Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

:eek: 3? Pa kaj jih zbiraš, al kaj? :huh:

:yea1:

Jih ne zbiram, ker jih potem ne bi nazaj dajal :naughty:

Niso pr men, bom pa lastnika napotil do njih, al pa mu jo prinesel, če mu bo predaleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem izgubil tablico KP T2-76, nekje na poti med Koper - Razdrto - Ajdovščina - Col - Godovič - Logatec - Postojna - Šmarje (pri Kopru) - Koper.

Za informacije bom zelo hvaležen in ob priliki :beer2: :beer2: :beer2: .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na relaciji Marija Reka - Tabor izgubil tablico. Če je torej tam okoli kdo našel kakšno registrsko tablico, naj prosim na forum sporoči. Glede na to, da sem vozil po makedamih, najbrž ni potrebno navajati (razen prek pm-jev) točnih podatkov o tablici, ker prav veliko je tam že ne more biti;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj misliš, kako veliko tajnost bi razkril, če bi zapisal oznako izgubljene registrske tablice?

Če prosiš člane foruma za pomoč, jim navedi tudi vse potrebne podatke, da bodo lahko pričakovano pomoč učinkovito izpeljali.

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj misliš, kako veliko tajnost bi razkril, če bi zapisal oznako izgubljene registrske tablice?

Če prosiš člane foruma za pomoč, jim navedi tudi vse potrebne podatke, da bodo lahko pričakovano pomoč učinkovito izpeljali.

:angry:

Da, veliko tajnost bi razkril. Menda nisem preveč nesramen ali nekorekten, če prosim morebitnega najditelja reg. tablice na relaciji Marija Reka - Tabor (makedam), da sporoči najdbo. Tam se skoraj nihče ne vozi, zato bo moja tablica tudi edina. In če bo najdena, rade volje povem številke. To, da večina tako radodarno trosi osebne podatke na forumu, pač ni moj problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes 22.6.2007 sem izgubil tablico KR M3-60 na relaciji Domžale-Trojane-Prebold-Tuhinj-Kamnik. Tablica bi znala biti skupaj s plastničnim okvirjem. Najditelju pripada :beer2:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se okoli 15 ure peljal iz Maribora v smeri proti Hočam za tremi motoristi. Prvega v koloni mi ni uspelo dobro videt, drugi je bil Monster z dvema Akrapovičema, kot zadnja pa je bila ena endura z KP tablicami, ki jo je po mojem vozla ženska. Kakšnih 300m naprej od OMV-jeve bencinske pumpe v smeri proti Hočam je iz endure odpadla tablica in plastičen okvirček. Tak, da če to bereš veš kje te čaka tablica. Pa škoda da nisi pozoren/na na ljudi v avtih. :slap: Stari oče se je zelo trudil da bi ti bil to nekako dopovedal...

Lp

Ta tablica se je najdla, seveda s pomočjo foruma... :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil airy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 22.6.2007 sem izgubil tablico KR M3-60 na relaciji Domžale-Trojane-Prebold-Tuhinj-Kamnik. Tablica bi znala biti skupaj s plastničnim okvirjem. Najditelju pripada :beer2:

Po premisleku sem ugotovil, da se je najverjetneje tablica odtrgala nekje na spodaj prikazanem odseku pri Vranskem - nekaj me je streslo na motorju. Ker pa je kraj zame precej oddaljen, bi prosil, če lahko kdo spotoma vrže uč na desno stran ceste (proti Trojanam).

Hvala :yes:

post-4556-1182674883_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

na Koprsko obvoznici našla tablica PO-H1-27, dobi se na Yamaha servisu Primec na Viču v Lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zdravo, na relaciji LJ (obvoznica od Rudnika do Celovške)-Škofja Loka, sem danes izgubil tablico št. LJ 26-7T. Če jo slučajno kdo najde,mu bom neskončno hvaležen!

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na Ljubljanskem AMZS (tehnični pregledi) nova reg.tablica + nova prometna cca. 24€ .Samo za info!!!! :yea1:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj omenjena tablica najdena. Zahvala gre dvema policistoma iz policijske postaje Vič, ki sta mi jo danes dostavila na dom :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Še moja šla po svoje... LJ D8-0F

Med 11 in 12 danes nekje na relaciji med postojno, cerknico, novo vasjo, sodražico, turjakom, LJ....

Tudi moja je s seboj najbrž odnesla plastični okvirček, pustila je le kos okvirčka na enem vijaku.

Najditelju seveda pripada osvežilni napitek ali petnajst :rolleyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem izgubil tablico... LJ P0-6R (še dobro da sem fural zadnji v koloni, da je ni kdo v tintaro dobil )... če jo slučajno kdo najde v kakem grmovju med dvorom in mobikrogom....si prosim ne čevapov gor pečt ampak naj mi pošlje PM

HUALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes izgubil tablico ( LJ 54-6M ) na relaciji Kamnik - Trojane ( skozi Tuhinjsko dolino ), proti Trojanam.

Če jo kdo slučajno opazi se priporočam.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!