Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Zakoni so zato, da se kršijo. :evilgrin:

Res je. Zapiši si to, da se boš spomnil, če ti ukradejo moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa imam malo drugačno vprašanje,

žena mi skriva tablico,

kje jo naj iščem??

Pod krilom, :rolleyes: če je pa tam ni pa malo pod popkom. :whistle:

Sigurno je tam nekje.. :kva2: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod krilom, :rolleyes: če je pa tam ni pa malo pod popkom. :whistle:

Sigurno je tam nekje.. :kva2: :kva2: :lol1:

ej hvala ti,

tam pa res že dolgo nisem pogledal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej hvala ti,

tam pa res že dolgo nisem pogledal :)

Ja a je bila tam al ne.., :worship: :worship: ker jast sm jo tam dobil, pol sm imel pa delo da sem jo lahko nazaj dobil. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a je bila tam al ne.., :worship: :worship: ker jast sm jo tam dobil, pol sm imel pa delo da sem jo lahko nazaj dobil. :naughty: :whistle:

komaj zdaj sem ugotovil, da tablica sploh ni od mojega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Načinov je preveč, vsak se sam odloči, osebno imam tablico pod blatnikom (občasno je nimam-pod blatnikom seveda), pri teh novih tablicah je pa očitno skoraj nikoli ne bom imel(resnično prevelika(z "varnostnega" in estetskega vidika), razen kakšen turing izlet ter kadar je mrzel asfalt(zgodaj spomladi, pozno jeseni ter ob redkih sončnih dneh pozimi) in seveda čez mejo.

To je moje osebno mnenje, vsak pa naj ima tablico kjer želi, saj jo je sam kupil(oz. v večini primerov registriral motor) in sam namontiral.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kokr-tok po pameti voziš, ne rabiš tablice skrivat. Pa mislim da ni problem v sami hitrosti, temveč bolj v brezglavem divjanju, ogrožanju, izsiljevanju...drugih udeležencev. Motor, ki ima ukrivljeno reg. tablico pove vse o vozniku.

Odgovor za daleč nazaj, v leto 02!!!!!!!!!!!

Ali pa samo to, da voznik ki ima ukrivljeno reg. tablico na motorju, enostavno pač nima "vaservage".

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa samo to, da voznik ki ima ukrivljeno reg. tablico na motorju, enostavno pač nima "vaservage".

... ali je pa "blont" ... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

O načinu kako skrit tablico sem veliko razmišljav...in tudi pogruntal par načinov...samo če vsak sam dobro premisli, ali se mu splača ( globa in posledice so znatno previsoke ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O načinu kako skrit tablico sem veliko razmišljav...in tudi pogruntal par načinov...samo če vsak sam dobro premisli, ali se mu splača ( globa in posledice so znatno previsoke ).

Če boš še mal bolj razmišlu, boš tudi ugotovu, de se motorja ne splača met, pa da je prenevarn za tebe, pa še bejbe se nč več ne paljo nanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš še mal bolj razmišlu, boš tudi ugotovu, de se motorja ne splača met, pa da je prenevarn za tebe, pa še bejbe se nč več ne paljo nanje.

Glede na tvoje " pametno " pisanje, imas verjetno motor zaradi drugih in ne zaradi lastnih užitkov....pač se vedno najde kdo k bi bil rt frajer, ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je treba tablico skrit? :?

da je sosed ne bo vidu ker bo pol foušarijo zganju pa jo bo hotu še on met :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvoje " pametno " pisanje, imas verjetno motor zaradi drugih in ne zaradi lastnih užitkov....pač se vedno najde kdo k bi bil rt frajer, ane.

Da, motorje imam zato, da drugi uživajo, ko se peljem mimo ... glede drugega si se pa zmotu. Js sem frajer - imam potrdilo :winkiss:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel sem najboljši način za skrit tablco, ki je: ...je sploh ne it iskat na upravo (beri: registrirat) takisto ne bodo vedeli katera je vaša!? hehe :evilgrin:

Lahko jo pa skrijemo pod zic!? al pa v mamino omaro. Tam sigurno ne bodo iskali! hehe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je treba tablico skrit? :?

Da moja ni sigurna,če je moj mopi nekje :whistle: ...Pa,da mama ne ve ker norc jo priheteva :whistle: ...pa da bica misli,da nimaš za registracijo :naughty: ....nikakakor pa ne zato,da v primeru,da priletiš v radar na sliki ni tablice :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da moja ni sigurna,če je moj mopi nekje :whistle: ...Pa,da mama ne ve ker norc jo priheteva :whistle: ...pa da bica misli,da nimaš za registracijo :naughty: ....nikakakor pa ne zato,da v primeru,da priletiš v radar na sliki ni tablice :winkiss:

Se mi jem zdelo,da bo nekaj takega! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glede drugega si se pa zmotu. Js sem frajer - imam potrdilo :winkiss:

LP

:lol1: :lol1: :lol1: Ne morš bit ti frajer :nono: ...k sm že jest...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O načinu kako skrit tablico sem veliko razmišljav...in tudi pogruntal par načinov...samo če vsak sam dobro premisli, ali se mu splača ( globa in posledice so znatno previsoke ).

Če je ne skriješ, potem vsekakor, ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če skrivaš tablico jo moraš tako montirati na nosilec, da policisti ne opazijo, da ima tablica možnost premikanja. Mora pa biti na elektromotor, saj so motorji večinoma novi in imajo električni paket v dodatni opremi :hmm: . Kdo bo pa na zajlo gonil tablico gor in dol :nono: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Danes sem izgubil tablico z oznako LJ Z4-6F na relaciji Laze - Logatec - Vrhnika - Ljubljana (najverjetneje mi je odpadla v Logaškem drevoredu). Upam, da jo je kdo našel! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!