Skoči na vsebino

ženska radovednost


KUK679

Priporočene objave

Šušlja se,da ste motosvetovke zelo radovedne pa sem vas mal potipal a res!Naredil sem tkole:Kliknil sem od prve sto punc,izvzel sem le punce ki imajo nevarna imena in tiste z orožnimi listi !REZULTAT:na mojem profilu je blo vse roza in dišal je po rožcah.20% odziv v20 urah.Pa ste res radovedne hehehe :slap: !PREDLOG:naredite enak preizkus!

P.S. na ženitne ponudbe in grožnje ne odgovarjam! OOOO kako fajn je biti žleht! :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je kontra isto,da si ne bote kej domislal :naughty: itak da vsak pofirbca,ce neznanci vohlajo po tvojem profilu...

Jaz zdaj iz principa ne bom šnofkal da veš! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zdaj iz principa ne bom šnofkal da veš! :D

ja,se bos raj odjavu pa su anonimen gledat,ane...da nau kera kej prevec misla :evilgrin: haha

to je se slabs..sam seb lazes,da nisi firbcen :P k pa nj bi bil problem,pac pogledas,zato smo kle,da se spoznamo..itd. najstniske fore pa tud brezveze temo za kej tazga odpirat

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj točno si hotel pogruntat s tem?

profil je tam zato, da se ga počekira.. če ga nočeš met, potem ne vem zakaj si se prijavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

profil je tam zato, da se ga počekira.. če ga nočeš met, potem ne vem zakaj si se prijavil.

Troo :yes: Močno podobne zakonitosti veljajo za dekolté.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Troo :yes: Močno podobne zakonitosti veljajo za dekolté.

uffffffff dregnil sem v osje gnezdo,zdaj pa me hočjo kar požret,a bi pomagal če namečem par smeškov gor?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uffffffff dregnil sem v osje gnezdo,zdaj pa me hočjo kar požret,a bi pomagal če namečem par smeškov gor?

v bistvu nisi dregnil nikamor. napisal si bedarijo in babjo radovednost pač zanima zakaj je temu tako.

ker je res originalna neumnost.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu nisi dregnil nikamor. napisal si bedarijo in babjo radovednost pač zanima zakaj je temu tako.

ker je res originalna neumnost.. :rolleyes:

A niso originalne neumnosti najboljše ? :rolleyes: Me veseli da razumeš hec,si že skor nisem upal iz bajte,ufffffff :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nej bi bla sploh fora te teme oz. do cesa nej bi prisli?

pac babe smo firbcene,pa kaj...ste tud tipi,sam da to "babjo" lastnost na vse pretege skivate,da nebi izpadl pi***... in kaj zdej? a mormo babe z eno podobno nazaj udart...npr. moška nemarnost..tle bi blo pa dost za razpravlat :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nej bi bla sploh fora te teme oz. do cesa nej bi prisli?

pac babe smo firbcene,pa kaj...ste tud tipi,sam da to "babjo" lastnost na vse pretege skivate,da nebi izpadl pi***... in kaj zdej? a mormo babe z eno podobno nazaj udart...npr. moška nemarnost..tle bi blo pa dost za razpravlat :evilgrin:

Sem pa padel v nemilost pri teb,a bo kaj boljš če kupim kombinezon in čelado? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v3sn4, KUK te gleda

Zgleda da boš kmal na mojem pogrebu špilal trobento!Mater je opasna baba!trance_14_devil2.gifPa sem one nevarne preventivno obšel,to mi je šola za drugič,da bom tih! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!