Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

mnz v nobenem predpisu ni prepovedal privijačenja tablic, niti ne predpisuje uporabe okvirjev. predpisano je samo na kerem koncu vozila mora bit nameščena in s katerih kotov mora bit vidna.

privijačenje je celo zaželeno zaradi vse pogostejših kraj talbic.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnz v nobenem predpisu ni prepovedal privijačenja tablic, niti ne predpisuje uporabe okvirjev. predpisano je samo na kerem koncu vozila mora bit nameščena in s katerih kotov mora bit vidna.

privijačenje je celo zaželeno zaradi vse pogostejših kraj talbic.

Dopovej to fantom na tehničnem. Sicer se pa strinjam :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopovej to fantom na tehničnem. Sicer se pa strinjam :yes:

nimaš se kej strinjat ker to ni moje mnenje. to je predpis. in tudi fantje na tehničnem nimajo kej - jim pač poveš in konec. če ne verjamejo jim pač pod nos pomoliš kopijo predpisa.

to je tko kot z limanjem vinjet na "tapravo stran" ..

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš se kej strinjat ker to ni moje mnenje. to je predpis. in tudi fantje na tehničnem nimajo kej - jim pač poveš in konec. če ne verjamejo jim pač pod nos pomoliš kopijo predpisa.

to je tko kot z limanjem vinjet na "tapravo stran" ..

No no. Ne tak na prvo žogo, te bo še fršlok. In strici se sam smejijo :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no. Ne tak na prvo žogo, te bo še fršlok. In strici se sam smejijo :grim .

sožalje za vaše strice.

"Moji" ne povzročajo težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikez...zamenjaj strice. Pr nas se tudi ne pritožujejo :P

Ja ti ka si štajerc. Tam se vse za en špricer iz šmarnice da zmenit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če daš delati registrsko tablico s svojimi črkami in so te le 3 (namesto 4, kolikor jih gre gor), jih poravnajo na sredino tablice ali so poravnane v levo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je samo en rekel ker je slišal od nekoga ki je slišal od nekoga ali to dejansko kje piše?

To so rekli meni na UE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem motorju je že bil tak nosilc z luknami tko da kej druzga kt šravfat itak ni šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luknje so verjetno za okvir prišraufat, potem pa v njega vtakneš tablico :rolleyes:

Možno :rolleyes: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če daš delati registrsko tablico s svojimi črkami in so te le 3 (namesto 4, kolikor jih gre gor), jih poravnajo na sredino tablice ali so poravnane v levo?

Anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so rekli meni na UE.

že..sam jest sm reku da ti je policaj nima pravice vzet..vsaj tako sem jaz slišal..

glede na to da se (boš) ti s tem ukvarjal, bi lahko vedel za ziher .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so rekli meni na UE.

no jest sem iz čiste radovednosti šla brskat po predpisih za namestitev tablice in tam ni omenjen noben okvir in ni govora o prepovedi privijačenja ali prikovičenja.

iz čiste radovednosti me zanima tudi kaj točno so ti rekli na UE?

iz čisto praktičnih izkušenaj pa poved, da na raznih UE predpisov ne obvladajo vedno tako kot bi jih morali - pogosto še tistih ne, ki jih potrebujejo za vsakdanje delo.

p.s.: na koncu vedno ostane na voljo silikon :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem vem, da na UE velikokrat nimajo pojma, sem se moral oreng skregat z njimi, da sem prd leti dobil neomejeno pri 19, ker ni noben vedel, da se je zakon že eno leto pred tem spremenil :)

Takrat sem spraševal ravno nekaj v smilsu zakaj eni strašijo s kaznimi, če je tabica prevrtana, ker je itak moja, pa so odgovorili, da pač navadne tablice niso naše zato naj bi jih bilo tudi potrebno vračat, medtem ko imaš uno custom made lahko skozi doma. Nekaj v tem smislu, je že dolgo od tega.

Skratka ne trdim, da je tako, samo povem kakšno inf sem jaz dobil :)

@biker77

Glede tega ali lahko policaj uzame ali ne pa se nisem nikoli poglabljal v to, moj komentar se je nanašal samo glede lastnine.

Sicer pa meni je čisto vseeno ali je lahko prevrtana ali ne, že skozi imam prevrtano in bom imel tudi še naprej, neglede na to, ali je dovoljeno ali ne, ne mislim več imet kolobocij z izgubljenimi tablicami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi ti ni nihče točno rekel, da je ne smeš privit na motor z namenom, da je ne izgubiš?

UE majstrom in mastricam je pogosto treba zadeve črkovat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to sem omenil jaz v vprašanju, oni pa tega niso zanikali, ampak pojasnili s prej navedenim odgovorom, češ da tablice niso naša lastnina, zato ne smemo posegat vanje.

Sicer pa kot pravim, nisem šel za tem, ker imam itak prevrtano, dovoljeno ali ne :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to sem omenil jaz v vprašanju, oni pa tega niso zanikali, ampak pojasnili s prej navedenim odgovorom, češ da tablice niso naša lastnina, zato ne smemo posegat vanje.

Sicer pa kot pravim, nisem šel za tem, ker imam itak prevrtano, dovoljeno ali ne :)

kolikor pa vem jaz, tablica JE tvoja lastnina, ki pa je v primeru da je "navadna" vezana na vozilo. in jo oni itak uničijo.

no? jo sme policaj vzet al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem sam povedal kaj so meni rekli :) Mi je vseeno ali je moja ali ne :) Glede policajev pa pojma nimam, če izloči vozilo iz prometa verjetno sme začasno odvzet, kakor sme odvzet vozničko če si pijan.. Ampak to je zgolj moje mišljenje, se mi ne da it brat zvcpja pa še kakšnih pravilnikov zraven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem sam povedal kaj so meni rekli :) Mi je vseeno ali je moja ali ne :) Glede policajev pa pojma nimam, če izloči vozilo iz prometa verjetno sme začasno odvzet, kakor sme odvzet vozničko če si pijan.. Ampak to je zgolj moje mišljenje, se mi ne da it brat zvcpja pa še kakšnih pravilnikov zraven :)

še huj lenuh kt jest :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!