Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Lahko greš na upravno enoto in si naročiš novo z istimi številkami. Za počakat bo slab teden, stroška pa okoli 13EUR.

A rabiš imeti zraven policijski zapisnik, ker jaz sem jo izgubil pa ne vem, če moram na policijo ali lahko grem direktno na upravno enoto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrebno zapisnik imeti, vsaj pri nas ne, ko sem izgubil avtomobilsko... Podpišeš eno izjavo, da je res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem izgubil avtomobilsko tablico sem šel najprej na upravno enoto, od tam pa so me poslali še na policijo, kjer sem moral prijavit izgubo tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa to :? Razen, če si kaj čvekal, da so ti jo ukradli :nono: . Bom vprašal v ponedeljek (danes ni nobenega več).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakšnimi štirimi, petimi leti sem jo pustil v snegu na parkirišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja izgubo morš prjavit policiji, ker ponavad jo kdo prnese če jo najde... predn nardiš novo pa spt kličeš na policijo, da ti odjavjo tastaro. Mene so polcaji 8 dan po prijavi izgube klical, da se je najdla... sreča zame :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene majo pa pulicaji kr mal zadost ker vsako leto zgubim eno, najmanj, pol pa vidim razne tipe k se z mojimi vozijo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem vprašal. Prijava izgubljene tablice policiji ni obvezna, lahko prijaviš policiji, za večjo varnost (svojo), lahko pa samo napišeš izjavo (seveda pa lahko tudi oboje).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, 9.4.2007, na relaciji mirna peč-novo mesto-metlika-črnomelj sem izgubil tablico NM-S6-86. Če jo kdo opazi bi lepo prosil da mi sporoči kje se nahaja. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene majo pa pulicaji kr mal zadost ker vsako leto zgubim eno, najmanj, pol pa vidim razne tipe k se z mojimi vozijo :kva2:

No, saj mogoče jih bodo začeli tudi policaji gledat, ko si tako reden pacient. Pa boš videl. kako bodo potem tisti tipi uvidevno do tebe, ko bodo lahko izbirali, da povedo kdo jih je "izgubil" v zameno za "mogoče zamižanje in pozabljenje" kazni ki jim sledi. Za pretiravanje bi ti kar privoščil kakšno tako prijaznost "raznih tipov".

Sedaj ko je zavarovanje postalo poceni, res ni več nobenega kolikor toliko normalnega vzroka za vožnjo z "izgubljenimi" tablicami. Za barabinske posle je pa itak prav malo ušesa trgat! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgubla se je registrska tablca s cerkniškim grbom, oznaka: LJ H17R... lokacija naj bi bla tja od kamnika do rakeka... aja, zgublena pa učerej :cry:

Če jo kdo najde lahko javi meni, ali pa sandi7

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, 14.04. se je na relaciji Lenart - Šentiljski rondo izgubila reg. tablica MS 45-3Z.

:BUA: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgubla se je registrska tablca s cerkniškim grbom, oznaka: LJ H1-7R... lokacija naj bi bla tja od kamnika do rakeka... aja, zgublena pa učerej :cry:

Če jo kdo najde lahko javi meni, ali pa sandi7

hvala!

najditelj dobi za pijačo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokličte na policijo pa uprašte...tko je bla moja najdena...zdej je pa s4imi šraufi pritrjena plus okvirček :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgubla se je registrska tablca s cerkniškim grbom, oznaka: LJ H17R... lokacija naj bi bla tja od kamnika do rakeka... aja, zgublena pa učerej :cry:

Če jo kdo najde lahko javi meni, ali pa sandi7

hvala!

po najnovejših podatkih je izgubljena kamnik-vrhnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

fotr je v nedeljo izgubu tablico na relaciji tolmin-vršič-kranjska gora. pravi da jo je tam nekje mogu zgubit.

tablica je KR-M8-89

če jo slučajno kdo najde(vem da je long shot), naj me prosim kontaktira na kordezg@gmail.com. najditelj dobi za pivo ali dva. :)

hvala za pomoč!

lep pozdrav, grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

če kdo mogoče najde tablico LJ-31-6V na relaciji Sečovlje-Portorož-Vrhnika :( (po stari cesti) naj me pokliče na 051-345-264. mu častim najmanj en pir!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj sem na relaciji Trnovo - južna obvoznica - Šentvid - Celovška izgubil avtomobilsko tablico z oznako KR 28-32T. :( Če jo kdo slučajno najde naj me prosim obvesti na 041 568 199 ali email tonix@planet.si

Hvala!

Popravljeno . Popravil ToniX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar me je klical dr-big...na relaciji Izola-Strunjan je pri Belvederju danes našel reg. tablico LJ M6 4C. Za več info je na voljo moj PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes po 14h uri sem na relaciji Ljubljana- Zalog- Dolsko- Litija izgubil tablico od motorja LJ N3-8C, če jo je kdo kaj srečal naj jo prosim nese na najbližjo postajo ljudske milice.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, 25.5 sem izgubil registersko tablico KR-S9-90, na relaciji Stražišče(Kranj)-Škofja Loka-Gorenja vas-Hotavlje.

Če jo kdo najde/opazi, bi bil zelo vesel če mi lahko sporoči :worship: :worship: Najditel dobi :beer2: :beer2: :beer2:

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se okoli 15 ure peljal iz Maribora v smeri proti Hočam za tremi motoristi. Prvega v koloni mi ni uspelo dobro videt, drugi je bil Monster z dvema Akrapovičema, kot zadnja pa je bila ena endura z KP tablicami, ki jo je po mojem vozla ženska. Kakšnih 300m naprej od OMV-jeve bencinske pumpe v smeri proti Hočam je iz endure odpadla tablica in plastičen okvirček. Tak, da če to bereš veš kje te čaka tablica. Pa škoda da nisi pozoren/na na ljudi v avtih. :slap: Stari oče se je zelo trudil da bi ti bil to nekako dopovedal...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo išče tablice : LJ R5-1R, LJ H1-5C, LJ Z3-1E naj me kontaktira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo išče tablice : LJ R5-1R, LJ H1-5C, LJ Z3-1E naj me kontaktira.

:eek: 3? Pa kaj jih zbiraš, al kaj? :huh:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!