Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Vsi bi radi bli ilegalci...... :lol1:

mausiti :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res da vsi!!! Jaz recimo, bi bil raje estradnik... :afro1:

OK...te pa bodi Damjan Murko... :yawn:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mal osvežim temo, eden od možnih načinov prikrivanja reg. tablice.... :whistle:

targa.wmv

Jaz imam doma izdelano na isti način. Motorček 12V je od lopute za klimo pri avtu speljan preko vodila na pant na katerega je pritrjena sama tablica. Gumb za dvig in spust imam pa pod "nogo" oz. na "ohišu" kjer je shranjen akumulator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam doma izdelano na isti način. Motorček 12V je od lopute za klimo pri avtu speljan preko vodila na pant na katerega je pritrjena sama tablica. Gumb za dvig in spust imam pa pod "nogo" oz. na "ohišu" kjer je shranjen akumulator.

Se ti ljubi mogoče prilimat kake fotke/video? Pa kako natančno moraš pogledat motor, da ugotoviš da je tablica na pantih? So čist znorel s temi radarji, pozim bo treba mal ustvarjatwhistle.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti ljubi mogoče prilimat kake fotke/video? Pa kako natančno moraš pogledat motor, da ugotoviš da je tablica na pantih? So čist znorel s temi radarji, pozim bo treba mal ustvarjatwhistle.gif

to tudi mene zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je stvar veliko bolj preprosta kot se zdi. Vsak cigo v tej državi jo obvlada u nulo. :worship: Pa še tankaš loh zastonj :whistle:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mene zanima zaka se tul obadate s panti.Tablc dol pa gas.Sej kok pa veš kje je radar,ko bos ti dvignu tablco bo pr pozn ker bos itak že na slik sam pobeg ti bodo dodal.Moj brat jo pos sloveniji nima al pa čist pod zicu za čez mejo jo pa zravna.Ker danes če te ostavjo minimum 500eur,kontrole po mojem sploh več ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mene zanima zaka se tul obadate s panti.Tablc dol pa gas.Sej kok pa veš kje je radar,ko bos ti dvignu tablco bo pr pozn ker bos itak že na slik sam pobeg ti bodo dodal.Moj brat jo pos sloveniji nima al pa čist pod zicu za čez mejo jo pa zravna.Ker danes če te ostavjo minimum 500eur,kontrole po mojem sploh več ni.

Kontrola je, in tud kazen za zavihano tablico je 500E. Tko da je dobrodošla ena pogruntavščina, da če te že kje slučajno ustavi na lepe oke, nimaš problemov.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Tako prijazen...pa nisem dobil nobenega plusa :krneki:

Ja kaj češ tle se raje "deva"minuse in-ali pluse,ko se s kom prepiraš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se bom pomoje lotu izdelave teh univerzalnih sistemov, ko bo mal več časa. Bom sporoču ko bo prototip :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se priporočam..če mislte naročvt me štejte zravn;)

Tole bi tud js nabavu trance_40_thumbup.gif, dajmo se zment za skupinsko naročilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravm....mogoč jih ne botreba naročvat, se bodo kr pr nas dobile :krneki:

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi zadeva precenjena.. Pa če malo bolj pogledate, je slikano od zgoraj navzdol ker tablica se ne dvigne navzven, ampak se skrije navznoter, kar pomeni, da se ne skrije do vodoravne lege.. Glede na naklon zadka pri nekaterih motociklih, je pod takim naklonom še vedno mogoče razbrat številko, če je dobra slika..

Drugače pa ne vem, če se sploh splača s tem zafrkavat in tvegat kazen 500€. Jaz sem idejo o skrivanju tablice že nekaj časa nazaj opustil.. Če me pa slučajno kdaj piči kakšno tiščanje, jo bom pa snel in dal v ruzak pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!