Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Danes je bilo po radiju sraka objavljeno,da je bila najdena na relacij Nm-Šentjernej, registerska tablica za motor,mislim,da je oznaka (malo preslišal) Lj-0-6R več info na GSM 041/484338 OK.

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v ponedeljek 8.10.2007 je bila na relaciji Ljubljana - Lopata - Celje izgubljena tablica GO N2 - 935. Sedaj ko razmišljam, mislim da je nekaj zaropotalo, ko sem šel v Celju mimo baze AMZS. Upam, da jo kdo najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo 10.10. sem na relaciji Maribor-Sečovlje izgubil tablico MB 51-4U. Vozil sem deloma po stari cesti, deloma po AC (MB-Bistrica, Ce-Šempeter, Domžale-Brezovica, Postojna-Koper) na sumu imam odsek pred Logatcem, kjer je zelo slaba cesta, ampak sem nazaj grede dvakrat šel mimo in gledal na rob ceste pa nisem nič našel (gledal sem tudi drugje, le da ne tako temeljito).

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Ko bo moj načrt s papirja prišel na motor, vam slikovno opišem, kako. .)

In?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo že skriješ jo daš pod zic pa rečeš policistom da je stran pala...kar pante bo vsak ta plavi kaj hitro opazil, tako neumni pa spet niso :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo že skriješ jo daš pod zic pa rečeš policistom da je stran pala...kar pante bo vsak ta plavi kaj hitro opazil, tako neumni pa spet niso :headbang:

In policaj ima slab dan in ti pritisne 500eur kazni, ker vozilo ni označeno z registrsko tablico.. In si na istem, kot če pante opazi, pa ti da kazen za nehomologiran del :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Na relaciji od Zaplane preko Strmce- Vrhnika pa po stari cesti do Brezovice sem danes dopoldne izgubil motoristično tablico LJ T4-6R.

kdor jo najde naj se lepo prosim javi na mail zaga49@hotmail.com, pošlje zs ali pa pošlje SPOROČILO na tel 051 225 527

nagrada 40€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Izgubil registrsko tablico (LJ R8 6E ) najverjetneje na relaciji LOGATEC-KALCE-HRUŠICA ali KALCE-PLANINA..... :unsure:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgubljena registerska MS 14-1V na relaciji Arja Vas - Benedikt, kpl. z okvirjem in nosilcem. 051636360

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgubil registrsko tablico (LJ R8 6E ) najverjetneje na relaciji LOGATEC-KALCE-HRUŠICA ali KALCE-PLANINA..... :unsure:

Ne rabm več! ;) Mam že novo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm jo tudi zgubu na 10km relaciji, šel 3× z motorjem v 1. in še z biciklom čist počasi in je nisem našel. Verjetno jo je odpihnilo v tisto visoko travo. Če bi prej pokosili bi jo takoj našel :headbang:

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prokleti %&$*#$%:alien1:........ane

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgubljena registerska MS 14-1V na relaciji Arja Vas - Benedikt, kpl. z okvirjem in nosilcem. 051636360

Ne rabim več, mam novo. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgubljena registerska MS 14-1V na relaciji Arja Vas - Benedikt, kpl. z okvirjem in nosilcem. 051636360

hehehe, kaj to je naključje, al si si sama izbrala tole cifro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgublejna tablica, danes 24.5.2008, najverjetneje na relaciji Maribor- Slovenska bistrica.... CE U5-17

če jo je kdo že najdel, ker sem še šel enkrat to relacijo in ni blo videt nikjer. ve kje me najde....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgublejna tablica, danes 24.5.2008, najverjetneje na relaciji Maribor- Slovenska bistrica.... CE U5-17

če jo je kdo že najdel, ker sem še šel enkrat to relacijo in ni blo videt nikjer. ve kje me najde....

Pokliči malo okoliške policaje,ponavadi ljudje nesejo najdene tablice na policijo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Amm živjo jst sm izgubila tablico pred kar nekaj časa......pa me zanima če je bla kje najdena......kam bi jo kdo nesel če bi se našla LJ K6-653 SKUTER

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Rad bi vedel ali so policaji dolžni ali ne obvestiti lastnika izgubljene tablice, ki jo je nekdo prinesel na policijo, ker je možno lastnika najti V HIPU ??

Mislim; da je to zelo pomembno, da ne bi po nepotrebnem klicarili na vse policijske postaje po vrsti ob poti kjer se je izgubila v kolikor lastnika obvestijo.

Sicer (še) nisem izgubil tablice ampak vedeti bi bilo pa dobro za vsak primer.

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Rad bi vedel ali so policaji dolžni ali ne obvestiti lastnika izgubljene tablice, ki jo je nekdo prinesel na policijo, ker je možno lastnika najti V HIPU ??

Mislim; da je to zelo pomembno, da ne bi po nepotrebnem klicarili na vse policijske postaje po vrsti ob poti kjer se je izgubila v kolikor lastnika obvestijo.

Sicer (še) nisem izgubil tablice ampak vedeti bi bilo pa dobro za vsak primer.

LP

Nikola Tesla

Mojega prijatelja so obvestil, da so jo našli. Bilo je lansko leto, če so pa dolžni, pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso dolžni, bi bilo pa lepo, če bi se tega spomnili (bi prihranili ogromno dela, sebi in številnim drugim).

lp

Franc

ps. najdene reg. tablice končajo na upravni enoti (običajno davno po tem, ko je že izdana nova)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam danes gor tablice, grem en krog in pri prvem semaforju mi trobi en zad za mano. Tkoj mi je potegnilo, da mi je dol vrglo tablico. Grem nazaj, pa jo že policaj, ki je usmerjal promet v križišču drži v roki. Se mu zahvalim in doma vidim, da sem odlomil en jeziček na nosilcu. Zdej razmišljam, da bi dal obojestranski lepilni trak gor ali pa kakšen silikon. Kakšni predlogi, da ne ostanem že na začetku brez tablice. Kolikor vem se v tablico ne sme vrtati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!