Skoči na vsebino

Raziskava


fresher

Priporočene objave

Najprej se opravičujem, ker je tema popolnoma nemotociklistična, pa vendar se obračam na vas, ker mi bo vaša pomoč v veliko korist. Na FDV pripravljam seminarsko nalogo, ki bi jo rad podkrepil z analizo ankete. Ker si želim zelo različnih profilov anketirancev z vseh koncev Slovenije, sem se obrnil tudi na vas. Upam, da nisem s tem kršil kakšnega pravilnika - če sem ga, prosim moderatorje in admine, da malce pogledajo skozi prste. Na vas se obračam tudi zato, ker je ženska kvota že nekaj časa polna in za čim večjo objektivnost rezultatov potrebujem še moške predstavnike.

Anketni vprašalnik, ki traja od 5 do 10 minut je povsem anonimen. Če imate čas in ste pripravljeni pomagati pri boljši oceni in rezultatih, prosim kliknite na povezavo spodaj.

http://anketa.klukec.net/limesurvey/index....177&lang=sl

Rezultati, ki jih bom objavil tudi tukaj, bodo na voljo nekje kmalu po novem letu.

Hvala za pripravljenost za sodelovanje.

Lep pozdrav,

Luka

Popravljeno . Popravil fresher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri anketi potrebujem še kakšnega fanta, zato prosim še enkrat, če ima kdo časa 10 minut in reši anketo. LINK je v zgornji objavi.

Hvala vsem, ki ste s tega portala anketo že rešili.

LP,

Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!