa VENGY bi šlo ???

Potem si daj pa ciko, pa z alokoholnim flumastrom ali nalepko dodaš strešico. Eni si tako malo predelajo številke na tablici :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si daj pa ciko, pa z alokoholnim flumastrom ali nalepko dodaš strešico. Eni si tako malo predelajo številke na tablici :evilgrin:

Kar je ilegalno in lahko dobiš kazen :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislte, da bi blo, če tablco dol odšraufaš, daš nosilc stran, tablco pa pod zic, pa rečeš policaju, da se tije zlomil dans nosilc, pa da boš doma popravu....

(usaj na radarje (stacionarne), te ne morje dobit...) :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stacionarni radarji itak na pamet veš kje so.....če pa že moraš podirat rekord ravno tam pa reci kolegu naj gre zraven z motorjem, pa se vštric pelta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stacionarni radarji itak na pamet veš kje so.....če pa že moraš podirat rekord ravno tam pa reci kolegu naj gre zraven z motorjem, pa se vštric pelta

Mislu sm kangooje ipd. sranje....

(ok mogoče sm se napačno izrazu, uni radarji k so pa ni majmuna notr) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si daj pa ciko, pa z alokoholnim flumastrom ali nalepko dodaš strešico. Eni si tako malo predelajo številke na tablici :evilgrin:

Boljša rešitev je, da nad črko C nardiš luknjo in tam skozi z večjim črnim vijakom privijačiš tablico na nosilec.

Kar je ilegalno in lahko dobiš kazen :closedeyes:

Skrb za dobro pritrjeno tablico pa ni ilegalna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,vsak poseg v tablico čeravno dobronameren je nezakonit in prepovedan-kazniv v € lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca. 16 uri, kraj Ivenca pri Vojniku - pripeljal si se naproti - črna Yamaha (cestni model), odfrčala ti je tablica MB 26-0U - najde se na policijski postaji Slovenske Konjice - verjetno te bodo poklcali da si pridi ponjo :naughty:

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam danes gor tablice, grem en krog in pri prvem semaforju mi trobi en zad za mano. Tkoj mi je potegnilo, da mi je dol vrglo tablico. Grem nazaj, pa jo že policaj, ki je usmerjal promet v križišču drži v roki. Se mu zahvalim in doma vidim, da sem odlomil en jeziček na nosilcu. Zdej razmišljam, da bi dal obojestranski lepilni trak gor ali pa kakšen silikon. Kakšni predlogi, da ne ostanem že na začetku brez tablice. Kolikor vem se v tablico ne sme vrtati.

Ne obojestranskega lima...kolegu sicer drži, jaz sem jo pa pred kratkim časom pustil nekje ob cesti..zdaj imam prišraufano in sem lahko brez skrbi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Iz zanesljivih virov sem izvedel, da lahko registrsko tablico pričvrstiš z vijaki.

Naj bi MNZ to celo svetoval, zaradi pogostih kraj.

Če so me naplahtal bom enga :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo imam v okvirju, ampak lepo zalepljeno z lepilom. Me je motilo šklopotanje (tresenje tablice) med vožnjo. Zaenkrat. Pride pa en lep kromiran okvir preko zime. Pa lepo štiri vijake skozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zanesljivih virov sem izvedel, da lahko registrsko tablico pričvrstiš z vijaki.

Naj bi MNZ to celo svetoval, zaradi pogostih kraj.

Če so me naplahtal bom enga :fight1:

Jaz imam že skoz prišraufano, mi je pa policaj omenil da moram imeti ustrezno orodje s seboj, da jo lahko snamem če je potrebno. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če sranje delaš da ti jo lahko vzamejo...

enkrat sem slišal, da ti je nimajo pravice vzet..ker je to pač tvoja osebna last-saj si jo kupil

lahko pa te izloči iz prometa in prepove nadaljno vožnjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoja osebna last je samo tablica izdelana po naročilu, ostale kljub temu, da jih plačaš niso.. Ravno zato naj bi bila pred leti polemika glede vrtanja in šraufanja tablic, saj naj bi s tem trajno poškodoval njihovo lastnino..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoja osebna last je samo tablica izdelana po naročilu, ostale kljub temu, da jih plačaš niso.. Ravno zato naj bi bila pred leti polemika glede vrtanja in šraufanja tablic, saj naj bi s tem trajno poškodoval njihovo lastnino..

je samo en rekel ker je slišal od nekoga ki je slišal od nekoga ali to dejansko kje piše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njihova lastnina ali ne, moje tablice so še vse bile prišraufane na sredini z dvema vijakoma, in tako bo tudi pri vseh naslednjih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!